موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار چت آنلاین در رشد کسب و کار چه تاثیری دارد؟ | بررسی قیف فروش چت آنلاین | ال‌ناز نجفی‌راد

وبینار چت آنلاین در رشد کسب و کار چه تاثیری دارد؟ | بررسی قیف فروش چت آنلاین | ال‌ناز نجفی‌راد

وبینار چت آنلاین در رشد کسب و کار چه تاثیری دارد؟ | بررسی قیف فروش چت آنلاین | ال‌ناز نجفی‌راد

ذخیره کردن
وبینار چت آنلاین در رشد کسب و کار چه تاثیری دارد؟ | بررسی قیف فروش چت آنلاین | ال‌ناز نجفی‌راد
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

منظور از رشد یک کسب و کار در این وبینار، افزایش درآمد است و بحث در رابطه با تاثیری که چت آنلاین می‌تواند در این افزایش درآمد و در نتیجه رشد یک کسب و کار داشته باشد.

زمانی که یک وب‌سایت را راه‌اندازی می‌کنیم، شاید بخش اعظم تمرکز ما تنها به این موضوع معطوف شود که چگونه می‌توانیم سایت خود را در اولین صفحه گوگل بالا بیاوریم. بله؛ این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است، اما به شرطی که به عنوان پایان کار در نظر گرفته نشود! کار اصلی برای تبدیل یک بازدیدکننده به مشتری، تازه از جایی شروع می‌شود که کاربر وارد سایت می‌شود. در این مرحله، هر نوع بی‌‌توجهی می‌تواند ما را از داشتن یک مشتری دائمی محروم کند.

در نتیجه، ما باید کاری کنیم که کاربران از اولین لحظه ورود خود به سایت درگیر شوند. رسیدن به این هدف با تکیه بر رویکرد سنتی کار چندان آسانی نیست و به زمان زیادی نیاز دارد. در حالی که چت آنلاین با فراهم نمودن فرصت گفتگوی مستقیم می‌تواند از اولین دقایق ورود کاربر به سایت این امکان را فراهم می‌کند.

درباره مدرس: 

یه اسفندی رویاپرداز، از بچگی نویسندگی رو خیلی دوست داشتم، جوری که بیشتر بچه‌های مدرسه فکر میکردن تو آینده یکی میشم مثل خالق هری پاتر. اما کم‌کم این بالون آرزو رو تو آسمون بی‌نهایت ذهنم گم کردم.
نرم‌افزار خوندم. اصولا باید یه برنامه‌نویس موفق میشدم، ولی نشد! شاید بعضیا بگن حداقل یه متاسفانه بذار کنار کلمه نشد! ولی من میگم نه، چون تو یه دوره‌ای از زندگیم وقتی پشت چرخ سفالگری نشستم، یاد گرفتم که برای خلق هر چیزی صبر و تلاش لازمه نه افسوس خوردن!
بعد دانشگاه رفتم سراغ طراحی و گرافیک، همزمان با کار تدریسم می‌کردم.
حال و هوای تازه کلاس درس و بودن کنار بچه‌ها دوباره حس ادامه تحصیل رو برام زنده کرد. ارشد شرکت کردم و این دفعه، رشته مورد علاقم (MBA) قبول شدم. تو همین دوره به واسطه یکی از دوستام وارد دنیای محتوا شدم. چه میدونم، شاید این یه نشونه بود که بفهمم بالون آرزوم گم نشده، من فراموش کردم! چند سالی میشه که تو دنیای محتوا کلمات رو کنار هم میچینم.
حالا هم مدیر محتوای رایچتم و به جرات میتونم بگم که این دو سال جز بهترین لحظه‌هام به حساب میآد و از بودن تو رایچت خیلی خوشحالم.

 

سرفصل‌های وبینار
  • رشد یک کسب و کار
  • چت آنلاین و ارتباط با مشتریان
    • چت آنلاین میزان تعامل وب‌سایت را افزایش می‌دهد
  • قیف فروش سنتی و چت آنلاین
    • تیم‌های فروش می‌توانند با استفاده از قیف فروش چت آنلاین به سرعت با مشتریان راغب ارتباط برقرار کنند
  • جمع‌بندی نهایی
مخاطبین

- کلیه کارشناسان و کارشناسان ارشد دیجیتال مارکتینگ

- کلیه کارشناسان پشتیبانی مستقر در کسب و کارهای دیجیتال

- کلیه مدیران و صاحبان کسب و کار دیجیتال 

- کلیه کارشناسان و مدیران روابط عمومی 

سوالات متداول

ویدئوی وبینار چگونه به دست ما خواهد رسید؟

برای هر دو گروه ثبت نام کننده، ویدئو در پنل کاربری آنها قرار خواهد گرفت و می توانند حداکثر یک هفته پس از پایان رویداد، با مراجعه به پنل، ویدئو را مشاهده کنند. همچنین ویدئو از طریق ایمیلی که دراختیار ایسمینار گذاشته اید برای شما ارسال خواهد شد تا نسخه ای از ان را به همراه صدا و فایل ارائه برروی ایمیل خود هم داشته باشید. به دلیل رایگان بودن این وبینار، محتوای وبینار، دو هفته پس از برگزاری برروی صفحه وبینارهای وب24 هم قرار خواهد گرفت.

آیا برای شرکت در وبینار لازم است حتما فروشگاه یا وب سایت داشته باشیم؟

خیر. تنها کافیست به موضوعات مرتبط با بازاریابی دیجیتال علاقه مند باشید.

آیا لازم است برای شرکت در وبینار لزوما از یکی از سرویس های چت آنلاین برای پشتیبانی مشتریان خود استفاده کنیم؟

خیر. در این وبینار قرار است راجع به این سیستم ها صحبت کنیم و روش هایی که چت آنلاین به ما در بهبود ارائه خدماتمان کمک می کند را بررسی کنیم. اما لزوما لازم نیست حتما وب سایتمان چت آنلاین داشته باشد. چه بسا پس از شرکت در این وبینار تصمیم بگیرید چت آنلاین را برروی وب سایت خود فعال کنید.

برای شرکت در وبینار آیا لازم است حتما در سوشال های وب24 عضو باشیم؟

قطعا اگر شما عضو یکی یا همه سوشال های وب24 شوید، برای ما مایه مباهات و افتخار است. لیکن لزوما برای شرکت در وبینار لازم نیست عضو هیچ یک از سوشال ها یا پرتال وب24 باشید. آدرس سوشال های مارا می توانید از لینک زیر دریافت کنید: https://zil.ink/web24ir

ال‌ناز نجفی‌راد
ال‌ناز نجفی‌راد

مدیر محتوای رایچت

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
30 مهر 1399
ساعت 18:30
ساعت 20:00
Host Cover
برگزارکننده: وب24
گزارش دادن