موضوعات
سبد خرید (0)
وبینارِ صِفر تا صدِ تنظیم قرارداد اجاره املاک

وبینارِ صِفر تا صدِ تنظیم قرارداد اجاره املاک

وبینارِ صِفر تا صدِ تنظیم قرارداد اجاره املاک

مدت وبینار:
دسته‌بندی‌ها: 
ذخیره کردن
وبینارِ صِفر تا صدِ تنظیم قرارداد اجاره املاک
توضیحات وبینار

اگر شما یکی از افراد گروهای زیر نیستید از شرکت در این وبینار صرف نظر کنید!

 

1. وکلا و حقوقدانان

زیرا درست یا نادرست همه مردم از وکلا انتظار دارند در کلیه امور حقوقی تخصص داشته باشند. یکی از رایج ترین امور حقوقی که طیف گسترده ای از مردم جامعه با آن درگیر هستند امور حقوقی مربوط به اجاره املاک است پس برای یک وکیل بسیار مهم است تا از نکات ظریف قرارداد اجاره املاک آگاهی کامل داشته باشد. دانش یعنی ثروت و یقینا میزان آگاهی یک وکیل ارتباط مستقیم با تعداد پرونده های او و میزان حق الوکاله دریافتی دارد.

 

2. مشاورین املاک

می‌توان گفت تقریبا تمامی قراردادهای اجاره در دفاتر مشاورین املاک تنظیم و امضا میشود ازهمین رو مشاورین املاک با شناخت کامل و دقیق ابعاد حقوقی قرارداد اجاره میتوانند از بروز بسیاری از اختلافات جلوگیری کنند. داشتن دانش حقوقی برای یک مشاور املاک میتواند تمایز قابل توجهی نسبت به سایر رقبا و همکاران ایجاد کند.

اشخاصی که قرارداد اجاره خود را در دفتر مشاورین املاک تنظیم میکنند هنگام بروز اختلاف اولین اقدامی که انجام میدهند گرفتن مشاوره حقوقی از دفتر املاک است و ارائه مشاوره حرفه ای  در این لحظه علاوه بر اینکه سبب بالا رفتن منزلت شما نزد مشتری میشود بلکه او را تبدیل به مشتری دائم شما میکند و این بهترین نوع سرمایه گذاری است.

دانش یعنی ثروت و یقینا میزان آگاهی یک وکیل ارتباط مستقیم با تعداد پرونده های او و میزان حق الوکاله دریافتی دارد.

 

3. فعالان و سرمایه‌گذاران حوزه املاک

بسیاری از سرمایه گذاران و فعالان حوزه املاک به دلیل نگرانی هایی که از مشکلات قرارداد اجاره دارند از اجاره دادن املاک خود به دیگران امتناع میکنند و این تصمیم سبب از دست دادن بخش قابل اعتنایی از سودی میشود که میتوانستند کسب کنند، در صورتی که اگر با ابعاد حقوقی قرارداد اجاره آشنایی کامل داشتند میتوانستند با پیش بینی چالشها بر حسب مورد در قرارداد به راحتی و بدون دغدغه از این بخش از سود سرمایه خود بهره مند شوند.

 

4.مستاجرین

مستاجرین متعهدین اصلی قرارداد اجاره هستند و با اطلاع از چهارچوب حقوقی قرارداد اجاره به صورت کاملا روشن میتوانند آینده تعهدات خود را پیش بینی کنند و وارد یک رابطه حقوقی روشن و شفاف شوند.

 

5.موجرین

یکی از شیرین ترین و بهترین راه های کسب درآمد از املاک دریافت اجاره است ولی متاسفانه تعداد قابل توجهی از مالکین به علت نگرانی های حقوقی و مبهم بودن اختلافات ناشی از قرارداد اجاره خود را از این درآمد محروم میکنند اگر شما قصد اجاره ملک خود را دارید دیدن این وبینار برای شما بهترین سرمایه گذاری است.

گرفتن مشاوره حقوقی از دفتر املاک است و ارائه مشاوره حرفه ای  در این لحظه علاوه بر اینکه سبب بالا رفتن منزلت شما نزد مشتری میشود بلکه او را تبدیل به مشتری دائم شما میکند و این بهترین نوع سرمایه گذاری است.

 

اینجا چه خبر است؟

در این وبینار با تکیه بر سالها تجربه فعالیت حقوقی در زمینه املاک تلاش شده است موارد حساس و مهم قرارداد اجاره به شیوه کاربردی و هماهنگ با رویه عملی دادگاه ها و عرف معاملات آموزش داده شود.

 

دستاورد شما از این وبینار

اگر شما یکی از اشخاص گروه های پنجگانه بالا هستید بعد از دیدن این وبینار میتوانید مثل یک وکیل باتجربه قرارداد اجاره تنظیم کنید و همه نیازها و اختلافات احتمالی آینده را پیش بینی کنید و به جای آینده آنها را درحین قرارداد حل و فصل کنید.

 

ضمانت وبینار

اگر به هر دلیلی شرکت کننده ای از این وبینار بهره ای نبرد، بدون هیچ قید و شرط و پرسشی، وجه پرداختی به او مسترد میگردد.

 

مدرس وبینار

مسعود امینیان

     وکیل پایه یک دادگستری

    کارشناس ارشد مالکیت فکری

       عضو کانون وکلای مرکز

     دانش آموخته دانشگاه تهران، کارشناس ارشد مالکیت فکری 

  مدیر موسسه داوری حوقی نیک برهان صمصام

 

سرفصل‌های وبینار

1.قبل از نوشتن قرارداد اجاره دست نگه دارید!

2.انواع قرارداد اجاره و آثار آنها

3.نکات مهم در مورد طرفین قرارداد اجاره

4.جایگاه تعیین مدت در قرارداد اجاره

5.در قسمت تعهدات چه بنویسیم؟ چه ننویسیم؟

6.چک تخلیه

7.فسخ قرارداد اجاره

8.خیارات

9.نکات بعد از پایان قرارداد اجاره

مخاطبین

1.وکلا و حقوقدانان

2. مشاورین املاک

3.فعالان و سرمایه گذاران حوزه املاک

4.مستاجرین

5.مالکین املاک و مستغلات

مسعود امینیان
مسعود امینیان

وکیل پایه یک دادگستری

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه جامع
چهارشنبه 27 اسفند 1399
ساعت 18:00
ساعت 20:00
Host Cover
برگزارکننده: موسسه داوری نیک برهان صمصام
adds-cart