موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار راهکارهای عملی افزایش هوش مالی فرزندان (ویژه والدین)

وبینار راهکارهای عملی افزایش هوش مالی فرزندان (ویژه والدین)

وبینار راهکارهای عملی افزایش هوش مالی فرزندان (ویژه والدین)

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار راهکارهای عملی افزایش هوش مالی فرزندان (ویژه والدین)
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

اگر بخواهیم خیلی ساده،شفاف و خودمانی هوش مالی را تعریف کنیم باید گفت هوش مالی یعنی اخذ تصمیمات صحیح و اصولی در ارتباط با پول،مدیریت مالی و خلاصه اینکه بتوانیم منابع درآمدی و پولی خود را بیشتر کرده و بهترین بهره ممکن را از آن ببریم.

اگر می بینیم خیلی از افراد حتی افراد بزرگسال هنوز نمی توانند منابع مالی خود را که معمولا هم با محدودیت روبه رو هست مدیریت نموده و ارزش پول خود را در گذر زمان بالاتر ببرند به این خاطر است که از مهارت بزرگی به نام هوش مالی بی بهره هستند.

و حالا بنده سید محمد علوی موسس آکادمی علوی جایی که تلاش می کنیم افرادی که صاحب شغل و درآمد نیستند صاحب شغل شوند و افرادی که شاغل هستند بتوانند درآمد خود را افزایش دهند به عنوان فردی که تحقیق و پژوهش های بسیار زیادی در این زمینه انجام داده و تجربیا ت بسیاری در زمینه هوش مالی طی سال های اخیر کسب نموده ، دوست دارم این اطلاعات را با پدر و مادرهای عزیز در میان گذاشته تا فرزندانمان مجبور نباشند با آزمون و خطا و از دست دادن منابع مالی و غیرمالی زیادی در گذر زمان این مطالب را بیاموزند بلکه باید به آنها کمک کنیم از کودکی  و نوجوانی این مهارت بزرگ و کلیدی را بیاموزند و در واقع با رفتارهایمان مهارت هوش مالی را در مغز آنها فرو کنیم.

همه والدین علی الخصوص والدینی که فرزندان کم سن و سال دارند و زوج های جوانی که به زودی یا در سال های آینده صاحب فرزند خواهند شد را به ثبت نام وشرکت در این وبینار دعوت می نماییم.

یقین داشته باشید با ثبت نام و شرکت در این وبینار لطف بسیار بزرگی در حق فرزندان خود خواهید کرد.

 

*این بار به جای خرید برای فرزندان ، برای آینده آنها سرمایه گذاری کنید.

این بار بیایید کاری متفاوت انجام دهید و به جای خرید اسباب بازی،لباس،سفارش غذا و ... برای آنها، با شرکت در این وبینار به آنها و خودتان ثابت کنید که از هم اکنون به فکر رشد و موفقیت مالی آنها در کنار سایر موفقیت هایشان خواهید بود.

اگر دوست دارید فرزندانتان در جامعه بدرخشند علاوه بر تربیت اخلاقی باید به تربیت مالی آنها نیز اهتمام بورزید.

*شرکت در این وبینارمنافع زیر را برای شما به همراه خواهد داشت:

علاوه بر محتوای جذاب و کاربردی که به دست خواهید آورد از چند هدیه نیز بهره مند خواهید شد که تنها یکی از هدایای آن ((دوره آموزشی خانواده پردرآمد)) به ارزش 39000 تومان می باشد که لینک دانلود پس از برگزاری وبینار در اختیار شما قرار داده خواهد شد، هدایای دیگر هم که به جای خود

*چرا باید در این وبینار شرکت کنید؟چه تفاوتی میان والدین شرکت کننده در این وبینار با والدینی که بی خیال خواهند بود وجود  خواهد داشت؟

از آنجایی که همه والدین دنبال بهترین ها برای فرزندانشان هستند پیشنهاد می کنیم حتما در این وبینار ثبت نام نمایید چرا که یکی از اصول خوشبختی فرزندان شما یادگیری دانش مالی و بالارفتن هوش مالی از همان دوران کودکی است که قاعدتا این وظیفه نیز بر عهده والدین گرامی می باشدکه البته جای نگرانی نیست چرا که ما در این وبینار به طور کامل به شما خواهیم گفت که چگونه باید این کار را انجام دهید.

*ضمانت بازپرداخت دو برابری در صورت عدم رضایت از این وبینار

بابت کاربردی بودن محتوای این وبینار به هیچ عنوان نگران نباشید چرا که اگر ناراضی بودید دقیقا دو برابر وجه ثبت نامی به شما پس داده خواهد شد.پس همین الان با خیال راحت راحت ثبت نام نمایید.

*چرا شرکت در این وبینار اینقدر ارزان است؟

بلیط این وبینار را خیلی ارزان گذاشته ایم تا کسی بالابودن قیمت بلیط را بهانه نکند هر چند که این وبینار اصلا ارزان نیست بلکه رایگان است چرا که ما به همه ثبت نام کنندگان در وبینار چند هدیه خواهیم داد که تنها یکی از هدایا دوره آموزشی خانواده پردرآمد(اولین دوره آموزشی به سبک موزیک ویدیو) است که به تنهایی 39000 تومان قیمت آن است.

*این وبینار قطعا یک فرصت ویژه است ، والدین باهوش هیچوقت فرصت های ویژه را از دست نخواهند داد.

*اگر در این وبینار شرکت نکنید با پول آن چه کاری انجام خواهید داد؟

احتمالا این پول را خرج یک لذت زودگذر می کنید در صورتی که با ثبت نام در این وبینار می توانید شرایطی را برای فرزندانتان بوجود آورید که یک عمر بتوانند از منافع آن استفاده نمایند،هرچند که همانگونه که قبلا نیز اشاره شد تنها یکی از هدایای شرکت در این وبینار، ارزشی بیش از کل بلیط وبینار را دارا می باشد.

*بسیار خب،حق با شماست ولی ما نمی توانیم آنلاین شویم و در این تاریخ درگیر کار مهم دیگری هستیم.

اصلا جای نگرانی نیست.اگر به هر دلیلی نتوانستید در روز وبینار آنلاین شده و در وبینار شرکت نمایید می توانید از فیلم آن که حدود یک هفته پس از برگزاری وبینار در پنل کاربری شما قرار داده خواهد شد استفاده نمائید ضمن اینکه می توانید از هدیه نیز بهره مند شوید.

*آیا نمی خواهید به جمع پدر و مادرهای هوشمند و آینده نگر بپیوندید؟

*به احتمال خیلی زیاد اگر در تربیت مالی و افزایش هوش مالی فرزند یا فرزندانتان موفق عمل نمایید در سایر موارد مرتبط با فرزندان خود نیز بهترین تصمیم ممکن را خواهید گرفت.

سرفصل‌های وبینار

 • لطف یا ظلم به فرزندان
 • هماهنگی پدر و مادر در تربیت مالی فرزندان
 • فرزندان و مدیریت محدودیت پول
 • مسئولیت پذیری فرزندان
 • آشنایی فرزندان با فرآیندهای مالی
 • مدیریت پول توجیبی فرزندان
 • ایجاد انگیزه پس انداز در فرزندان با پرداخت قبض
 • آموزش به فرزندان در هر فرصتی
 • آمادگی فرزندان برای هدف های بزرگ
 • آموزش توسط والدین یا دیگران
 • معاشرت های مالی فرزند
 • زمان دقیق شروع آموزش مفاهیم مالی به فرزندان
 • آموزش همراه با اقدام و عمل
 • تبدیل پس اندازهای کوچک به سرمایه گذاری های کوچک
 • قانع سازی به جای دروغ
 • تفاوت مدیریت امورمالی با خصاصت
 • نکات مثبت امورمالی با تغییر نام افراد
 • آموزش مرتبط امور مالی با سن فرزند
 • و ده ها نکته جذاب و شنیدنی دیگر
 •  
مخاطبین

 

 

سید محمد علوی
سید محمد علوی

(مدرس، سخنران، کارشناس و مشاور کسب و کار)

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.8 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.8 از 5
4.9 از 5 ( 6 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه یک ساعته وبینار
پنج‌شنبه 23 آبان 1398
ساعت 15:00
ساعت 16:00
Host Cover
برگزارکننده: آکادمی علوی
adds-cart
 انتخاب بلیت