موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار هوش مصنوعی محاوره‌ای

وبینار هوش مصنوعی محاوره‌ای

وبینار هوش مصنوعی محاوره‌ای

ذخیره کردن
وبینار هوش مصنوعی محاوره‌ای
توضیحات وبینار

تجربه کاربری محاوره‌ای یک تجربه کاربری است که از ترکیب چت، صدا و یا هر فناوری مبتنی بر زبان طبیعی استفاده می‌کند تا بتواند یک تجربه محاوره‌ای انسان‌گونه را به وجود بیاورد. انسان‌ها از گفت‌وگو با یکدیگر و محاوره لذت می‌برند و هدف تجربه کاربری محاوره‌ای آن است که این لذت را به کار کردن با یک نرم‌افزار، اپلیکیشن و یا سیستم اضافه کند. دقت کنید که صرفا صدا یک تجربه کاربری محاوره‌ای را ایجاد نمی‌کند بلکه یک تجربه کاربری محاوره‌ای نیاز به تعامل و یک گفت‌وگوی دوطرفه با کاربرش دارد و برای اینکه بتوانیم چنین تجربه‌ای را برای کاربرمان ایجاد کنیم به هوش مصنوعی محاوره‌ای نیاز داریم.

زمانی که عبارت هوش مصنوعی محاوره‌ای به گوشمان می‌خورد یاد چت‌بات‌ها می‌افتیم. چت‌بات‌ها غالبا در یک دامنه محدود کار می‌کنند و مبتنی بر قواعد هستند و بر اساس آخرین ورودی که از کاربرشان گرفته‌اند پاسخ‌هایشان را تولید می‌کنند. این گونه چت‌بات‌ها نمی‌توانند بیان‌گر یک هوش مصنوعی محاوره‌ای باشند. چت‌بات‌ها برای اینکه معرف یک هوش مصنوعی محاوره‌ای باشند باید با کاربرشان تعامل داشته باشند، باید بتوانند در یک سیستم گفت‌وگو محور کار کنند، باید بتوانند در طول گفت‌وگویشان با کاربر دانشی را کسب کنند و از آن برای تولید پاسخ‌ها استفاده کنند، اگر برای تولید پاسخ به دانش و اطلاعاتی نیاز دارند باید بتوانند سوال بپرسند و مهم‌تر از همه این‌ها باید بتوانند متوجه شوند که کاربر موضوع بحث را عوض کرده است.

زمانی که چت‌بات‌ها تمام این توانایی‌ها را کنار هم جمع‌آوری کنند آن موقع است که می‌توانیم بگوییم که یک هوش مصنوعی محاوره‌ای داریم و در نتیجه آن می‌توانیم یک تجربه کاربری محاوره‌ای را برای کاربرانمان ایجاد کنیم. در این وبینار قصد داریم تا تجربه کاربری محاوره‌ای و هوش مصنوعی محاوره‌ای را به طور کامل بررسی کنیم.

سرفصل‌های وبینار
  • تجربه کاربری محاوره‌ای
  • مسیر طراحی واسط کاربری
  • انواع تعامل
  • هوش مصنوعی محاوره‌ای
  • پردازش زبان طبیعی
مخاطبین
  • مدیران ارشد سازمان‌ها
  • صاحبان کسب و کارها
  • علاقه‌مندان به دنیای هوش مصنوعی و تکنولوژی‌های نوظهور
حامد ذقاقی
حامد ذقاقی

مدیر فنی شرکت عامر اندیش هوشمند

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 3.7 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 3.7 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 3.7 از 5
تجربه محور بودن محتوا 3.3 از 5
3.6 از 5 ( 3 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار هوش مصنوعی محاوره‌ای
چهارشنبه 8 بهمن 1399
ساعت 16:00
ساعت 18:00
Host Cover
برگزارکننده: شرکت عامر اندیش هوشمند