موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار Full veneer crown preparation

وبینار Full veneer crown preparation

وبینار Full veneer crown preparation

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار Full veneer crown preparation
توضیحات وبینارپوشش کامل دندان در موارد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد . قابلیت نگهداری فراوان این رستوریشن ها همواره مورد توجه دندانپزشکان بوده است . مطالعات کنترل شده لابراتوری نشان داده است که پوشش کامل دندان در مقایسه با پوشش بخشی از دندان از ریتنشن و رزیستانس بیشتری برخوردار است. اما این نتایج به این معنی نیست که طرح های فول کاوریج در مورد تمام دندان ها استفاده شوند ، بلکه این رستوریشن ها باید در مورد دندانهایی که نیاز به حداکثر ریتنشن وجود دارد مورد استفاده قرار گیرند .

اشکال مختلف فول کاوریج کراون نظیر ، کروان متال-سرامیک یا کراون تمام-سرامیک در شرایطی که نهایت زیبایی مدنظر باشد مورد استفاده قرار میگیرند . فول کاوریج کراون فقط باید در شرایط مورد توجه قرار گیرد که طرح هایی که گسترش کمتری دارند ، فاقد ریتنشن ، رزیستانس ، حفاظت کافی دندان با زیبائی باشند .
هنگامی که تمام سطوح محوری دندان خلفی دکلسیفیه یا پوسیده شده است، یا هنگامی که این سطوح قبلا ترمیم شده اند، دندان کاندید مناسبی برای کراون کامل فلزی می باشد . با یکپارچه شدن باقی مانده ساختار دندان، کراون کامل فلزی می تواند دندان را ساپورت و مستحکم نماید . این رستوریشن باید به طور منطقی مورد استفاده قرار گیرد زیرا نیاز به تراش مخربی دارد.

سرفصل‌های وبینار

 

  •     Full Metal Crown Preparation
  •     Metal – Ceramic Crowns
  •     Anterior Metal – Ceramic Crowns
  •     Posterior Metal – Ceramic Crowns
  •     All – Ceramic Crowns


 

هدایت مرادپور
هدایت مرادپور

دکترای تخصصی پروتزهای دندانی و مدیریت گروه پروتزهای دندانی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه
دوشنبه 20 بهمن 1393
ساعت 11:30
ساعت 12:30
adds-cart