موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار پیش‌بینی روند ۵ بازار مالی تا پایان سال 1400

وبینار پیش‌بینی روند ۵ بازار مالی تا پایان سال 1400

وبینار پیش‌بینی روند ۵ بازار مالی تا پایان سال 1400

ذخیره کردن
وبینار پیش‌بینی روند ۵ بازار مالی تا پایان سال 1400
توضیحات وبینار

تخفیف ویژه برای مدت محدود: ES1400


مقصد بعدی نقدینگی و پول‌های کلان کجاست؟ آیا بازارهای مالی در نیمه‌ی دوم سال مستعد رشد هستند؟ طی ماه‌های آتی چه تهدیدهایی متوجه بازارهای مالی است؟ کدام‌یک از بازارها در مقایسه با سایر، بازدهی بالاتر خواهند داشت؟ آیا اساسا سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی تا انتهای سال به صرفه است؟ این‌ها و سوالاتی از این دست، من‌جمله مهم‌ترین ابهاماتی است که ذهن همه‌ی سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی در بازارهای مختلف را به خود مشغول کرده است.
در وبینار پیش رو در صدد پاسخ‌گویی به این سوالات و سوالاتی از این قبیل خواهیم بود؛ از این‌رو، به همراه کارشناسان مربوطه، بازارهای مختلف را از دو جنبه‌ی بنیادی و تکنیکال تحلیل خواهیم کرد. در همین‌خصوص، با واکاوی متغیرهای اثرگذار بر بازارهای مختلف، روند احتمالی آن‌ها در نیمه‌ی دوم سال جاری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
سعی ما بر این است طیف متنوع و جامعی از متغیرهای مهم را مورد بررسی قرار دهیم، متغیرهایی همچون نرخ بهره بانکی، روند قیمت دلار، روند فروش اوراق بدهی دولتی، نرخ‌های آتی اوراق، قیمت‌های جهانی، روند نقدینگی و پایه پولی، ترکیب نقدینگی، کسری بودجه دولت، تورم، نظام قیمت‌گذاری در دولت جدید، افق پیش روی سیاست خارجه، طرح‌های جدید دولت و... و در نهایت مسیر پیش‌ روی بازارهای مالی با توجه به متغیرهای یاد شده ترسیم خواهد گردید.

حامیان
فراشناسا
Teacher Avatar
رسول خدادوست تحلیلگر اقتصادی
Teacher Avatar
محمدامین شیبانی تحلیلگر تکنیکال

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
پیش‌بینی روند ۵ بازار مالی تا پایان سال 1400
چهارشنبه 5 آبان 1400
ساعت 16:30
ساعت 19:00
Host Cover
برگزارکننده: اپلیکیشن سیگنال
adds-cart