موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار رایگان راهکارهای سیستمی برای چابک سازی سازمان

وبینار رایگان راهکارهای سیستمی برای چابک سازی سازمان

وبینار رایگان راهکارهای سیستمی برای چابک سازی سازمان

ذخیره کردن
وبینار رایگان راهکارهای سیستمی برای چابک سازی سازمان
توضیحات وبینار

تحولات سریع تکنولوژیکی، افزایش خطرات، جهانی شدن و انتظارات خصوصی‌سازی از ویژگیهای محیطی هستند که سازمانهای تجاری کنونی با آنها مواجهند. برای کسب موفقیت در این محیط، چابکی یک مزیت رقابتی را ایجاد می‌کند که می توان با شهرت در نوآوری و کیفیت آن را حفظ نمود. سازمان چابک فرآیندها و افراد سازمان را با تکنولوژی پیشرفته همگام ساخته و نیازهای مشتریان را بر اساس محصولات و خدمات با کیفیت خود و در یک قالب زمانی نسبتاً کوتاه رفع می‌کند. البته این وضعیت زمانی روی می‌دهد که چابکی یک ارزش سازمانی نظام ‌مند و یک استراتژی رقابتی برای رهبران تلقی شود. همچنین سرعت  مهم‌ترین ثروت در هزاره سوم و عصر جدید موسوم به عصر اطلاعات باشد. برای كاستن زمان پاسخگویی و بهبود انعطاف پذیری باید شكل كاملاً جدیدی از سازمانها به‌وجود آیند. امروزه رقابت در ابعاد مختلفی مطرح است، مثل سرعت تحویل محصول یا ارائه خدمات به مشتری، افزایش كیفیت محصول یا ارائه خدمات و كاهش قیمت محصول. سازمانها در راستای این هدف باید روی حركت سریع اطلاعات در امر تولید، مونتاژ، توزیع، عرضه و ... متمركز شوند. هر چه این حركت سریعتر باشد، سازمانها سریعتر پاسخگوی نیاز و تقاضای بازار خواهند بود. تغییرات فناوری و كاری ، بقای سازمانها را تهدید می كند. تعداد اندكی ازسازمانهای اطلاعاتی می‌توانند نیروهای داخلی خود را تغییر داده و نیروهای خارجی تأثیر گذار را كنترل كنند. اگر چه اكثر سازمانها به اهمیت پاسخگویی سریع به شرایط متغییر بازار آگاه بوده‌اند، اما هرگز نتوانسته‌اند طوری طراحی شوند كه قادر به انجام آن باشند . هر سازمانی باید خود را در راستای پاسخگویی به مجموعه‌ای از نیروهای داخلی و خارجی، به صورت چابك طراحی كند.

 سازمانهای مجازی نمونه ی كاملی از سازمانهای چابك هستند كه امروزه با سرعت بالایی در حال شكل‌گیری هستند و می‌توانند پاسخی به این نیاز جدید باشند.

اصطلاح چابکی چابکی به معنای توانایی پاسخگویی و واکنش سریع و موفقیت‌آمیز به تغییرات محیطی است. همانند تولید کنندگان، سایر سازمانها و موسسات ناچارند که برای رقابت در قرن بیست و یکم به دنبال چابکی باشند چرا که سازمانهای مدرن با فشار فزاینده‌ای جهت یافتن راههای جدید رقابت کارآمد در بازار پویای جهانی مواجه هستند. چابکی، توانایی سازمان برای عرضه محصولات و خدمات با کیفیت بالا را ارتقا داده و در نتیجه عامل مهمی برای اثربخشی سازمان می‌شود. بسیاری از سازمانها به رویکردهایی چون سازمان مجازی و تیم مجازی روی می‌آورند تا چابکی سازمانی را بهبود داده و از لحاظ جهانی توسعه یابند. البته، گاهی چابکی ممکن است یکپارچه سازی فرآیندها، اعضا و نیز ویژگیهای سازمان با تکنولوژیهای پیشرفته به نظر آید. این مقاله درصدد است تا با مرور مختصر ادبیات موضوع، یک مدل چابکی را بر مبنای عرضه‌کنندگان، کارکنان سازمان و مشتریان ارائه دهد.

 
 
سرفصل‌های وبینار
  • شروع استفاده از شیرپوینت و انقلابی جدید در هلدینگ میثاق 

  • صحبت های مدیر عامل حال حاضر مایکروسافت 

  • معرفی شیرپونیت و سامانه ها 

 

 
 
مخاطبین
  • مدیران

  • کسب و کار های نوپا

  • شرکت های استارتاپی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما و این وبینار می‌توانید به سایت گرین لاین به آدرس سایت ما به نشانی  www.gtn-line.com  مراجعه یا با شماره‌ تلفن 91302881-021 یا 09201394715  تماس حاصل فرمایید.

 
 
محسن قندهاری
محسن قندهاری

مدیر اجرایی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 2 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار رایگان راهکارهای سیستمی برای چابک سازی سازمان
29 اردیبهشت 1399
ساعت 21:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: محسن قندهاری
گزارش دادن