موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار رایگان « مشتری را عاشق رفتار خود کنید » (سانس دوم)

وبینار رایگان « مشتری را عاشق رفتار خود کنید » (سانس دوم)

وبینار رایگان « مشتری را عاشق رفتار خود کنید » (سانس دوم)

ذخیره کردن
وبینار رایگان « مشتری را عاشق رفتار خود کنید » (سانس دوم)
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار
    سلام دوست عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه. 
من علیرضا دشتبان هستم.
   نویسنده‌ی کتاب «به راحتی خوردن نون خامه ای مشتری را تبدیل به خریدار کنیم»
   مدرس و سخنران دوره های آموزش مهارت فروشندگی حرفه‌ای
   با سابقه ملاقات و فروش( حضوری و تلفنی ) با بیش از 1000 مشتری مختلف
   آموزش دهنده‌ی تیم های فروش و بازاریابی کسب وکارهای مختلف
   و موسس سایت ابرکسب/ مرجع آموزش فروشندگی
https://abarkasb.com

 

 

 

     موضوع وبینار چیه؟
در سال‌هایی که تجربه ی فروش حضوری و تلفنی به مشتریان مختلف رو داشتم متوجه شدم هر مشتری رفتار متفاوتی در خرید دارد. احتمالا شما هم با من موافق هستین که رفتار مشتریان با همدیگه یکسان نیست. مثلا برخی از مشتریان خیلی پرحرف هستند و تا دلتون بخواد به شما توضیح و تفسیر میدن که چی می خوان. برخی دیگر از مشتریان بسیار کم حرف هستن و ترجیح میدن اصلاً حرفی درباره ی خودشون و نیازشون نزنن. علاوه بر این برخی مشتریان هستن  که خیلی حساس هستن و به جزییات کوچیک اهمیت میدن و برخی دیگه اصلا جزئیات براشون مهم نیست و اصلا به خیلی چیزا توجه نمی کنند. این ها بخشی از تجربیاتی بوده که من در فروش داشتم و احتمالا شما هم داشته اید.
 
   یک مشکل خیلی بزرگ!
مسئله ی خیلی مهمی که وجود داره اینه که ما مشتریانی با رفتارهای متفاوت داریم ولی ما به عنوان فروشنده اغلب یک مدل رفتار ثابت داریم و با یک مدل رفتار با همه ی مشتریان ارتباط برقرار می کنیم و این باعث میشه مشتریان زیادی رو از دست بدهیم. برای اینکه این مشکل برطرف بشه و ما بتونیم به هر مشتری ارتباط خوبی برقرار کنیم باید اول از همه قانون طلایی ارتباطات رو یاد بگیریم.
 
    قانون طلایی ارتباطات:
قانون طلایی ارتباطات اینطور میگه که اگر شما دوست دارید با هر مشتری ارتباط موثری برقرار کنید و بهتر بگم، بتونین باهاش دوست بشین تا بتونین راحت تر اون رو متقاعد کنین، باید با اون مشتری طوری رفتار کنید که اون مشتری دوست داره نه اون طوری که شما دوست دارید! خیلی جالب شد! یعنی مثلاً‌ اگر مشتری به شما مراجعه کرد و فردی بذله گو و شوخ بود شما اگر می خواین با این مشتری ارتباط موثر برقرار کنین باید مثل خودش شوخی کنین و بخنیدین  یا مثلا اگر مشتری فردی کم حرف هستش و درونگراست شما باید در قدم اول تبدیل به فردی کم حرف و درونگرا بشین تا ارتباط موثرتری بین شما ایجاد بشه. حالا مسئله ای که وجود داره اینه که خب ما اول باید مدل های رفتاری مشتریان رو به خوبی بشناسیم و بعد تشخیص بدیم هر مشتری چه مدل رفتاری داره تا بعد رفتار خودمون رو شبیهش کنیم  و باهاش دوست بشیم. برای اینکار ما باید اول مدل های رفتاری مشتریان رو به خوبی بشناسیم.
توی این وبینار قراره مدل های رفتار مشتریان رو  با همدیگه بررسی کنیم تا بتونیم با تغییر رفتارمون با مشتری راحت تر  ارتباط برقرار کنیم و بعد از برقراری ارتباط موثر و ایجاد حس خوب، محصول و خدمات خودمون رو در کنارش بفروشیم.

یکی از مزایای اصلی یادگیری رفتارشناسی مشتریان اینه که ما سریع با مشتری دوست می شیم و همین دوستی باعث شکل گیری حس اعتماد در مشتری میشه و این خودش باعث یک تفاوت مهم بین ما و دیگر فروشنده ها میشه!

 

   برخی از سرفصل‌های وبینار:

    قانون طلایی فروش

   الگوی رفتاری درونگرا و برونگرا

   الگوی رفتاری وظیفه محور و کار محور

   تفاوت شخصیت با رفتار

   مدل لایه های پیاز در رفتارشناسی

   و...

 
    این وبینار مناسب چه افرادی هست؟ 
در این وبینار بیشتر تمرکز ما روی فروش حضوری و تلفنی به مشتریان هستش. اگر کسب وکاری دارید که محصولات خودتون رو به صورت حضوری یا تلفنی به مشتری عرضه می‌کنید تکنیک های این وبینار به شما کمک خواهد کرد فروش بیشتری داشته باشید. 
علیرضا دشتبان
علیرضا دشتبان

مدیر مجموعه آموزشی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 2.6 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 2.8 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 2.6 از 5
تجربه محور بودن محتوا 3.2 از 5
2.8 از 5 ( 5 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه وبینار
5 شهریور 1399
ساعت 17:00
ساعت 18:00
Host Cover
برگزارکننده: ابرکسب
گزارش دادن
 انتخاب بلیت