موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار چگونه به زنی شاد و سرزنده تبدیل شوید؟

وبینار چگونه به زنی شاد و سرزنده تبدیل شوید؟

وبینار چگونه به زنی شاد و سرزنده تبدیل شوید؟

ذخیره کردن
وبینار چگونه به زنی شاد و سرزنده تبدیل شوید؟
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار
  • دوست دارم به یه خانم شاد و پرانرژی تبدیل بشم؛ اما نمیدونم چطوری؟
  • چجوری بعضی از خانمها انقدر شادن و همیشه می خندن؟
  • همیشه نگران و ناراحتم؛ چجوری میتونم واقعا شاد باشم؟

شاید شما هم یکی از خانمهایی باشید که دوست دارند شادی بیشتری در زندگی داشته باشند، اما نمیدونن چجوری به سمت شادی خودشون قدم بردارن. هدف خیلی از ما خانمها اینه که به یک خانم شاد و سرزنده تبدیل بشیم، اما روشهاشو بلد نیستیم! 

ما فکر می کنیم رسیدن به شادی و خوشحالی در زندگی کار سختیه؛ اونقدر سخت که شاید نتونیم حالا حالاها بهش برسیم؛ اما... اینطور نیست! رسیدن به شادی، آرامش و حال خوب درونی انقدر آسونه که فکرشم نمیکنین! البته اگر میخواین شادتر و سرزنده تر بشین، باید برای خودتون وقت بذارین و کارهای لازم برای شادی خودتون رو هر روز انجام بدین.

در این وبینار، قراره من به شما 5 تکنیک ساده و کاربردی یاد بدم تا به کمک اونها بتونین شادی بیشتری در زندگی خودتون داشته باشین، آرامش بیشتری رو تجربه کنین، از درون حس خوبی داشته باشین و از زندگی خودتون بیشتر لذت ببرین.

اجازه بدین داستان زندگی خودم رو برای شما تعریف کنم...

همیشه در زندگیم دوست داشتم شاد باشم، دوست داشتم خودمو با دیگران مقایسه نکنم و به چیزهایی که دارم قانع باشم؛ اما اصلا شاد نبودم! همیشه زندگیمو با زندگی بقیه مقایسه می کردم؛ به نظرم همه خوشبخت تر، پولدارتر، شادتر و بهتر از من بودند!!!!!

من درس می خوندم، شاگرد اول می شدم، رتبه کنکورم عالی می شد، در بهترین دانشگاه تهران درس می خوندم، قیافه خوبی داشتم؛ اما... اما هیچ کدوم از اینها خوشحالم نمی کرد... به هیچی راضی نبودم! همیشه فکر می کردم این شرایط، ایده آل نیست و باید به جای بهتری برسم تا شاد باشم...

شاید باورتون نشه که من سالهای زیادی رو در غم و غصه سپری کردم، افسرده بودم، هر روز گریه می کردم و اصلا با خودم راحت نبودم...

تا اینکه به توصیه یکی از دوستام، شروع کردم به خوندن کتابهای مربوط به شادی و رضایت درونی... بعد از خوندن اون کتابها بود که کلا روند زندگیم عوض شد... من از یه دختر ناراحت و ناراضی، تبدیل شدم به یک دختری که با کوچکترین چیزها شاده و از هر چیزی که داره لذت میبره.

من الان یک خانم معمولی هستم، با قیافه ای معمولی، با همسری معمولی، با زندگی معمولی، با شغلی معمولی؛ اما خیلی شاد و بسیار راضی... 

دیگه به نظرم شاد بودن یه قله نیست که باید فتحش کنم... الان شادی یک گل هست برام که باید پیداش کنم و بوش کنم؛ به همین راحتی...

حالا شاید بپرسید چه تغییری در من رخ داده که انقدر شاد و راضی شدم؟

خانمهای زیبا، من با خوندن کتابها و شرکت در دوره های زیاد، فهمیدم که میتونم با یک سری تمرینهای روزانه خیلی ساده، شادی بیشتری در زندگیم داشته باشم و از لحظه لحظه زندگیم بیشتر لذت ببرم.

دوست دارم شما هم در این وبینار شرکت کنین تا این روشهای ساده برای شادتر شدن رو به شما هم یاد بدم؛ باور کنین بعد از این وبینار می فهمین که شادتر شدن؛ اونقدرها که شما فکر می کنین هم سخت نیست و شما میتونین با هر شرایطی که دارین، شادتر و پرانرژی تر باشین.

پس ازتون دعوت می کنم تا در وبینار من شرکت کنین و 90 دقیقه شاد و پر از نکته عالی رو با هم تجربه کنیم.

آیا من روانشناس هستم؟

خیر، من روانشناس نیستم؛ گفتم که من یه دختر معمولی با دانش معمولی هستم؛ اما مطالعه خیلی زیادی در زمینه شادی انجام دادم، ساعتها پیش مشاور رفتم و حالا میخوام نتیجه ساعتها مطالعه و تحقیقم رو با عشق در اختیار شما بذارم؛ چون اگر یه نفر بعد از این وبینار شادتر زندگی کنه، من به هدفم میرسم..

اما یه خواهش ازتون دارم...

ما خانمها عاشق دوستامون هستیم، همه ما یه دوست باحال و جون جونی داریم... شما هم اگر دوستی دارین که احساس می کنین الان شاد نیست و حال خوبی نداره، دستشو بگیرین و با هم در این وبینار شرکت کنین، برای شما بلیط دو نفره هم گذاشتم تا بتونین با هم ثبت نام کنین و از این وبینار استفاده کنین.

من عاشق لبخند تک تک شما خانمهای زیبا هستم؛ پس لطفا لبخند بزنید، خودتون رو دوست داشته باشین و در وبینار من، با عشق ثبت نام کنین.

سرفصل‌های وبینار
  • چرا ما در زندگی شاد نیستیم؟
  • 5 تکنیک ساده برای شادی چیست؟
  • چطوری هر روز کاری برای شادی خود انجام دهیم؟
مخاطبین

 خانمهایی که می خواهند زندگی شادتری داشته باشند و از زندگی خود بیشتر لذت ببرند.

فهیمه شریفی
فهیمه شریفی

متخصص تولید محتوا و تبلیغ نویسی در وب

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
چگونه به زنی شاد و سرزنده تبدیل شوید؟
چهارشنبه 4 دی 1398
ساعت 18:30
ساعت 20:00
Host Cover
برگزارکننده: هنر شادی
adds-cart
 انتخاب بلیت