موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار رایگان من ارزشمند

وبینار رایگان من ارزشمند

وبینار رایگان من ارزشمند

ذخیره کردن
وبینار رایگان من ارزشمند
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

خودت را چطوری می‌ بینی؟ یک انسان ‌قوی و موفق که می‌تواند دست به هر کاری بزند و آن کار را انجام ‌دهد یا یک انسانی که کارها را نصفه و نیمه رها می‌کند. یا خود را یک انسان زیبا که وقتی خودت را جلوی آینه می‌بینی لذت می‌بری یا یک انسان زشت که از خودت و قیافه‌ات نفرت‌ داری. یا خود را یک انسان پو‌لساز می‌بینی یا یک انسانی که در زمینه مالی همیشه بدبخت است پس نوع باوری که نسبت به خودمان ‌داریم عزت‌ نفس ما را تعیین می‌کند.

 

من ارزشمند:

ما انسان‌ ها از زمانی که متولد می‌ شویم عزت نفسمان توسط عوامل بیرونی مانند پدر، مادر، فامیل، دوستان، آموزش و پرورش و... تحت تأثیر قرار می‌گیرد و منجر می‌شود که به ارزش‌ ها و توانایی‌ هایی که خداوند در وجودمان قرار داده است باور نداشته باشیم. در این شرایط ما دچار کم‌ بینی و بی‌ ارزشی خواهیم شد.

عزت‌ نفس از تمام عوامل موفقیت در یک فرد مهم‌ تر است؛ زیرا یک انسان زمانی می‌تواند موفق شود که خودش را باور داشته باشد و برای خودش و دیدگاهش ارزش قائل شود. شما اگر به توانمندی‌ های خود باور نداشته باشید قطعا پیشرفت نخواهید کرد. برای مثال اگر یک تقاضایی از شما می‌شود اما نمی‌ توانید جواب نه بدهید یا اگر کارمند هستید که توانمندی‌های زیادی دارید که باید حقوقتان بیشتر شود اما خجالت می‌کشید از مدیر خود تقاضا کنید، در این شرایط قطعا به خودتان باور و ایمان ندارید و این نشانه‌ای از کمبود عزت نفس است. در این وبینار مثال‌ هایی از انسان‌هایی که دارای عزت نفس و فاقد آن هستند آورده‌ شده است که به شما کمک می‌کند تا به توانمندی‌هایی که خداوند در وجودتان قرار داده باور داشته باشید و عزت‌ نفس خود را بالا ببرید.

سرفصل‌های وبینار

آشنایی با مفـهوم اعتماد به‌ نفس و عزت نفس

تفاوت اعتماد به‌ نفس و عزت نفس

کاربردهای عزت نفس

تکنیک‌های افزایش عزت نفس

تله‌ ها و کاهنده های عزت نفس

شجاعت ابراز وجود و بیان نظرات در جمع‌های مختلف

جرعت مندی و حرکت در مسیر توانمندی‌های خود

چرا خودمان را دوست نداریم؟

+ یک هدیه و سوپرایز مهم

مخاطبین

این وبینار به افرادی توصیه می‌ شود که از کمبود عزت نفس رنج می‌برند و می‌خواهند با یادگیری تکنیک‌هایی کاربردی احساس ارزشمندی بیشتری نسبت به خود داشته باشند.

سوالات متداول

مدرس این وبینار کیست؟

سید محمد امین قاسمی زاده، کوچ حرفه ای توسعه فردی و سازمانی، نویسنده کتاب حرفه ای سخن بگویید، موسس و مدیرعامل موسسه خانه فرایش، مربی و مشاور تعدادی از مدیران دولتی و غیردولتی، نویسنده بیش از 30 عنوان مقاله در حوزه توسعه فردی و مهارت های ارتباطی، منتور و سخنران چندین رویداد استارتاپی، سخنران و مدرس ده ها سمینار و کارگاه آموزشی، دانش آموخته دوره های تخصصی NLP، دانش آموخته دوره های واقعیت درمانی موسسه بین المللی تئوری انتخاب ویلیام گلسر، دانش آموخته آکادمی کوچینگ FCA، مدرس کارگاه های اصول مشتری مداری اتاق اصناف

برای شرکت در این وبینار چه چیزی باید بدانیم؟

این وبینار نیاز به هیچ پیش نیاز یا آگاهی اولیه ای ندارد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری راجع به محتوای وبینار کسب کنید، لطفا با شماره 09107100456 تماس حاصل فرمایید.

این وبینار چند جلسه هست؟

وبینار رایگان من ارزشمند در یک جلسه 90 دقیقه ای در تاریخ 25 خرداد ماه 1401 ساعت ۱8 الی 19:30 برگزار می شود.

سید محمد امین قاسمی زاده
سید محمد امین قاسمی زاده

کوچ و مدرس توسعه فردی و سازمانی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه
چهارشنبه 25 خرداد 1401
ساعت 18:00
ساعت 19:30
Host Cover
برگزارکننده: خانه فرایش فردا
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت