موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار رایگان مهارت هایی که در کودکی می توانستم بیاموزم.

وبینار رایگان مهارت هایی که در کودکی می توانستم بیاموزم.

وبینار رایگان مهارت هایی که در کودکی می توانستم بیاموزم.

ذخیره کردن
وبینار رایگان مهارت هایی که در کودکی می توانستم بیاموزم.
توضیحات وبینار

مهمترین و حساس‌ترین مرحله شکل‌گیری شخصیت، رفتار اجتماعی و خصوصیات فردی هر انسان، مرحله کودکی اوست. دنیای کودکان با دنیای ما بزرگترها بسیار متفاوت است، بچه‌ها در كنار باورها و شيوه‌هاي تربيتي پدر و مادر، بزرگ می‌شوند و اگر اين باورها كوتاه‌نگر و سطحي باشد نمي‌توانند آنطور كه بايد و شايد رشد كنند و به كمال برسند. آنها برای حضور در اجتماع باید مهارت‌هایی را بیاموزند و مسلح به داشته‌هایی شوند که حتما آینده آن‌ها را درخشان‌تر می‌کند.

 

بی‌شک همه ما دوست داریم که پدر و مادر شایسته‌ای باشیم، تمام تلاشمان را می‌کنیم که همه امکاناتِ رفاهی، علاقه‌مندی‌ها یا حتی کمبودهای دوران خودمان را برای فرزندانمان فراهم کنیم. از هیچ کلاسِ آموزشی یا وسیله بازی و سرگرمی که مطابق با خواسته او یا ترجیح جامعه باشد دریغ نمی‌کنیم. اما اینکه این کار تا چه حد درست و در جهت رشد و پرورش کودکان و کمک‌کننده به شکل گیری شخصیت‌شان است، موضوعی است که باید بررسی شود؟؟؟!!!!

حقیقت این است که كمك به رشدِ خلاقيت در بچه‌ها از مهارت‌هاي پايه‌اي است كه براي موفقيت در هر شغل و حرفه‌اي لازم است. در کنار آن، مهارت‌های دیگری مثل مهارت یادگیری، خلاصه برداری و به‌خاطرسپاری، داشتن برنامه زمان‌بندی و غیره علاوه بر هدفمند کردن تفکر کودک، به رشد اعتماد به نفس و تعالی او در آینده‌اش کمک می‌کند و به مسیر یادگیری‌اش جهت می‌دهد.

ما به عنوان تیم ذهن خلاق، فعال در حوزه خلاقیتِ کودک و با شعار همبازی و هم زندگی، در این وبینار سعی داریم شما را با اهمیت استعدادیابی و کشف و پرورش علاقه‌مندی های کودکان بیشتر آشنا کنیم و با معرفی روشی تحت عنوان "نقشه‌های ذهنی" خلاقیت آن‌ها را به اوج برسانیم روشی که در اکثر کشورهای پیشرفته دنیا به عنوان یکی از بهترین تکنیک‌های یادگیری در مدارس و دانشگاه ها تدریس و اجرا می‌شود.

   
سرفصل‌های وبینار

 

  1.   آشنایی با مفهوم خلاقیت و تفکر خلاق، رشد و تقویت اعتماد به نفس در کودکان 
  2.   آشنایی با دیگر مهارت های ضروری زندگی و اهمیت هدف گذاری در زندگی فرزندان 
  3.   نقشه ذهنی چیست و چه کاربردی دارد؟ 
  4. آموزش نحوه تهیه نقشه ذهنی همراه با مثال کاربردیِ اجرا شده در مدارس کشور آلمان برای کودکان، به عنوان روشی کمک کننده در هماهنگی و منظم شدن ذهن کودکان

 اما بهترین دستاوردی که این دوره دارد، پکیج کامل آموزشی ذهن خلاق در حوزه " نقشه های ذهنی" است. که برای شما اولیای گرامی درنظر گرفته شده است. با استفاده از آن می توانید خییییلی سریع و راحت و جذاب نقشه های ذهنی را به فرزندانتون به صورت کاملا اجرایی آموزش دهید. 

 
 
مخاطبین
  1.  مادران و پدران گرامی
  2. معلمان، مربیان و مشاوران کودک
  3. تمام کسانی که دغدغه آموزش، کشف و پرورش استعدادهای کودکان را دارند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما و این وبینار می‌توانید به سایت ذهن خلاق به آدرس سایت ما به نشانی  www.creative-mind.ir  مراجعه یا با شماره‌ تلفن 91306861-021 یا 09204114597  تماس حاصل فرمایید.

 
 
Teacher Avatar
غزاله نصیری کارشناس پژوهش هنر
Teacher Avatar
مریم قندهاری دکترای علوم سیاسی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 3.6 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 3.7 از 5
تجربه محور بودن محتوا 3.6 از 5
3.7 از 5 ( 7 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
مهارت هایی که در کودکی می توانستم بیاموزم
سه‌شنبه 16 اردیبهشت 1399
ساعت 22:00
ساعت 23:00
Host Cover
برگزارکننده: مریم قندهاری