موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار نقطه‌ویرگول (آشنایی با بازارکار و موقعیت‌های شغلی برنامه‌نویسی)

وبینار نقطه‌ویرگول (آشنایی با بازارکار و موقعیت‌های شغلی برنامه‌نویسی)

وبینار نقطه‌ویرگول (آشنایی با بازارکار و موقعیت‌های شغلی برنامه‌نویسی)

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار نقطه‌ویرگول (آشنایی با بازارکار و موقعیت‌های شغلی برنامه‌نویسی)
توضیحات وبینار

علت برگزاری این وبینار چیست؟

ما چندی پیش همایش حضوری‌ای تحت عنوان "نقطه‌ویرگول" را در یکی از دانشگاه‌های کشور برگزار کردیم که بسیاری از دوستانی که مایل به شرکت در همایش بودند به دلیل محدودیت‌های زمانی و مکانی شرایط حضور در این همایش را نداشتند و از طرفی در این رویداد به نکات و مسائل بسیار پراهمیتی اشاره شد و به همین جهت ما تصمیم گرفتیم وبینار "نقطه‌ویرگول" را برگزار کنیم تا تمامی عزیزان به راحتی به این محتوا دسترسی داشته باشند.

محتوای این وبینار چیست؟

در این وبینار به فیلد تخصصی برنامه‌نویسی پرداخته می‌شود. بازار کار این تخصص، جایگا‌ه‌های شغلی یک برنامه‌نویس و حدود درآمد و حقوق برنامه‌نویسان در این جایگاه‌ها مورد بررسی قرار داده می‌شود. حوزه‌هایی که یک برنامه‌نویس در آنها می‌تواند فعالیت داشته باشد، مهم‌ترین ویژگی‌ها و روحیات یک برنامه‌نویس، زبان‌های برنامه‌نویسی، مهارت‌های مورد نیاز یک برنامه‌نویس مورد بررسی قرار داده می‌شود و همچنین راهکارهایی جهت ورود به بازار کار برنامه‌نویسی و پیشروی در این حوزه تخصصی ارائه می‌شود.

مدرس این وبینار کیست؟

من امیرحسین عبدالله زاده هستم،‌ یک توسعه دهنده نرم افزار، مدرس و مربی برنامه نویسی و موسس مجموعه و وبسایت "مربی برنامه نویس".

داستان زندگی حرفه‌ای من به این شکله که از سال 92 شغل و حرفه‌ی من برنامه‌نویسی هست و همچنین به عنوان یک مدرس از سال 96 کار آموزش رو شروع کردم و تجربه‌ی برگزاری چندین دوره‌ی جامع حضوری و همچنین تولید بیش از 100 ساعت محتوای آموزشی ویدئویی مرتبط با برنامه‌نویسی رو در کارنامه‌ام دارم.

دنیای حرفه‌ای من به عنوان یک برنامه‌نویس به 4 مرحله تقسیم میشه:

1- مرحله‌ی اول فعالیتم شامل انجام پروژه در شرکت‌های نرم‌افزاری بوده و تجربه کار با چند تیم و شرکت مختلف رو دارم. این مرحله از زندگی برای من مرحله‌ای بسیار سخت اما باارزش محسوب میشه.

2- مرحله‌ی دوم جایی بود که تصمیم گرفتم کسب‌و‌کار شخصی خودم رو راه بندازم. به اتفاق چند تن از دوستان ابتدا تیم و سپس شرکت خودمون رو راه انداختیم. در این مرحله ما تبدیل شدیم به پیمانکاری که تجربه‌ی کار با اشخاص حقیقی، حقوقی و همچنین سازمانهای دولتی رو در کارنامه‌ی خودش داره. یکی از پروژه‌های شخصیمون هم تبدیل شد به وبسایت آرکادمی که تا مهر ماه 98 در این مجموعه فعالیت داشتم.

3- در دی ماه 98 با هدف شروع یک پروژه آموزشی جدید از وبسایت مربی برنامه‌نویس رونمایی کردم و قصد دارم کار آموزش آنلاین و تولید محتوا رو در این مجموعه ادامه بدم.

4- در حال حاضر آینده و مسیر مورد علاقم برام بیشتر از همیشه شفاف شده و تصمیم گرفتم بیشترین تمرکزم رو بر روی حوزه فنی بذارم و بیشتر از هر زمانی از برنامه نویسی و توسعه لذت می‌برم و به عنوان یک فول استک مشغول به کارم و همچنین زمان اضافه‌ای که برام باقی می‌مونه رو به تولید محتوا و آموزش اختصاص میدم.

سرفصل‌های وبینار
  •  بررسی جایگاه‌های شغلی یک برنامه‌نویس
  • حدود درآمد و حقوق برنامه‌نویسان در جایگاه‌های مختلف
  • حوزه‌های فعالیت برنامه‌نویسان
  • مهم‌ترین روحیات و ویژگی‌های یک برنامه‌نویس
  • بررسی زبان‌های برنامه‌نویسی
  • مهارت‌های مورد نیاز یک برنامه‌نویس
  • ارائه راهکارهایی جهت ورود به دنیای برنامه‌نویسی و پیشروی در این حوزه تخصصی
امیرحسین عبدالله‌زاده
امیرحسین عبدالله‌زاده

توسعه دهنده، مربی و مدرس برنامه‌نویسی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 0 از 5
5 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اصلی
پنج‌شنبه 9 آبان 1398
ساعت 19:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: امیرحسین عبدالله‌زاده
adds-cart