موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار چطور یک مربی هوشمند برای فرزندم باشم؟

وبینار چطور یک مربی هوشمند برای فرزندم باشم؟

وبینار چطور یک مربی هوشمند برای فرزندم باشم؟

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار چطور یک مربی هوشمند برای فرزندم باشم؟
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

سلام دوست همراه

اگر پدر یا مادر هستی یا به هر علت دغدغه ارتباط با کودک یا نوجوان را داری،این دوره آنلاین که به همراه پرسش و پاسخ اجرا خواهد شد،مطمئنا میتونه یک شروع خوب برای رشد مهارتهای شخص شما در ارتباط با فرزندتان باشد.

ممکن است مربی یا معلم یا مدیر یا معاون یک مدرسه باشید و خلاصه اینکه ارتباط گیری با بچه ها برای شما مسئله و مطرح باشد.باز هم پیشنهاد من،همراهی با بنده در این کارگاه آنلاین است.

در این دوره در نظر دارم شما را با دورنما و شمایی کلی از فرزندپروی آشنا کنم.

در تجربه ام چه به عنوان مادر،چه به عنوان مربی و مدرس،این بوده که بیشتر از یادگیری تکنیکهای بی شمار در موقعیت های مختلف فرزندپروری،دانستن یک تئوری کلی، که در موقعیت های مختلف کارگشا و قابل استفاده باشد،مثمر ثمر خواهد بود.

در این کارگاه من سعی دارم شما را با کلیت پازل فرزندپروری آشنا کنم؛روشی که می تواند همراه شما باشد حتی تا زمانی که فرزندانتان ازدواج می کنند و تشکیل خانواده میدهند.

نگاه من دراین دوره بیشتر از اینکه به یک کودک یا نوجوان باشد،به یک انسان است که همچون یک گیاه نیاز به تیمار و همراهی و مراقبت هوشمندانه دارد تا رشد کند و بالنده شود،در تمام مراحل زندگی

مطمئنم این آموزشها می تواند نقطه عطفی در روند فرزندپروری شما باشد؛البته به شرط همراهی خودتان و بکارگیری آموزشها در فرزندپروریتان

مخاطبین

والدین

انسیه ملکی
انسیه ملکی

کوچ حرفه ای(life coach) مربی مهارتهای ارتباطی و فن بیان

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
چطور یک مربی هوشمند برای فرزندم باشم؟
7 مرداد 1399
ساعت 17:00
ساعت 19:00
Host Cover
برگزارکننده: انسیه ملکی
گزارش دادن