موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار  هوش عاطفی ـ هیجانی

وبینار هوش عاطفی ـ هیجانی

وبینار هوش عاطفی ـ هیجانی

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار  هوش عاطفی ـ هیجانی
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

هوش عاطفی ـ هیجانی شامل مهارتهای مختلفی در زمینه خود آگاهی، کنترل احساسات و عواطف و بسیاری مهارتهای دیگر است که عاملی مهم و اساسی برای کسب موفقیت در همه ی جنبه های زندگی به شمار می رود. بدون شک کسی که دارای خودآگاهی بالایی باشد به نقاط ضعف و قدرت خود به بخوبی واقف است و از همین رو می تواند تصمیمات حساب شده و هوشمندانه ای در زندگی اتخاذ کند که احتمال موفقیت او بیشتر باشد.

اما کسی که از توانایی های خود خبر نداشته باشد احتمال زیادی دارد که نادانسته به سمت مشاغل و روابطی برود که برای آنها ساخته نشده است و بعد از چند سال صرف انرژی و هزینه بالاخره از آنها منصرف شده و به کار یا رابطه دیگری روی بیاورد.

هوش عاطفی علاوه بر اینکه می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب رابطه و شغل ما باشد٬ همچنین گنجینه ای از مهارت هاست که می تواند ابزاری مهم در محیط کار باشد تا به کمک آن بتوانیم روابط خود را با کارفرما و مدیر موسسه یا شرکتی که در ان مشغول به کار هستیم به نحو کار آمد تنظیم کنیم و نیز با همکاران خود روابطی سازنده و مفید برقرار کنیم.

اگر بخواهیم آن را در یک جمله خلاصه کنیم باید بگوییم هوش عاطفی یعنی درک و کنترل احساسات و هیجانات خود و درک و شناخت احساسات دیگران. کسی که دارای هشیاری عاطفی باشد می داند در حال حاضر چه احساسی دارد، این احساس چه معنایی دارد و این احساس چگونه میتواند بر دیگران اثر بگذارد.

هشیاری عاطفی ریشه های بسیارعمیقی در رفتار و هیجانات و روابط فردی و اجتماعی ما دارد. بهتر است با نگاهی باز و پذیرا هیجانات و عواطف خود را بنگریم و حرکتی رو به جلو بکنیم.

در انتظار شما هستیم با وبینار هوش عاطفی. این وبینار رایگان است و جهت رشد و آگاهی شخصی شما برگزار می شود.

نکته: پس از ثبت نام در وبینار ایمیلی شامل راهنمای حضور در وبینار و لینک ورود به وبینار برای شما ارسال خواهد شد. ممکن است این ایمیل در پوشه Promotions یا Spam باشد.

 
سرفصل‌های وبینار
  • خودآگاهی (نسبت به عواطف و هیجانات خود)
  • خود تنظیمی (کنترل و مدیریت احساسات و عواطف خود)
  • همدلی
  • کنترل خشم
  • و...
 
مخاطبین

 

 
محمد مهرگان
محمد مهرگان

آسیب شناس اجتماعی، مربی توسعه مهارتهای فردی و اجتماعی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 3 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4 از 5
4 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه
دوشنبه 7 خرداد 1397
ساعت 20:30
ساعت 21:40
Host Cover
برگزارکننده: محمد مهرگان
adds-cart
 انتخاب بلیت