موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار آنالیز دیتا در سایت و اپلیکیشن

وبینار آنالیز دیتا در سایت و اپلیکیشن

وبینار آنالیز دیتا در سایت و اپلیکیشن

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار آنالیز دیتا در سایت و اپلیکیشن
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

دانلود ویدیوی آموزش گوگل آنالیتیکس - آنالیز دیتا در سایت و اپلیکیشن

وقتی کسب و کاری یا استارت آپ شروع به فعالیت در فضای آنلاین مانند سایت یا اپلیکیشن می‌کند به تبع بازخوردهایی را نیز در این فضاها خواهد داشت که اغلب به صورت  داده هایی نمایش داده می شود. دیتاهایی چون بازدید، ورودی از لینک های مختلف و خروجی و ماندگاری در صفحات و بسیاری موارد دیگر این داده اغلب به صورت خام هستند. با آنالیز دیتا می‌توان به نتیجه گیری درست و محکمی از فعالیت در فضای سایت و اپلیکیشن رسید.

مشاهده اثربخشی و نتیجه دادن فعالیت های آنلاین در سایت و اپلیکیشن به آنالیز دیتا جامع و علمی نیاز خواهد داشت. در واقع دلیل اهمیت داشتن فرد یا افرادی با عنوان Data Analysis در یک مجموعه نیز به همین خاطر خواهد بود. در ادامه به اهمیت این مسئله، مهارت ها، ابزار لازم برای آنالیز دیتا و لزوم آموزش و یادگیری آن به اختصار خواهیم پرداخت.

چرا آنالیز دیتا اهمیت دارد:

آنالیز اطلاعات راه و آینده شما رو شفاف و روشن میکند تا بدانیم که نقاط قوت و ضعف یک کار آنلاین چیست. در واقع بعد از شروع به کار، تلاش برای برندینگ، تولید محتوا، تبلیغات اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ در واقع آنالیز دیتا بازخورد این فعالیت ها را در سایت و اپلیکیشن خاص شما مشخص می کند.

*برای ورود به حوزه آنالیز دیتا چه باید کرد و چه ویژگی هایی داشت:

کسانی که دوست دارند در حوزه آنالیز دیتا کار کنند و به عنوان یک Data Analysis حرفه ای شناخته شوند بهتر است از چند مشخصه مهم و اساسی برخوردار باشند. دیتا آنالیز به صبر و حوصله، توانایی حل مسئله، روحیه کار تیمی، خلاقیت و تفکر نیاز دارد. مهم ترین ویژگی اما برای Data Analysis صبر حوصله است زیرا کارکردن با دیتای خام و نامرتب که از سایت یا اپلیکیشن به دست می آید، طبقه بندی و آنالیز آن‌ها در این شغل گریز ناپذیر است.

این ویژگی ها بخشی اکتسابی هستند و بخشی دیگر در فرایند آموزش و یادگیری کسب می گردد.

 

مهارت های مورد نیاز برای آنالیز دیتا:

آشنایی با ابزارهای ارزیابی در سایت و اپلیکیشن، طریقه پالایش و پردازش و طبقه بندی داده، توانایی داده کاوی، توانایی توصیف و تحلیل داده و نتیجه گیری آن‌ها از مهم‌ترین مهارت هایی که یک فرد در حوزه آنالیز دیتا نیاز مبرم به آن‌ها دارد.

ابزارهای آنالیز دیتا:

 معروف ترین این ابزارها عبارتند از سمیلار وب، الکسا، گوگل آنالیتیکس، تگ منیجر، دیتا استودیو، فایربیس هات جر هستند که در این دوره از آنها استفاده میشود. آشنایی با بخش های مختلف، داده های هر بخش و تحلیل آن ها از ضرورت های دیتا آنالیز به شمار می رود و کار با آن‌ها و کندوکاو در این سایت های آنالیز دیتا لزوم یادگیری را بیش از پیش روشن می کند.

ضرورت آموزش آنالیز دیتا:

به روز بودن، خواندن مقالات مرتبط و کسب اطلاعات کلی در حوزه آنالیز دیتا سایت و اپلیکیشن در کنار یک مشاور بازاریابی اینترنتی یک نیاز است اما کافی نیست بلکه آموزش و کسب تک تک این مهارت ها در رویدادها و دوره های تخصصی نیز لازم خواهد بود تا مکمل یکدیگر باشند.

تحصیلات دانشگاهی مرتبط از ملزومات ورود به حوزه آنالیز اطلاعات نیست. در واقع بسیاری از افراد موفق در این زمینه تحصیلات مرتبط نداشته و از حوزه های دیگر وارد این فعالیت شده و به Data Analysis درجه یک تبدیل شده اند. آموزش برای این کار در فضای غیر آکادمیک و به راحتی با گذراندن دوره های مانند وبینار برای افراد فراهم خواهد شد و در انتهای دوره خواهید توانست تبلیغات خود را بخوبی نظارت کنید و از اتلاف هزینه‌ها جلوگیری کنید.

---------------------------------------------------

  • در پایان آموزش ابزارها و منابع مفید و رایگان معرفی خواهد شد.
  • از دیگر مزایای آموزش میتوان به پرسش و پاسخ آنلاین با استاد و پشتیبانی دائمی از طریق آدرس ایمیل Info@sheragim.ir اشاره کرد.

 

 
سرفصل‌های وبینار
  • معیارهای ارزیابی کسب و کار
  • ابزارهای رایگان آنالیز
  • ابزارهای ساخت گزارش
مخاطبین
  • مدیرانی که قصد حضور قوی در فضای آنلاین دارند
  • مدیران استارت آپها
  • مدیران پروژه
  • علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار و مارکتینگ
سوالات متداول

حامیان
آژانس مسافرتی روژانو
شراگیم مرادی
شراگیم مرادی

مشاور دیجیتال مارکتینگ

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.3 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.3 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4 از 5
4.3 از 5 ( 4 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
آموزش گوگل آنالیتیکس، فایربیس، تگ منیجر و دیتا استودیو
چهارشنبه 24 مهر 1398
ساعت 19:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: آژانس دیجیتال مارکتینگ شراگیم
adds-cart
 انتخاب بلیت