موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار پیش بینی آینده بیت کوین

وبینار پیش بینی آینده بیت کوین

وبینار پیش بینی آینده بیت کوین

ذخیره کردن
وبینار پیش بینی آینده بیت کوین
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

در دو جلسه وبینار فشرده، شما به طور کامل با روش های پیش بینی و معامله گری بیت کوین آشنا خواهید شد. در این کلاس می خواهم پارادایم تفکر و اصول مهمی که ویژه تحلیل ارزهای دیجیتال است را برای شما تشریح کنم. به روش های تحلیل بنیادی اخبار اقتصادی ارزهای دیجیتال می پردازیم. سپس سبک تفکر سالم برای پول سازی اصولی و علمی بر مبنای تحلیل درست را خواهید فهمید. نکات مهمی که قبل از هر معامله باید به یاد داشته باشید را به صورت اکسل به شما معرفی خواهم کرد. مهم ترین اشتباهاتی که سرمایه گذاران تازه وارد مرتکب می شوند را بررسی می کنیم. در ایران متاسفانه برخی از اطلاعات پایین مردم سواستفاده کرده و روی برخی ارزهای دیجیتال، برنامه های کلاهبرداری پانزی را پیاده می کنند. در اینجا روش ها و تبلیغاتی که کلاهبرداران برای سواستفاده از مردم برای فروختن "ارزهای دیجیتال کلاهبرداری" استفاده می کنند را توضیح خواهم داد. به صورت "بررسی موردی"  یکی از کلاهبرداری ها را برای شما شرح خواهم داد.

روش هایی که در تحلیل تکنیکال بیت کوین من استفاده می کنم را نیز خواهید فهمید. در آخر این پست شما می توانید فهرست مطالب را در زیر مشاهده کنید. در این توضیحات سعی می کنم کاملا با زبان ساده، عمیق ترین مطالب مالی را توضیح بدم و از لغات تخصصی کمتر استفاده کنم. بعد از پایان وبینار، منابع معرفی شده برای مطالعه، همچنین فایل اکسل و فیلم وبینار در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

شما در انتهای کلاس می توانید به روش علمی و صحیح قیمت بیت کوین را پیش بینی کنید و به موقع وارد معامله خرید یا فروش شوید. همچنین شما باید داینامیک و موارد بنیادی مختص ارزهای دیجیتال را کاملا درک کنید و به درکی از پتانسیل رشد و یا ریزش و کلاهبرداری آن ارز دیجیتال پی ببرید. بدون دانش مالی و تحلیلی از تفسیر تحلیل تکنیکال و بنیادی یک ارز و ایجاد سیستم معاملاتی در اکسل عملا باعث ضرر زیان هنگفت شما خواهد شد که جبران آن ممکن است برای شما بسیار گران تمام شود. خب منتظر چی هستید؟ هر چه سریع تر در این وبینار ثبت نام کنید و به درک درستی از بازار ارز دیجیتال و معامله گری و نوسانگیری دو طرفه از این دارایی دست پیدا کنید.

این وبینار به تمام فعالین اقتصادی، معامله گران ارز دیجیتال و ماینرها توصیه می کنم.

برای مطالب روزمره اقتصادی و بورسی می توانید من را در شبکه های اجتماعی  تلگرام, توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.

 t.me/PeymanMedia1

Instagram.com/PeymanMedia

Twitter.com/PeymanMedia

 

با خرید بلیت شما به موارد زیر دسترسی خواهید داشت:

فیلم ضبط شده وبینار، فایل اکسل و کتاب ها و منابع به صورت الکترونیکی حداکثر 4 روز پس از اتمام وبینار از پنل ایسمینار قابل دانلود خواهند بود

امیدوارم که از این وبینار استفاده لازم را ببرید و این وبینار را به دوستانتان معرفی کنید.

ایام بکام – پیمان شوریابی

سرفصل‌های وبینار

 

 

 

 

پیمان شوریابی
پیمان شوریابی

کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه رم ایتالیا , وست ویرجینیا آمریکا - تحلیلگر بورس و اقتصاد

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 3 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 2 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 3 از 5
تجربه محور بودن محتوا 3 از 5
2.8 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
پنج‌شنبه 20 آذر 1399
ساعت 22:00
ساعت 23:15
جلسه دوم
پنج‌شنبه 27 آذر 1399
ساعت 22:00
ساعت 23:15
Host Cover
برگزارکننده: PeymanMedia
 انتخاب بلیت