موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار 4 راز واقعی فروش در اینستاگرام

وبینار 4 راز واقعی فروش در اینستاگرام

وبینار 4 راز واقعی فروش در اینستاگرام

ذخیره کردن
وبینار 4 راز واقعی فروش در اینستاگرام
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

با این ۴ راز واقعی فروش در اینستاگرام شما مسلط به یک سیستم و چرخه‌‌ای خواهید شد که اینستاگرام مارکتینگ را ملموس‌تر خواهد کرد. یعنی شما می‌توانید با تکمیل و پیاده‌سازی این چرخه در اینستاگرام به راحتی خدمات و محصولات‌تان را در بازار هدف به مشتریان بالقوه ارایه و آنها را تبدیل به مشتریان واقعی نمایید.

در این وبینار از قدم صفر تا صدم بازارایابی با اینستاگرام را یاد خواهید گرفت که از آماده‌سازی پیج، تولید محتوا، فعال‌سازی مخاطبان و تبدیل آنها به مشتریان و تکرار خرید را شامل خواهد شد.

وبیناری که قدم به قدم شما را در تبدیل شدن به یک اینستاگرامر حرفه‌ای هدایت خواهد کرد.شاید شما هم ندانید که هر رسانه‌ای در بازاریابی اصول و قواعد خودش را دارد. اگر فقط این نکته را دریافت نمایید مسلما برای فعالیت حرفه‌ای با اینستاگرام در جهت یافتن این اصول بازاریابی با اینستاگرام قدم بر خواهید داشت.

از دیدگاه کسانی که تفکر ارزش‌آفرینی دارند؛ این بزرگترین هزینه هست وقت‌تان را صرف کاری بکنید که اصلا نیازی به انجام  آن نبود. چرا که به جای آن می‌توانستید روی جذب مخاطبان بالقوه زمان‌تان را صرف می‌کردید تا سریع‌تر به فروش و در نهایت درآمد بیشتر دست یابید. البته کسی که مدیر و صاحب یک کسب و کار باشد مسلما چنین ریسکی را نخواهد کرد.

آموزش‌های اینستاگرام مارکتینگ حرفه‌ای که در این وبینار خواهیم دید:

مسلما برای داشتن پیج‌های پول‌ساز در اینستاگرام که فروش خدمات و محصولات را در پی داشته باشد. نیازمند یک چارچوب مشخصی هستیم که در هر بخش درک کنیم که عملکرد بازاریابی ما در اینستاگرام در هر بخش قابل ارزیابی و سنجش باشد. بنابراین ما در این تجربه وبیناری زنده آن را در ۴ بخش ارایه دادیم که هم بتوانیم چه دستورالعمل‌هایی را در هر راز انجام و نقاط ضعف و قوت خودمان را جداگانه بتوانیم در هر راز ارزیابی کنیم؛ در نهایت به رفع نقاط ضعف‌ و بهبود نقاط قوت خودمان در آن بخش بپردازیم.

داشتن ساختار مشخص در یک دوره به یادگیری سریع‌تر و مطمئن‌تر می‌انجامد. خیلی سریع آن چارچوب را می‌توانیم یاد بگیریم و اجرایی کنیم. بر اساس تجربیاتی که در مشاوره‌ها و آموزش‌ها دریافت نمودیم؛ این رویکرد می‌تواند منجر به افزایش بازدهی کسب و کار شما در حوزه کاری و فعالیتی‌تان شود. پس توصیه اکید دارم که این وبینار فوق‌العاده ارزشمند را شرکت کنید؛ چرا که می‌تواند دید و نگرش شما را در بازاریابی با اینستاگرام تغییر و بهبود ببخشد که انگار با دنیای جدیدی آشنا شدید.

انجام اموری که باید قبل از شروع بازاریابی با اینستاگرام انجام دهیم:

مسلما می‌دانید که قبل از شروع هر کاری باید یک‌سری پیش‌نیازها را برای بازدهی بالاتر فراهم کنیم. یکی از مشکلات بزرگی که اکثر افراد و حتی مدیران و صاحبان کسب و کار به راحتی از آن چشم‌پوشی می‌کنند همین مرحله است. در حالی که طبق تجربیات ما افرادی که تمرکز بالایی صرف این راز اول می‌کنند به بهترین شکل قدرتمند و پربازده‌ترین کسب و کارها را می‌سازند.

درک و جذب اطلاعات درست از بازار هدف که منجر به شناخت بهتر هر بخش از آن بازار می‌شود. برای هر بخش شما دقیقا باید بدانید که چه چیزهایی لازم است بدانید و روی آنها تمرکز کنید. این مرحله شما را  به حدی کمک خواهد کرد تا بتوانید به روش‌های خرید، نحوه انتخاب و موانع خریدی که بر سر راه مخاطبان بالقوه وجود دارد؛ مسلط‌تر شوید.

یعنی هر فکر، ایده، افراد تاثیرگذار، پرداخت کننده یهای محصول و قیمت، مصرف‌کننده، رقبا، توانمندی‌های خودتان اطلاعات خوب و ارزشمندی را کسب کنید. مطمئنا به همان اندازه شما در تولید محتوا، کپی‌رایتینگ، نیترگذاری محتوا، تبلیغات و خرید مشتریان موثرتر اقدام خواهید کرد. البته باید به یک نگرشی از مجموع این شناخت‌ها باید برسید که شما در ارایه مزیت رقابتی کمک نماید. پس این بخش را خیلی جدی بگیرید و پرسونا یا پروفایل فرضی مخاطب را خیلی جدی‌تر از قبل بررسی کنید.

راز دومی که باعث افزایش مخاطبان جدید شما می‌شود.

شما در ابتدا باید بستر مناسب را برای حضور مخاطب در پیج کسب و کار خودتان در اینستاگرام فراهم نمایید. از داشتن لوگو، عکس شخصی، گرفته تا بهینه‌سازی پروفایل، داشتن حداقل ۲۰ تا ۳۰ پست که نشان دهنده نوع کسب و کارتان و اینکه شما چه محصول یا خدمت متمایزی را نسبت به رقبا ارایه می‌دهید.

بعد از آن باید در تولید یک نوع محتوا که قاعده و اصول خود را دارد، توجه مخاطبان را جلب و کاری کنید که تبدیل به فالوور شما شوند. در این میان شما باید به این نکته هم توجه نمایید که جذابیت محتوایی یکی از مهم‌ترین کارهایی هست که شما باید ایجاد نمایید. پس برای رسیدن به این نکته لازم همست که با انواع فرمت‌های محتوایی را با توجه به یک اصل که اینستاگرام رسانه‌ای به شدت بصری است را جدی بگیرید.

یعنی این بستر باید هر روز به روز شود و مخاطب و اینستاگرام در این موقع هست که به شما توجه خواهند کرد که چه میزان تولید محتوا می‌کنید. قانونی که نباید فراموش کنید این هست که شما باید در کنار جذاب بودن باید محتوای سرگرم‌کننده و انگیزه‌بخش را ایجاد نمایید.

داشتن تم محتوایی که به جنبه‌های بصری محتوا کمک کند و سراسر صحبت در یک مورد نباشد و افراد رو درگیر خودش نماید. تا با شما همیشه و هر روز یا هر هفته همراه گردند که نکات خاص خودش را دارد که می‌تواند تاثیر بسزایی در موفقیت بازاریابی با ایسنتاگرام شما داشته باشد.

راز سومی که باعث افزایش نرخ تعامل مخاطبان شما می‌شود.

الان بعد از اینکه افراد به روش‌های مختلفی که وجود دارد وارد پیج شدند و ما را فالو کردند باید کاری کنیم که آن‌ها وارد تعامل چند جانبه بشوند. یعنی اینکه شما کاری بکنید که نه تها نسبت به پستهای شما ری اکشن نشان دهد بلکه بین مخاطبان گفتگویی شروع شود.

دقیقا پیج‌های موفق این مراحل را به خوبی رعایت می‌کنند و مرحله به مرحله برندینگ، بازاریابی و فروش در اینستاگرام را پیش می‌برند. بنابراین اگر فقط یک سره دارید محتوا تولید می‌کنید نمی‌توانید انتظار تعامل داشته باشید؛ در حقیقت باید استراتپی و تاکتیکی را برای عکس‌العمل نشان دادن مخاطب ایجاد نمایید.

این راز هم باید در چندین مرحله و به تدریج همراه با خلاقیت باشد که بتوانیم افراد با کسب و کار خودمان درگیر کنیم. یعنی باید به پیام‌ها، کامنت‌ها، لایک کردن پاسخ مخاطبان که در حقیقت تعامل مستقیم را شما شروع می‌کنید. این منجر به افزایش نرخ تعامل که شرط اصلی برای موفقیت در اینستاگرام هست می‌شود. بنابراین باز ما باید با روش‌های مختلف در لایو، استوری، و ابزارهای بازی‌سازی به افراد حس برنده بودن را القا کنید. یعنی شما با شناخت بیشتر مخاطبان خواهید توانست به اونها ارزش خاصی را انتقال بدهید که رقبا به آن کمتر توجه می‌کنند.

راز چهارمی که باعث افزایش درآمد حاصل از فروش‌تان در اینستاگرام می‌شود.

یکی از مهم‌ترین منابعی که کمتر به آن توجه می‌شود مشتریان فعلی ما هستند که حداقل یک‌بار از ما خرید کردند. این مشتریان بالفعل مهم‌ترین دارایی یک کسب و کار محسوب می‌شوند. پس ما باید با رسانه‌های مختلف تا زمانی که خرید خودشان را از ما تکرار می‌کنند؛ با درایت و خلاقیت همراه سازیم.

ثروت کسب و کار شما در این نقطه نهفته هست که افراد با سه راز قبلی به این مرحله برسانید. در راز چهارم شما اصولی را باید به کار بگیرید که هم مخاطب را بهتر از قبل بشناسید و پرسونای مخاطب‌تان را تکمیل نمایید. هم باید متناسب با آن در تولید محتوا، تبلیغات، پاسخ دادن، ارسال همه این موارد را به خوبی تدوین و اجرایی کنید.

پس لازمه موفقیت شما تا ۹۹ درصد به این ۴ راز ربط داشته و باید برای پی بردن به آن زمان کافی بگذارید. تا نتایج شما در برندینگ و بازاریابی در اینستاگرام متفاوت و بزرگ باشد. دقیقا کاری است اکثر ما اصلا به آن توجه نمی‌کنیم. این موضوع را جدی بگیرید؛ تا به بهترین شکل از این رسانه استفاده نمایید. چرا که این رسانه ریزه‌کاری‌های زیادی را می‌طلبد که با آن می‌توانید عملکردتان را افزایش دهید.

صد در صد توصیه می‌کنم که این وبینار را از دست ندهید و حتما شرکت نمایید؛ تا دریچه جدیدی را به سوی بازاریابی و فروش اینستاگرام با ۴ راز فروش واقعی در اینستاگرام باز کنید. حتما بعد از شرکت در این دوره شگفت‌زده خواهید شد.

 

“این پیشنهاد ویژه را فرصتی برای دیده شدن کسب و کارتان بدانید”

حتما برای یک بار هم شده برای رو‌ به رو شدن با فرمول ۴ راز واقعی فروش در اینستاگرام وقت بذار. تا پاسخ علامت سوال‌هایی که در ذهن‌تان شکل گرفته است را بیابید :

 اگر مدیر موسسه، مدیر تولیدی، مدیر خدماتی، مدیر بازارگانی، مغازه‌داری، فروشگاه داری، خویش‌فرمایی، دوست داری پیشتاز بازار خودت باشی؟

 اگر مشاوری یا مدرسی، دنبال برندینگ شخصی برای معرفی بهتر خودت هستی؟

 اگر در یک حوزه خاصی همانند پزشکی، وکالت، زیبایی پوست، تناسب اندام و  … فعالیت می‌کنی، به دنبال اینی که مخاطب سریع‌تر پیدات کنه؟

 هنرمندی، صنایع دستی تولید می‌کنی، چیس میوه درست می‌کنی، محصولات خاصی رو تو خونه درست می‌کنی، کیف چرمی درست می‌کنی، خیاطی می‌کنی ، آرایشگری، هنری داری می‌خواهی بفروشی؟

 دانشجویی، کارمندی، وقت کمی داری، دنبال شغل دومی، شغلی تو اینستاگرام می‌گردی یا بهش فکر می‌کنی؟

 به دنبال پاسخ این سوالی که چرا برخی روزانه تو اینستاگرام درآمدهای خیلی زیادی دارند، فروش‌شون عالیه، اما شما با اینکه چندین میلیون تبلیغ می‌کنی اما حتی پول تبلیغ‌تون هم در نمیاد یا به زور در میاد؟

با من همراه باش تا در بهترین روز زندگی‌ات کاری کنم که انگار دوباره متولد شدی، انگار کسب و کارت می‌خواد در خاک ریشه بدواند. این وبینار همونیه که مدتیه به دنبال شی!

دوست عزیز همه این مطالبی را که برات می‌نویسم با دقت بخوان، اما حتما تا آخرش بخوان بعد اگر خواستی صفحه را می‌توانی ببندی. تو این لحظه می‌تونی بدون توجه به یک سال، دو سال، چند سال آینده‌ات از کنار این موارد رد شی و اصلا بهش فکر کنی:

 • مردم واقعا الان از کجا خرید می‌کنند؟
 • یا خریدشان را از چه فروشندگانی می‌خرند؟
 • چرا مردم خرید نمی‌کنند؟
 • چطور کاری کنی که مشتری‌هات ترکت نکنند؟
 • چطور مشتری جدید پیدا بکنی؟
 • چطور فروش‌ات را افزیش دهی تا درآمدت را زیاد کنی؟
 • و …

این هم انتخابی واسه خودش که حق رو می‌دم بهت، اما اگر به دنبال پاسخ چنین سوال‌هایی هستی می‌تونی با شرکت در این وبینار به کارگیری اصول و فونداسیون بازاریابی، فروش در اینستاگرام و چیزهایی که قصدش را داری برسی.

چون که هر کاری بخواهی بکنی باید از راهش وارد بشوی و اینکه خودت را هم فن حریف ندانی این لازمه یک موفقیت در هر بازاری هستش. اولین چیزی که در ورد بازاریابی باید بدانید که آن را هنر بدانید. برای همین هست که نیاز به تفکر، خلاقیت و ایده‌پردازی دارد.

اکثر ما مثل یک نقاش آماتور با بازاریابی برخورد می‌کنیم هر چی به ذهن‌مون میاد می‌خواهیم بکشیم . ما در اینستاگرام به دنبال افزایش سهم بازار خودمان هستیم یعنی می‌خواهیم هم کسب و کارمان رشد بدهیم و هم فروش‌مان وابسته به محل فیزیکی نباشد.

در مسیر بازاریابی و فروش در اینستاگرام می‌توانید یکی از دو راه زیر را انتخاب نمایید:

زمان بذاری کتاب‌های مختلف ترجمه و غیر ترجمه اساتید ایرانی و خارجی یا  مقاله‌های روز دنیا، آموزش‌هایی به زبان انگلیسی را پیدا کنی و شروع به یادگیری اصول برندینگ و بازاریابی بکنید. مسلما خیلی زمان‌بر هست که به جای این کار می‌توان آن مدت زمانی را که صرف یادگیری در بلندمدت می‌کنیم را صرف فروش کنیم.

راه دوم این هست که با من همراه بشی و تمامی تجربیاتی که در پیج‌های مختلف خودم و دوستانم در مشاوره‌ها را خدمت‌تان آموزش بدهم. این آموزش‌ها بر اساس ۱۲ ماه تحقیق مستمر برای انتقال سریع روش سیستمی فروش در اینستاگرام به شما دوستان عزیزم آموزش داده خواهد شد. 

اینستاگرام مارکتر هوشمند بیشتر سعی می‌کند تجربه‌ای که قبلا تجربه شده است را تجربه نکند. بلکه بر آن تجربه، تجربیات جدید دیگران را اضافه کند. بی‌نهایت از اینکه توانسته همانند یک شبکه تبلیغاتی قدرتمند تلویزیونی با بیش از ۳۰ میلیون کاربر ایرانی که رقم بسیار قابل توجهی است، عمل کند؛ از روند موفقیت خودش شگفت زده خواهد شد.

۴ راز فروش واقعی در اینستاگرام حاصل تلاش‌های تیم مدیر آینده هست که با بررسی و دریافت یک نقطه خاص آن را بارهای در پیج‌های دوستان در مشاوره‌ها تست می‌کردیم تا ببینم تاثیر واقعی داره یا نه. در شروع بازخوردهای هر کدام از آنها را جداگانه بررسی و ارزیابی می‌کردیم. در نهایت به یک فرمول ۴ راز فروش واقعی در اینستاگرام برسیم که بشه آن را برای فروش هر محصول و خدمتی به کار گرفت.

بعد از چند ماه تیم مدیر آینده تلاش بی‌وقفه، سعی و خطا، بررسی پیج‌های شرکت‌های مطرح دنیا، و پپج‌هایی که سریعترین رشد در میان پیج‌های ایرانی داشتند را با دقت رصد می‌کردیم؛ تا توانستیم به فرمول اثبات شده ۴ راز واقعی فروش در اینستاگرام برسیم، که می‌تواند در همه کسب و کارها به کار گرفت.

به محض اجرای این روش‌ها و آپدیت آنها در مشاوره‌ها این فرمول واقعا معجزه می‌کرد. درآمد خودم از مشاوره، آموزش را به شدت تحت تاثیر قرار داد و پیج‌هایی که به ما اعتماد کردند و این فرمول و سیستم ۴ راز واقعی فروش در اینستاگرام را پیاده‌سازی کردند. با جدیت تمام دنبالش می‌کردیم که به یک جایی برسانم که آن را به یک روش مدون و منظمی تبدیل کنیم؛ که برای فروش هر محصول و خدمتی بتوانیم ازش استفاده کنیم.

نکته جالبی که در این سیستم ۴ راز واقعی فروش در اینستاگرام به آن رسیدیم که با تعداد فالوور خیلی کم  هم یعنی از ۱۰۰ تا دونه شروع می‌شود و کارایی دارد. چون بر خلاف تصور همگان انتظار داریم به تعداد فالوور ۱۰ هزار نفر برسیم تا فروش‌مان شروع شود آن را به کلی از بین می‌برد. یعنی شما با هر میزان فالوور واقعی و هدفمند می‌توانید به راحتی در اینستاگرام بفروشید. پس با تمام قوا حتما این وبینار را از دست ندهید که می‌خواهم این فرمول ۴ راز فروش واقعی را به شما دوستان خوبم کامل معرفی کنم.

اینستاگرام یک رسانه قدرتمند بازاریابی و فروش هست که می‌تونه ماشین خودکار پول‌سازی در طول ۲۴ ساعت شبانه روز برای کسب و کار شما تبدیل بشه!

آیا می‌دونستی که اینستاگرام خیلی بهتر از تبلیغات چند میلیونی تا چند میلیاردی در تلویزیون می‌تواند برای تبلیغ و معرفی اصولی کسب و کارت موثر باشه؟

آیا می‌دونی که اینستاگرام حتی از مغازه‌ یا فروشگاهی  که بیشترین پاخوری را در بهترین منطقه و مجتمع تجاری شهرتان دارد که با هزینه یک صدم آن می‌توانید کسب و کارت رو متحول کنی؟

آیا می‌دونی که مخاطب ایرانی در ۲۴ ساعت حداقل یک الی ۵ بار به اینستاگرام سر می‌زند؟

این‍ها یعنی فرصتی که اینستاگرام برای همه کسب و کارها با هر میزان توانایی، سرمایه، بدون سرمایه، تنها با یادگیری اصول بازاریابی و فروش در اینستاگرام فراهم کرده است. یعنی باید بتوانی نظر مخاطب اینستاگرامی را جلب کنی، با به کارگیری این سیستم  ۴ راز واقعی فروش خواهی توانست آنها را متقاعد کنی که اولین کسب و کاری که در هنگام نیاز به آن محصول و خدمت پیدا کردند را شما به ذهن‌شان بیایید.

میدونی فروش نتیجه بکارگیری یک اصولی هست که ما آن را در این فرمول به شما دوستان معرفی خواهیم کرد که نکته جالبش این هست که با تکرار و اجرای مجدد آن می‌توانی همان نتایج را خلق کنی.

استراتژیت را در برندینگ، بازاریابی، تبلیغات و فروش تغییر بده!

الان وقتشه که تصمیم جدی‌تری بگیری؛ که می‌تواند بهترین ساعات زندگیت برای تغییر آنچه که سال‌ها تلاش کردی بشه. اگر در راستای اهداف فروش خودتان و تغییر وضعیت فعلی تبلیغات چند میلیونی تو اینستاگرام انجام داده باشی ولی باز هم فروش‌تون تغییر نکرده است. اینجا جایی هست که تبلیغ برای شما میشه هزینه نه سرمایه‌گذاری.

اما چیکار کنیم که در اینستاگرام نه تنها روز به روز بیشتر دیده شویم. در عین حال مشتریان بیشتری به صورت خودکار جذب کنیم. بتوانیم با آنها تعامل مناسبی را داشته باشیم. اینها همگی به شما دوستان عزیز در این سیستم و فرمول ۴ راز واقعی فروش در اینستاگرام ارایه خواهد شد. کافیه که این وبینار سرنوشت‌ساز فروش را که می‌تواند عصری جدید در زندگیت، بازآفرینی کند را شرکت کنی!

 آیا فکر می‌کنی برای داشتن فروش فوق‌العاده در اینستاگرام باید فالوور، لایک، بازدید، کامنت، سیو و به اشتراک‌گذاری بیشتری داشت؟

مسلما وقتی که به تازگی با اینستاگرام آشنا می‌شویم همان تفکر بازاریابی سنتی را یدک می‌کشیم . همان رفتار رو در اینستاگرام با قراردادن عکس محصولات و خدماتی که ارایه می‌دهیم؛ یعنی همان ویترین چینی فروشگاه تکرار می‌کنیم.

اشتباه بعدی اینه که منتظر می‌مونیم تا خود مخاطب به ما سر بزنه و همون بار اول از ما خرید کند. خیلی هم هنر کنیم یک ربات ماهیانه اجاره می‌کنیم و می‌ندازیم روی پیج‌مان که برای‌مان فالوور جمع کند. اما باز هم می‌بینیم که هیچ اتفاقی نیافتاد.

شروع به گشتن در اینستاگرام می‌کنیم تا ببینیم که از دیگران چه چیزی میشه یاد بگیریم که همون آموزش پازل مانند و جورچین خودمان هست. هر کاری می‌گویند می‌کنیم ولی باز هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

خیلی هنر کنیم با ترس و لرز، خدایا جواب میده یا نه می‌آییم تو چندان پیج تبلیغات می‌کنیم اما باز هم هنوز خبری نیست. متاسفانه تبلیغ و این کارها جایی که به جای سرمایه‌گذاری برامون هزینه محسوب میشه چون نتونستیم پول تبلیغات‌مون رو هم در بیاریم.

دوست خوبم این سناریو تراژدی بازاریابی و فروش در اینستاگرام است که با تمام توان تلاش می‌کنیم که اما دریغ از یک فروش به درد بخور. بدتر از آن افرادی هستند که پیج‌هایی با چندین کا می‌خرند به امید اینکه سریع‌تر فروش‌شان استارت بخوره.

این واقعیتی که اکثر افراد در مشاوره‌ها و آموزش‌ها بارها برام تعریف می‌کنند. یک اشتباه دیگر که باز همون انجامش می‌دهیم این هست که باور غلط همه فن حریف بودن هست که همه باید خودمان کارها را انجام بدهیم که باز نتیجه‌ای جز فروش صفر تومان ندارد.

اثر یادگیری پازل مانند به همین جا ختم نمی‌شود، بلکه باز یکی می‌گه که هشتگ بذار ادامه می‎یابد ولی باز هم فقط فالورهامون اضافه میشه و درنهایت دریغ از یک ریال فروش.

کدوم مسیر رو انتخاب می‌کنی؟

خیلی‌هامون در اینجا به جایی می‌رسیم که ول کن برای کارم جوابم نمیده، یک تحول بزرگی اتفاق می‌افتد شروع می‌کنیم به قرار دادن عکس شخصی، مسافرت، طبیعت زیبای شمال، آبگوشت‌خوری، دوستان، دسته جمعی، گربه و هر حیوونی که فکر کنی را میذاریم. (مرغ همسایه غازه)

اما یه عده دیگه‌مون یک سوال بزرگ در ذهن‌مون شکل می‌گیره؛ خدایا این‌ها که درآمد خوبی دارند، مغازه‌شون روز به روز مشتری‌هاشون زیاد میشه چیکار می‌کنند تو اینستاگرام که من نمی‌کنم.

هی با خودش کلنجار میره، خلاصه شروع به تحقیق در مورد این پیج‌ها می‌کنه و آموزش‌های مختلف را دنبال می‌کنه پکیجی یا دوره‌ای را شرکت می‎کنه که یک عده از ابزارها را یاد می‌دهند و اطلاعات بهش می‌فروشند ولی یه مقدار پیشرفت می‌کنند و دیگر هیچ.

در این مرحله محتوای خوب دارید، تولید می‌کنید؛ به صورت منظم پست میذارین، لایک، کامنت،ویو، سیو و اشتراک می‌گیرید ولی هنوز به موفقیت زیادی نرسیدید. پس تعداد فالوور، لایک، کامنت، بازید، اشتراک شاید بیست درصد ماجرا باشد.

پس ۸۰ درصد ماجرا کجا باید بریم دنبالش در این مرحله که اگر واقعا می‌خواهی بدونی که فرمول ۴ راز چطور کار می‌کند، که درآمد بیشتری را برای‌تان ایجاد می‌کند. حتما در وبینار با آمادگی کامل شرکت کن چرا که ظرفیتش هم محدود هستش.

چرا که قراره نتیجه بررسی‌ها، تجربیات کاملا کاربردی را در این وبینار برای شما رونمایی کنم تا بتوانید یک فروشگاه و کسب و کار اینستاگرامی ۲۴ ساعته را با هدف آزادی مالی، زمانی، مکانی ایجاد نمایید. پس اگر آماده‌ای بی برو برگرد روی دکمه کلیک نمایید و در این وبینار شرکت نمایید.

سیستم ۴راز واقعی فروش در ایسنتاگرام برای بازاریابی، و فروش هر محصول یا خدمتی

هر کسب و کاری با هر محصول و خدمتی که داشته باشید می‌توانید با استفاده از این سیستم فوق‌العاده در سطح ایران و دنیا به فروش برسانید. چون این سیستم در هر مرحله بهت میگه که چیکار کنی و الان در چه وضعیتی قرار داری با بازخوردها و فیدبک‌های که دریافت میکنی در هر مقیاسی برای‌تان قابل اجرا است.

در وبینار ۴ راز واقعی فروش در اینستاگرام، این سرفصل‌ها را با شما در میان خواهم گذاشت.

در ابتدای این وبینار، اصول و قاعده موفقیت در بازارایابی و فروش در اینستاگرام را به شما با بهترین متد آموزشی یاد خواهم داد. دلایل اصلی ایجاد فروش‌ زیاد در اینستاگرام با هم بررسی خواهیم کرد تا بهتر با عملکرد این سیستم آشنا بشوید. 

همچنین دید بهتری نسبت به کسب و کارتان خواهید داشت انگار از این زاویه به کسب و کارتان تا به حال نگاه نکردید. در همین شرایط چطور مخاطب را بهتر بشناسیم، رفتار مصرف کننده در حال حاضر چه تغییراتی کرده است و باید چطوری ترند رفتارش را بتونیم سریع‌تر دریافت نماییم.

دلایل درونی و نیاز اصلی مشتریان در هنگام خرید را بهتر خواهیم شناخت تا کسب و کار مقیاس‌پذیر و موفقی را بتوانیم پایه‌ریزی کنیم.

 

یک پیج حرفه‌ای و کسب و کاری باید چه ویژگی‌های داشته باشد؟

بعد از اتمام وبینار خواهی توانست یک نام کاربری جذاب با بیوی کاملا حرفه‌ای با هشتگ مناسب انتخاب کنی؛ لوگو، تصویر خودتون به چه صورتی باشد که بتوانید با مخاطب سریع‌تر ارتباط بگیرید. همچنین این قواعد رو به کار بگیری تا مخاطب را واردار به ری اکشن مناسب بکنید که تماس بگیرید که این تماس خیلی حایز اهمیت است.

با کمک محتوای این وبینار خواهید توانست که بهتر محتوای صوتی، ویدیویی، متنی تولید کنی تا مخاطب را به یک اقدام خاص ترغیب کنید.

همچنین در جذب مخاطبان هدفمند به شما کمک خواهد کرد که چطوری با آنها ارتباطی برقرار کنید تا  انگار سال‌هاست که شما را می‌شناسد که با استراتژی زبان مشتری صحبت کن خواهید توانست این کار را به خوبی انجام دهید.

اگر دوست دارید کمپین تبلیغاتی حرفه‌ای را طراحی کنی تا مخاطب را در پیج خودت میخکوب کنی طوری که اولین نفری است که پیج کسب و کار شما را کشف کرده است این سیستم فروش حرفه‌ای را در این وبینار به شما آموزش خواهم داد.

 

چطور می‌توانیم از این فرمول ۴ راز واقعی فروش بهتر نتیجه بگیریم؟

شما دوست عزیز و همراه آکادمی مدیر آینده فقط کافیه که این اصولی را که در وبینار مطرح می‌کنم را به درستی در فرآیند بهینه‌سازی کسب و کارت به کار بگیری تا سریع‌تر نتایجش را در کمتر از دو هفته به دست بیاری.

فرمول ۴ راز واقعی فروش در حقیقت معجزه‌ای در فروش کسب و کارت در اینستاگرام هست که کافیه این فرمول اثبات شده و آزموده سده را پیاده‌سازی کنید تا نتایجش را ببینید.

به جای هزینه‌های سنگین اجاره، مالیات، پرسنل می‌توانی نه تنها فروش ۵ برابری مغازه‌تان را تجربه کنی، بلکه بتوانید به آزادی مالی، زمانی و مکانی برسی. از آن مهم‌تر یک فروشگاه اینستاگرامی ۲۴ ساعته را بتوانی راه‌اندازی کنی.

مخاطبان وبینار ۴ راز واقعی فروش در اینستاگرام چه کسانی هستند؟

همه دوستان عزیزی که می‌خواهند کسب و کار اینستاگرامی داشته باشند، یا برند تجازی و شخصی خود را در ذهن مخاطبان جا بندازند می‌توانند در وبینار شرکت کنند.

صنوف مختلف آرایشگری، لباس مجلسی، تزییناتی، دکوراتیو،  سالن زیبایی، پزشک، دندانپزشک،وکیل، مدرس، مشاور،پوشاک، رستوران‌دار، آموزشگاه، هنرمندان، وارد کننده، تولید کننده، صادر کننده می تواند از محتوای این وبینار بی‌نهایت استفاده کند.

همین الان بلیط وبینار ۴ راز واقعی فروش اینستاگرامی را تهیه کنید تا از بهترین زاویه از کسب درآمد اینستاگرامی و فروش به شما نشان دهم.

 • آموزش سیستم ۴ راز واقعی برای فروش هر چیزی در ایسنتاگرام
 • ۵ برابر بیشتر با بازاریابی و فروش در اینستاگرام بفروش!
 • فروش هر چیزی که فکرش را بکنی با سیستم ۴ راز واقعی فروش
 • نکته مهم در پرش شما به موقعیت جدید در اینستاگرام
 • پرسونای مخاطب یا پروفایل کردن مشتریان
 • محتوای اثرگذار که مخاطب را وادار به شروع تعامل نماید.
 • بهینه‌سازی یک پست اینستاگرامی
 • رازهای داشتن بیو و پروفایل حرفه‌ای در اینستاگرام
 • تولید ویدیوی اثرگذار که منجر به شکل گیری زبان مشترک شود.
 • ترغیب فالوورها با لایو، استوری، پست، کانال igtv برای تبدیل به مشتریان بالقوه
 • طراحی سیستم فروش و تبلیغاتی حرفه‌ای برای آگاه سازی از برند
 • بهترین استراتژی افزایش فروش در اینستاگرام
 • برنامه محتوایی حرفه‌ای با حجم کمتر و با تاثیر بیشتر
سرفصل‌های وبینار

بخش اول قبل از شروع بازاریابی اینستاگرامی باید انجام دهید.

 • چه اطلاعاتی را باید راجع به بازار هدف جمع‌آوری کنیم؟
 • تجزیه و تحلیل اطلاعات از معیارهای به دست آمده چه نتیجه‌ای را برای ما فراهم خواهد کرد؟
 • ترس‌ها، آرزوها، دغدغه‌ها و نگرانی مخاطب را چگونه مشخص کنیم؟
 • آیا شناخت و آگاهی از نیازهای مخاطب فاکتور ثابتی در ادامه بازاریابی با اینستاگرام هستند؟
 • ما چگونه می‌توانیم یک مزیت رقابتی خاصی برای ارایه محصولات و خدمات خودمان ایجاد کنیم؟
 • چه بستر محتوایی را بر اساس شناخت بازار هدف در اینستاگرام باید ایجاد کنیم؟
 • ساختار محتوایی و تقویم محتوایی ما باید به چه صورت باشد تا بتوانیم بهترین نتایج را بگیریم؟

بخش دوم افزایش آگاهی از برند کارهایی که باید انجام شود.

 • چه محتوایی منجر به افزایش آگاهی از برند می‌شود؟
 • چه محتوایی  در مخاطب ایجاد علاقه می‌کند؟
 • استراتژی AIDA را چطوری در تولید محتوا بکار بگیریم؟
 • انواع محتواهایی که می‌توان برای ساخت کسب و کار اینستاگرامی استفاده کرد؟
 • مثال‌های متعدد برای 4 نوع محتوا که می‌توانید استفاده نمایید!
 • یک محتوای جلب توجه از چه قسمت‌هایی تشکیل شده است؟
 • در تیترنویسی اثرگذار باید چه مراحلی را طی کنیم؟
 • معیار مهمی که در انتقال پیام ما به مخاطب خیلی تاثیرگذار هست!
 • هشتگ ها چه تاثیری در دیده شدن پست ما دارند؟
 • چگونه یک پست اکسپلور می‌شود؟

بخش سوم به زبان مشتری صحبت کنید.

 • انواع میکرو رسانه‌هایی که در بازاریابی با اینستاگرام وجود دارد؟
 • انواع پست‌هایی که منجر به افزایش نرخ تعامل مخاطب با ما می‌شود؟
 • انواع محتوایی که برای استوری مناسب است؟
 • محتواهایی که در لایو به افزایش فروش شما کمک می‌کند؟
 • محتواهایی که در IGTV برای بیشتر نگه داشتن کاربر در پیج‌تان می‌توانید استفاده نمایید؟
 • محتواهایی که مخاطب را مجبور به فعالیت در پیج اینستاگرام شما می‌کند؟
 • چطوری می‌توانیم باعث دیده شدن محتوا در اکسپلور بشویم؟
 • محتوایی که منجر به افزایش فروش ما در اینستاگرام می‌شود؟

بخش چهارم مهم ترین دارایی شما در این راز شکل می‌گیرد.

 • کدام دسته از مشتریان می‌توانند بیشتر در رشد کسب و کار شما موثر باشند؟
 • کدام راز بیشتر در روند موفقیت بازاریابی ما در اینستاگرام تاثیر خواهند داشت؟
 • بعد از اولین خرید چه کارهایی باید برای حفظ مخاطبان انجام دهیم؟
 • چه کارهایی برای معرفی ما به دیگران باید در پیج و برخورد با مشتریان انجام دهیم؟
 • در چه صورتی مشتریان حاضر خواهند بود ما را به دوستان و آشنایان معرفی نمایند؟
 • پیگیری مخاطبان را به چه صورتی باید انجام داد که آنها تصمیم بگیرند باز هم خرید خودشان را از ما تکرار کنند؟
مخاطبین
 • مدیران کسب و کارهای آنلاین و آفلاین
 • مدیران پیج‌های اینستاگرام مارکتینگ
 • صاحبان کسب و کارهای خویش‌فرما
 • صنوف مختلف صاحب پیج اینستاگرامی
 • صاحبان مشاغل خانگی
 • مدیران پیج‌های تبلیغاتی و مدل، فشن
 • مدیران پیج‌های پزشکی و سالن های زیبایی
 • مدیران پیج های فروش محصول
 • مدیران پیج های خدماتی و آموزشی
 • ادمین پیج‌های تبلیغاتی 
 • استارتاپ‌ها که به دنبال افزایش آگاهی از برندشان هستند.

 

سوالات متداول

آیا دوره به صورت آنلاین برگزار خواهد شد؟

بلی دوره به صورت وبیناری از ساعت ۱۸ تا ۲۱ شب برگزار خواهد شد. مدت زمان دوره سه ساعت هست.

آیا فیلم یا صوت وبینار در اختیار ما قرار می‌گیرد؟

بلی بعد از انجام ویرایش محتوا تا ۷۲ ساعت بعد آن را در اختیارتان قرار می‌دهیم. (صوت وبینارفقط برای گروه دوم و سوم بعد ازبرگزاری ارسال خواهد شد --- فیلم وبینار برای همه گروهها --- فیلم وبینار+ اسکن پیج اینستاگرام برای VIP)

آیا لازم هست که در آن ساعت حتما آنلاین گردم؟

بلی حتما توصیه می‌کنیم که برای درک مفهوم فروش واقعی در اینستاگرام به صورت آنلاین شرکت کنید تا بتوانید در صورت ابهام سوالات خودتان را با مدرس مطرح نمایید.

آیا می‌توانم از طریق موبایل یا لپ تاپ در این دوره شرکت نمایم؟

بله، شما با تبلت، موبایل، لپ‌تاپ می‌توانید در این دوره شرکت نمایید. اما توصیه می‌کنیم که با اینترنت پر سرعت ۵۱۲ کیلوبایت به بالا و لپ تاپ یا PC کامپیوتر رومیزی در آن شرکت نمایید.

آیا می‌توانم فیلم وبینار را در اختیار همکاران خودم در شرکت قرار دهم؟

نه ، فقط می‌توانید در لپ‌تاپ یا پی سی شخص خودتان نمایش داده ولی فایلها رو به هیچ عنوان در اختیار این افراد قرار ندهید که مغایر با قوانین کپی‌رایت هست.

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران

مدرس و مشاور کارآفرینی اینترنتی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
4 راز واقعی فروش در اینستاگرام
یک‌شنبه 24 آذر 1398
ساعت 18:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: جعفرصادق پیران
adds-cart
 انتخاب بلیت