موضوعات
سبد خرید (0)
بازاریابی دیجیتال پیشرفته، هک رشد

بازاریابی دیجیتال پیشرفته، هک رشد

بازاریابی دیجیتال پیشرفته، هک رشد

ذخیره کردن
بازاریابی دیجیتال پیشرفته، هک رشد
توضیحات وبینار

این وبینار برگزار شده است و می توانید فایل ویدئویی آن را از تاریخ 5 آبان ماه به همراه فایل های آموزشی و پی دی اف توضیحات از طریق سایت گرشا دانلود کنید. لینک دانلود برای شرکت کنندگان از طریق ایمیل و پیامک ارسال خواهد شد.

 

هک رشد یکی از تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ است که از تفکر تحلیلی و سنجه‌های اجتماعی برای فروش محصولات و کسب نتایج بهتر در بازاریابی، استفاده می کند و در واقع نسل جدید بازاریابی دیجیتال است که برخلاف دنیا؛ در ایران ناشناخته است. هکرهای رشد از روشهای کم هزینه و جایگزین‌های مناسب برای بازاریابی سنتی استفاده می‌کنند. در واقع نسل بعد بجای استخدام دیجیتال مارکتر و بازاریاب به دنبال هکر رشد خواهد بود تا بتواند با هزینه های کمتر بازاریابی، فروش و درآمد را چندین برابر کنند. خوشبختانه در ایران نیز هک رشد در حال توسعه است و به زودی تمایل بازار به استفاده از این چارچوب تحلیلی پرسود بیشتر خواهد شد.

چرا هک رشد را یاد بگیریم؟

Andrew Chen معتقد است که به زودی همه شرکت ها به جای بازاریاب به دنبال استخدام هکرهای رشد خواهند بود. چرا که استفاده از تکنیک‌های هک رشد، بسیار کم‌هزینه است و نتایج بزرگی در تعداد مشتری، فروش و درآمد به همراه خواهد داشت. بهبود محصول باعث رضایت‌مندی بیشتر مصرف‌کنندگان می‌شود و هزینه‌های دیگر بازاریابی را نیز کاهش می‌دهد. از سوی دیگر، هک رشد بازگشت نرخ سرمایه‌گذاری را بهبود می بخشد و حتی نرخ تبدیل بالاتری ایجاد می‌کند. همین موضوع باعث می‌شود که سود حاصل از سایر روش‌های تبلیغاتی افزایش پیدا کند.هک رشد نوعی چارچوب ذهنی برای فرایند دیجیتال مارکتینگ کسب و کار شماست.

بنابراین اگر :

صاحب کسب و کار و استارتاپ هستید : هک رشد به شما کمک می کند تا با هزینه های کمتر بتوانید نتایج اثربخش تری از بازاریابی خود بدست آورید. چرا که در بازاریابی معمولی فقط مرحله اطلاع رسانی و جذب را خواهید داشت ولی در هک رشد پس از جذب، کاربر با برند وارد تعامل شده و تبدیل به مشتری می شود. هک رشد پس از تبدیل عضو به خریدار نیز همراه شماست و در وفادارسازی مشتری به شما کمک خواهد کرد تا در مجموع سودآوری را افزایش دهد.

دیجیتال مارکتر هستید: علاوه بر دانش پایه دیجیتال مارکتینگ با هک رشد که نوعی چارچوب تحلیلی برای بازاریابی است آشنا می شوید و نرخ بازگشت سرمایه بازاریابی در تمام فعالیت های خود را کاهش خواهید داد و نتایج بهتری از فعالیت های خود را بدست می آورید. می توانید مشاور هک رشد در سازمان ها شوید و جزء افراد فعال در این صنعت پرسود شوید.

علاقمند به بازاریابی یا دیجیتال مارکتینگ هستید: از آنجا که هک رشد بر مفاهیم پایه بازاریابی استوار است و مفاهیم مشترکی دارد، با شرکت در این وبینار با این اصول آشنا شده و می توانید با سرعت بیشتری در این حوزه پیشرفت کنید و از تکنیک های آن استفاده کنید. 

مدرس دوره:

منصور کیارش

مدیر بازاریابی کانون تبلیغات ایماروش

مدیر بازاریابی و هکر رشد همراه‌مکانیک

مشاور هک رشد ایران اپ

مشاور هک رشد ویترین نت

مشاور هک رشد شرکت تیوا

مدیر بازاریابی هلدینگ اسکان پویا طب

سابقه بازاریابی، هک رشد و تبلیغات در نان سحر، شیدسا، باپوک، تکواش، البرزپک و ...

هک رشد آکادمی دیجیتال مارکتینگ - منصور کیارش

هک رشد (Growth Hacking) چیست؟

برای بسیاری از افراد هک رشد فقط یک عبارت نامفهوم است و جز چندین مقاله پراکنده اطلاعات دقیقی در این رابطه ندارند. هک رشد در حقیقت، بازاریابی و فروش پیشرفته و منظم‌تر است. هک رشد، به‌جای اینکه سیستم کلیشه‌ای تبلیغات را ارائه کند، راهکار ایجاد اشتیاق برای کاربران به‌منظور درگیر شدن با برند را ارائه می‌دهد. در حقیقت سعی دارد، از مشتریان فعلی، درآمدزایی بیشتری کند تا هزینه جذب آنها کاهش یابد.

هدف هک رشد : افزایش فروشی تصاعدی و خودکار با هزینه ای اندک و در زمانی کم

هک رشد در تبدیل مشتریان و کاهش هزینه های جذب مشتری تاثیر مستقیم و بسزایی دارد. از طرفی اغلب کسب و کارها 98% از کاربران وب سایت خود را از دست می دهند و نمی توانند آنها را فعال کنند؛ هک رشد در اینجا هم به میان می آید و به کسب و کارها در فعال سازی و تعامل با مشتریان خود کمک می نماید. هک رشد راهکارهایی برای قطعی سازی خرید و وفادارسازی مشتریان دارد و در تمام چرخه ارتباط با مشتری حضور دارند و ضمن کاهش هزینه ها؛ بهره وری را افزایش می دهد. در این دوره به صورت کاملا تکنیکال و تجربی با هک رشد آشنا خواهید شد و علاوه بر درک اصلی این موضوع که هک رشد چیست، با چالش ها و راهکارهای آن آشنا خواهید شد. برای اطلاع بیشتر بخش سرفصل ها مراجعه نمایید.

هدیه دوره

برای دوستانی که قصد دارند با مفاهیم پایه ای و تعاریف و همچنین استانداردهای بین المللی و مثالهایی از هک رشد موفق در دنیا آشنا شوند، یک هدیه ویژه در نظر گرفته ایم:

کد تخفیف 100درصدی برای دوره آموزشی هک رشد با تدریس Brad Batesole با زیرنویس فارسی

چرا ما دوره هک رشد را برای شما انتخاب کرده ایم؟

به دلیل مزایای زیادی که هک رشد دارد و ناشناخته بودن جنبه های کاربردی آن در ایران، آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا تصمیم به برگزاری یک وبینار آموزشی بر پایه تجربیات و با محور هک رشد در کسب و کارهای ایرانی گرفته است و از یک مدرس با تجربه در این حوزه دعوت نموده است.

استارتاپها و کسب و کارها با استفاده از هک رشد می توانند درآمد و فروش خود را بدون افزایش هزینه های تبلیغاتی، افزایش دهند و وفاداری مشتریان و تکرار خرید در آنها را افزایش دهند. 

سرفصل‌های وبینار

هک رشد در همراه مکانیک:

وضعیت تبلیغات

فرایند اصلاح تبلیغات

تعیین لنگرگاه در کسب و کار آنلاین برای جذب

چالش فعالسازی کاربرها

چالش تکرارسازی یک رفتار مشخص

مرحله درآمدزایی از مشتریان بالقوه

هک رشد و سبک فکر کردن

5 حوزه اصلی هک رشد

4 فعالیت اصلی در هک رشد

آشنایی با اهرم رشد و ستاره قطبی کسب و کار

مراحل هک رشد و اجراییات

هک جذب و انواع مدلهای آن

اولویت ها در هک جذب در بازاریابی

هک فعالسازی

نظرسنجی در مرحله دوم هک رشد

فرمول افزایش نرخ تبدیل

راهکارهای فعالسازی

اصول معنی دار Gamification

مدل Fogg

تکرارسازی در هک رشد

فازبندی نیاز به ارائه ارزش به کاربران

آموزش مستمر

مشتریان زامبی شده

هک پولسازی

تونل درآمدی

بیشترین درآمد و بیشترین ضرر

شاخص ژاکارد و پیشنهادات تکمیلی

کلیشه های قدیمی 95/98/99

روش قیمت گذاری 3 نقطه ای

هک رشد برای همیشه

تاثیر دانش سیستمی و مدیریت دانش بر هک رشد

تاثیر اعتماد به نفس بنیان گذاران بر هک رشد

تیم رشد و چالش های افزایش فروش

سندروم های شایع هک رشد

مخاطبین
  • استارتاپ ها و کسب و کارهای اینترنتی
  • کسب و کارهایی که می خواهند ضمن کاهش هزینه ها، به درآمد بیشتری برسند (تا 10 برابر)
  • افراد فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ که میخواهند دانش خود را در این زمینه تکمیل کنند
  • افراد فعال در حوزه کسب و کار و مشاوره
  • افرادی که از تبلیغات فعلی خود نتیجه نگرفته اند و به دنبال یک راهکار کم هزینه و کارا هستند
  • افراد علاقمند به مباحث بازاریابی 
سوالات متداول

آیا ویدئو این دوره در اختیار من قرار می گیرد؟

بله - 5 روز پس از برگزاری وبینار، ویدئو آموزشی به صورت سرفصل بندی شده در آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا قرار داده می شود که می توانید آن را دانلود و مشاهده نمایید.

برای دریافت هدیه دوره چگونه اقدام کنیم؟

بلافاصله پس از خرید بلیت وبینار می توانید در سایت آکادمی گرشا عضو شوید و یک تیکت برای دریافت تخفیف 100درصدی دوره هک رشد برد بیتسول ارسال نمایید. همچنین می توانید پس از ثبت نام یک پیام به واتس اپ پشتیبانی کاربران ارسال نمایید و با ارائه شماره بلیت خود، به این دوره دسترسی داشته باشید.

حامیان
آژانس دیجیتال مارکتینگ بی نهایت
منصور کیارش
منصور کیارش

متخصص هک رشد

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 2 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار
28 مهر 1399
ساعت 18:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا
گزارش دادن