موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار چرا به خواسته‌های خود نمیرسیم؟

وبینار چرا به خواسته‌های خود نمیرسیم؟

وبینار چرا به خواسته‌های خود نمیرسیم؟

ذخیره کردن
وبینار چرا به خواسته‌های خود نمیرسیم؟
توضیحات وبینار
 

 

این دقیقا یک متن تبلیغاتی است تا شما را متقاعد کنیم به زندگی بهتر برسید. دوره‌ای که بدون شک زندگی شما را تغییر می‌دهد:
 
برای شما پیش آمده که
وقت کمی برای استراحت در طول روز داشته باشید؟
احساس کنید بهره وری پایینی دارید و دچار روزمرگی شده باشید؟
هر چه کار میکنید، تمومی ندارند؟
به اکثر اهدافتون نرسید و وسط راه بیخیالش شدید؟

 

آیا میخواهید که
زندگی با رنگ و بویی جدید را شروع کنید
کمتر کار کنید و نتایج فوق العاده بهتری را کسب کنید
به خواسته‌ها و اهدافتون خیلی سریع‌تر برسید
با زندگی بدون هدف خداحافظی کنید

 

 

البته این را بگویم که کتاب‌های بیشتری حین دوره مطالعه شد و آن‌ها را در خود دوره معرفی کردم. اما چگونه توانستم این همه کتاب را بخوانم و با طراحی آموزشی ارائه کنم؟
6 ماه بود که میخواستم این دوره جامع را برگزار کنم و متاسفانه آن را به روز‌ها و هفته‌های بعد موکول میکردم. تا زمانی که تصمیم گرفتم برای این دوره‌هم هدف‌گذاری کنم. برنامه‌ریزی دقیقی که برای هدفم داشتم باعث شد که به آن دست پیدا کنم. قدت هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی را در زندگی جدی بگیرید:)

 

تا به حال دو مدرس در حیطه رشد فردی از من اجازه گرفتند که این دوره‌را برای شاگردان خود ارائه کنند. مطمئن باشید بعد از این دوره می‌توانید تغییرات مثبتی در زندگی خود ایجاد کنید.

 

چرا هدف گذاری و برنامه ریزی اینقدر مهم است؟
در تحقیقاتی که در دانشگاه هاروارد انجام شد، متوجه شدند که وقتی به افراد ناموفق، مهارت های هدف گذاری، مدیریت زمان و برنامه‌ریزی را آموختند، نتایج در شغل و زندگی آن ها تا سه برابر بهتر شده و سطح رضایتمندی آنها نیز به شدت بهبود پیدا کرد. این دوره لازمه موفقیت است. هر کسی که هوشمندانه از عمر خود استفاده کند، لاجرم محکوم به زندگی دلخواه خود است.
مدیریت زمان و برنامه‌ریزی به شدت مهم است و هدف گذاری در زندگی مهم‌ترین اصل برای موفقیت است؛ اما اینکه
«چطور برنامه‌ریزی کنیم؟»
کلید رسیدن به این اهداف تعیین شده است.
هرکسی که هدفی برای خود تعیین کرده است، باید بتواند برای آن برنامه‌ریزی کند. بدون برنامه‌ریزی، رسیدن به اهداف غیرممکن است. البته برنامه‌ریزی بدون شکست، نه برنامه‌ریزی که معلم پرورشی به ما یاد داده است. در این دوره شما با تکنیک‌های شگفت‌انگیز مدیریت زمان و اصول برنامه‌ریزی آشنا خواهید شد.
شما هر چقدر که هدف های مهمی داشته باشید، اگر برنامه ای برای پیاده سازی این هدف نداشته باشید، اهداف و خواسته های شما فقط یک آرزو خواهند ماند و چیزی که باعث می شود اهداف شما به مرحله عمل برسند، اقدام های روزانه برای آن هستند.
بنابراین در این دوره ابتدا اصول هدف گذاری را یاد می‌گیریم و بعد از مشخص شدن هدف واقعی  به برنامه ریزی و مدیریت زمان میپردازیم.
 
آیا قلبتون برای هدف هایی که میذارید میتپه؟
هیجان دارید برای رسیدن به هدف؟
هدف خوب، هدفی هست که قلبتون دائماً برای رسیدن بهش بتپه. یعنی اشتیاق و عطش داشته باشید برای رسیدن به هدف.  باید جوری هدفگذاری کنیم که شوق زیادی در تمام طول رسیدن به هدف داشته باشید. وقتی به هدفتون فکر میکنید باید چشم های شما برق بزنه و حسابی ذوق و شوقتون رو نشون بده.
خیالتان راحت باشد بعد از این دوره هدف گذاری را به شیوه درست انجام میدهید تا به خواسته‌های قشنگتون و زندگی که شایسته آن هستید، برسید.
اصلا مدیریت زمان یعنی چی؟
مدیریت زمان یعنی در کمترین زمان بیشترین بهره وری داشته باشید و هوشمندانه کار کنید تا نتایج خود را چند برابر افزایش دهید.
بنابراین به شدت روی افزایش بهره وری خودمون استفاده میکنیم
و زمان رو به اختیار خودمون در میاوریم (نه ما در اختیار زمان)

 

برنامه ریزی قوی و قدرتمند در زندگی و کسب و کار باعث می شود شما به آرامش در زندگی برسید و دائما تحت فشار در زندگیتان نخواهید بود.
 
آیا مطالب این دوره کاربردی است؟
مطمئن باشید با شرکت در این آموزش لطف خیلی بزرگی به خود کرده اید
تمامی مطالبی که ارائه می‌شود کاربردی و اصولی است. اگر نگران عملی کردن آموزش‌ها در زندگی خود هستید، اصلا نگران نباشید در این دوره به شدت روی عملگرایی کار خواهیم کرد.
راهی آسان را برای خود بسازید و به خواسته‌های زندگی خودتان برسید.
مدرس این دوره کیست؟
مدرس دوره: امیرحسین حامدی
مدیر و موسس مجموعه آموزشی و وبسایت بهارمن
نویسنده کتاب یادگیری هفت برابری، نتیجه هفت برابری
تربیت بیش از 20 مدرس در حوزه توسعه فردی
نویسنده چندین کتاب الکترونیک
مشاور بیش از هزار نفر در حوزه یادگیری
دارای مدرک mpt اتریش
 
کار یا زندگی؟
اکثر ما فکر میکنیم مدیریت زمان یعنی پشت سر هم کار کردن و به اتمام رساندن کارها ولی این گونه نیست
هدف از این دوره رسیدن به اهداف شما با ایجاد آرامش است.

شما هم خیلی وقت ها این موضوع ذهنتان را درگیر خودش می کند و نمی دانید که بین کار و زندگیتان کدام را باید انتخاب کنید؟ اصلا به نظرتان باید یکی را انتخاب کرد؟!!
شاید خیلی از ما هرگز نتوانسته‌ایم تعادلی واقعی بین کار و زندگی‌مان ایجاد کنیم.
از این جهت که حتی وقتی به خانه می‌رسیم هم مجبوریم کارهای اداره یا محل کار را ادامه دهیم و وقتی در محل کار هستیم، ناچار به خانه و رسیدن به آرامش خانه فکر می‌کنیم.
این باعث می‌شود که نه از کارمان لذت ببریم و نه از زندگی‌مان.
در این دوره یاد خواهید گرفت که چطور تعادل بین کار و زندگی تان برقرار کنید. به این ترتیب میزان رضایت شما از زندگی و کارتان افزایش می‌یابد و کیفیت زندگی‌تان بهتر خواهد شد.
بیشتر و بهتر برای خانواده خود وقت می‌گذارید. به امور شخصی خود می‌رسید و وقت بیشتری ذخیره خواهید کرد. با این دوره خالق زندگی جدیدتان باشید و زندگیتان را به بالاترین سطح کیفی برسانید.
تجربه هدف گذاری یا برنامه ریزی را داشتین؟
همه ما تا به حال هدف هایی برای خود تعیین کرده ایم و خیلیا میگن برنامه ریزی به ما نیومده.
آیا میدانستید برنامه ریزی اشتباه اثر معکوس دارد.

در این دوره متوجه میشوید تمام روش های قبلی کاملا اشتباه بوده.
تا حالا برای شما هم پیش آمده که یک سری لیست بلند از کارهایی که می خواهید انجام دهید را تهیه کرده باشید؟
همه ما مثل میلیون ها نفر حتما یک بار تجربه برنامه ریزی در زندگیمان را داشته ایم و تصمیم گرفتیم که طبق برنامه هایمان پیش بریم، مرتب و منظم باشیم و لیستی بلند از کارهایی که قرار است انجام دهیم را آماده کرده باشیم.
چرا لیست کارهایمان هرروز بلند و بلندتر می شود؟ واقیعت این است که ما برنامه ریزی خوبی نداریم و اشتباه برنامه ریزی می کنیم در این دوره می خواهیم برنامه ریزی درست، اصولی و حرفه ای را با هم انجام دهیم.
یادمون باشه همه 24 ساعت زمان دارند

 

تفاوت انسان‌های موفق و غیر موفق دقیقا همین است. خداوند به همه انسان‌ها 24ساعت زمان داده است.بنابراین اگر به دستاورد و حال خوب در زندگی نمی‌رسیم بخاطر این است که از زمان خودمان به خوبی استفاده نمی‌کنیم و یا میتوانیم خیلی بهتر از آن استفاده کنیم. با هدفگذاری اصولی رویاهای خودت را فراموش نکن و آن‌ها را زندگی کن. حتما در دوره‌ای که باعث می‌شود به تصوری که در ذهنتان از خود دارید و سزاوار آن زندگی هستید، شرکت کن.
اگر به دنبال تغییر در زندگی و رشد شخصی و اجتماعی هستید. اگر به دنبال تغییر پیشرفت شغلی و بهبود کسب و کارتان هستید. اگر به دنبال اصول برنامه ریزی و هم‌چنین هدف‌گذاری و ... هستید، این وبینار را از دست ندهید. تمام مطالبی که گفته می‌شود به گونه‌ای است که می‌تواند رضایت هر کسی را برآورده کند.

معمولاً افراد بیان می کنند همیشه طراحی سوالات یا معلمان مشکل دارند و فکر می کنند که خودشان در مسیر درستی قرار دارند.دیگر بهانه ها را بذارید کنار، زمان آن رسیده که تحولی در مطالعه خود و زندگی خود ایجاد کنید.
به این فکر کنید که شما با برنامه ریزی قوی که در کارهایتان انجام می دهید می توانید نتایج خود را بهتر کنید و از مطالعه و یادگیری لذت ببرید.
اصلاً دلیل این که این وبینار را برای شما آماده کردیم این است که بتوانید تغییرات فوق‌العاده‌ای را رقم بزنید. مطالعه و سبک یادگیری  بی نظیر داشته باشید.
 
اگر در این وبینار شرکت نکنم...
باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد! و اصلاً دلیل برگزاری این همایش این است که اتفاق خوبی رخ بدهد! انسان‌هایی که موفق بوده اند هیچگاه با فرار از موقعیت‌ها، موفقیتی کسب نکرده‌اند بلکه با استفاده بهینه از موقعیت به این جایگاه رسیده‌اند... اگر دنبال تغییر هستید، این تصمیم را همین الان بگیرید تا سطح ذهن خود را ارتقا دهید و به یک یادگیرنده حرفه ای تبدیل شوید.
مخاطبین

کسانی که دنبال تغییر زندگی و شرایط بهتر از قبل خود هستند و در نهایت به زندگی هدفمند دست پیدا کنند.

امیرحسین حامدی
امیرحسین حامدی

مهارت‌های زندگی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.6 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.8 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.6 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.6 از 5
4.7 از 5 ( 5 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
افزایش بهره‌وری
پنج‌شنبه 7 اسفند 1399
ساعت 18:30
ساعت 19:40
Host Cover
برگزارکننده: امیرحسین حامدی