موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار صفر تا صد ساخت یک CV حرفه‌ای

وبینار صفر تا صد ساخت یک CV حرفه‌ای

وبینار صفر تا صد ساخت یک CV حرفه‌ای

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار صفر تا صد ساخت یک CV حرفه‌ای
بلیت‌های ویدئو
ارز
قیمت قبلی
بلیت ویدئو
تومان
25,000
توضیحات وبینار

این روزها که بازار مهاجرت داغ است و بیشتر از هر زمان دیگری مردم به دنبال راهی برای پیشرفت خود در کشورهای دیگر هستند؛ ساخت یک رزومة خوب و حرفه‌ای می‌تواند تا حد زیادی موقعیت و شانس شما را افزایش دهد. اما رزومة حرفه‌ای فقط به مهاجرت ختم نمی‌شود بلکه مشغول کار شدن در بسیاری از مشاغل مهارت ساخت cv حرفه‌ای را می‌طلبد. اگرچه داشتن سوابق و مهارت کافی مسئلة مهمی است اما مهم‌تر از آن چگونه نوشتن آن است. یک رزومة غیرحرفه‌ای و نامناسب می‌تواند تمام توانایی‌های شما را زیر سؤال ببرد و همچنین ساخت CV حرفه‌ای می‌تواند شما را یک فرد ماهر و حرفه‌ای نشان دهد.

در همین راستا آکادمی لرناز وبینار تحت عنوان صفر تا صد ساخت cv حرفه‌ای را برای شما برگزار می‌کند تا با تمام ویژگی‌های یک رزومه خوب آشنا شوید پس با آموزش کامل ساخت cv به همراه تمام تکنیک‌ها و فاکتورهای آن همراه ما باشید.

شاید بسیاری از شما با خواندن ابتدای مقاله با خود بگویید که من نمی‌خواهم مهاجرت کنم پس cv به چه درد من می‌خورد؟ سؤال خوبی است! اما برای یافتن پاسخ ابتدا بهتر است بدانید که اصلاً cv چیست و چه تفاوت‌هایی با رزومه دارد.

تفاوت CV با رزومه

اگرچه این دوکلمه هر دو به معنای معرفی حرفه‌ای شما هستند اما تفاوت این دوکلمه نیز مانند بسیاری از کلمات دیگر به‌اشتباه بجای هم استفاده می‌شوند. Cv به‌صورت کاملاً مفصل در چندین صفحه ارائه می‌شود و نگاه جامعی به زندگی حرفه‌ای شما دارد در حالی که رزومه کاملاً مختصر و مفید است. دلیل آن هم این است که برای بسیاری از شغل‌ها دانستن مهارت‌ها و اطلاعات شما در همین حد کافی است اما قطعاً ساخت CV حرفه‌ای باعث می‌شود که شما فردی ماهرتر دیده شوید. البته بزرگ‌نمایی در بیان کردن مهارت‌ها نقشی ندارد و باعث غیرحرفه‌ای شدن رزومه شما می‌شود. همان‌طور که متوجه شدید فاکتورهای زیادی در نوشتن CV نقش دارند که در وبینار صفر تا صد ساخت CV حرفه‌ای آکادمی لرناز به تشریح کامل آن پرداخته خواهد شد.

CV در مهاجرت

داشتنcv برای پذیرش گرفتن در هر موقعیت تحصیلی از خارج از کشور یکی از الزامات می‌باشد. شاید با خود فکر کنید که من می‌توانم با یک سرچ ساده صدها نمونه رزومه ببینم و از روی آنها برای خود بنویسم پس چه نیازی به شرکت در این وبینار است؟ باید بگویم که بله درست فکر می‌کنید! رزومه‌های متفاوتی در اینترنت موجود است که شما می‌توانید به‌راحتی آنها را کپی کنید اما قطعاً این چیزی نیست که از یک CV حرفه‌ای توقع دارید. همان‌طور که می‌دانید این روزها تقریباً همه به فکر مهاجرت هستند و بازار رقابت در این زمینه بسیار داغ است؛ بنابراین کوچک‌ترین اشکالی در رزومه شما می‌تواند منجر به ازدست‌دادن یک فرصت طلایی برای مهاجرت شما شود.

سرفصل‌های وبینار

 

 • آشنایی با CV
 • اصول نگارش CV
 • چگونگی استفاده از Templateهای رسمی
 • عوامل تأثیرگذار در پذیرش رزومه
 • مهم‌ترین فاکتورها در نگارش رزومه
 • تفاوت CV و Resume
 • اهمیت CV در پروسه مهاجرت تحصیلی
 • چگونه CV بنویسیم؟
 • بایدها و نبایدها هنگام نوشتن CV
مخاطبین
 • تمامی دانشجویان
 • افرادی که به دنبال مهاجرت تحصیلی هستند.
 • افزادی که به دنبال استخدام در یک شرکت هستند.
 • و ...
سوالات متداول

ویدئو وبینار کی به دست من می‌رسد؟

ویدئو وبینار به همراه اسلاید ها یک روز بعد از وبینار در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت.

حامیان
انجمن علمی فناوری اطلاعات سلامت علوم پزشکی وارستگان
نگین رزمی
نگین رزمی

دبیر کمیته بین الملل انجمن علمی فناوری اطلاعات سلامت علوم پزشکی وارستگان

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.2 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.2 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.2 از 5
4.2 از 5 ( 5 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
صفر تا صد ساخت یک CV حرفه‌ای
پنج‌شنبه 9 اردیبهشت 1400
ساعت 12:00
ساعت 14:00
آکادمی لرناز
آکادمی لرناز هدف آکادمی لرناز در بخش آموزشی، در دسترس گذاشتن آموزش‌هایی با کیفیت برای تمامی افراد است، تا هرکس و در هر نقطه‌ای، بدون وجود مانعی، علاقه و استعداد خو ...
adds-cart
 انتخاب بلیت