موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار راهنمای پیاده‌سازی نظام مدیریت دانش در شرکت های ایرانی (تدوین نقشه راه)

وبینار راهنمای پیاده‌سازی نظام مدیریت دانش در شرکت های ایرانی (تدوین نقشه راه)

وبینار راهنمای پیاده‌سازی نظام مدیریت دانش در شرکت های ایرانی (تدوین نقشه راه)

مدت وبینار:
دسته‌بندی‌ها: 
ذخیره کردن
وبینار راهنمای پیاده‌سازی نظام مدیریت دانش در شرکت های ایرانی (تدوین نقشه راه)
توضیحات وبینار

حجم اطلاعات تکنیکی، هر دو سال یکبار دو برابر می‌شود. نزدیک به سه هزار جلد کتاب جدید در هر روز چاپ می‌شود. تفاوت بین ارزش بازاری و ارزش تجهیزات شرکت مایکروسافت حدود 388 بیلیون دلار است. یک سوم از 1000 شرکت منتخب مجله فورچون در برنامه هایشان در سال 1999 مدیریت دانش وجود داشته است. خروج نیروهای باتجربه از سازمان و به دنبال از دست رفتن بخشی از دانش سازمان اتفاقی هزینه زا برای سازمان‌ها است. با توجه مسائلی از این دست در دنیای امروز، سازمان‌ها ناگزیر از شناسایی و مدیریت دانش‌هایشان هستند. سازمان‌هایی که به این دارایی خود بها ندهند محکوم به فنا در عصر دانشی هستند. شرکت‌های بزرگی از صنایع مختلف مانند Hp، Shell، BP، British Telecom، Rio Tinto، Alcoa، بانک جهانی و ... با پیاده‌سازی مدیریت دانش در پی ارزش‌آفرینی برای شرکت خود بودند.

مدل‌های مختلفی برای پیاده‌سازی و ارزیابی مدیریت دانش در سازمان‌ها مورد استفاده قرار گرفته است. سازمان‌های ایرانی نیز در سال‌های اخیر به سمت اجرای راهکارهای مدیریت دانش رفته و سعی در حفظ سرمایه‌های فکری خود و بهره‌برداری از آن دارند. اجرای طرح‌های مدیریت دانش مانند بسیاری طرح‌های راهبردی مدیریتی دیگر، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق، اجرای گام به گام، اخذ بازخورد و اصلاح و تکمیل فرآیند اجرا است. اولین گام در پیاده‌سازی مدیریت دانش، سنجش و ارزیابی سازمان از لحاظ فاکتورهای دخیل در مدیریت دانش و برنامه‌ریزی مناسب برای پر کردن خلاءهای موجود می‌باشد. مدل‌های بلوغ و توانایی استفاده از آن‌ها، می‌تواند برگ برنده اصلی هر سازمان در مدیریت دانش باشد.

در قالب وبینار پیش‌رو که از جانب شرکت مشاوران توسعه آینده (مجری بزرگترین طرح‌های مدیریت دانش در ایران) و همچنین رسانه ایـ سمینار برگزار می‌شود، تعاریف دانش و مدیریت دانش ارائه شده و سپس گام‌های اجرایی برای پیاده‌سازی مدیریت دانش با استفاده از ارزیابی سطح بلوغ و ایجاد نقشه راه برای توسعه آن، به فراگیران آموزش داده می‌شود. در نهایت ابزارهای تسهیل‌کننده این فرآیند و نمونه‌های موفق داخلی و خارجی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

این دوره بصورت اینترنتی و زنده برگزار میشه - پس مهم نیست شما کجای ایران حتی کجای دنیا هستید. هر جا که هستید فرقی نمی کنه تو خونه، محل کار، ماشین، اتوبوس، مترو و ... اگر اینترنت داشته باشید حتی با گوشی و تبلت هم به راحتی می تونید تو وبینار (سمینار آنلاین) ما حضور داشته باشید.

مخاطبان وبینار:

این وبینار آموزشی آشنایی با مدیریت دانش، تمامی مدیران و کارشناسان صنایع مختلف، سازمان‌های دولتی و خصوصی را شامل شده و جهت افزایش مهارت و توانایی دانشجویان رشته‌های مدیریت، مهندسی صنایع و فناوری اطلاعات نیز کاربرد دارد. 

سرفصل‌های وبینار
  • تعاریف و مفاهیم دانش و مدیریت دانش
  • چرا استفاده از مدل‌های بلوغ مدیریت دانش؟
  • آشنایی با مدل‌های بلوغ مدیریت دانش
  • چگونگی ارزیابی و تدوین نقشه راه مدیریت دانش در سازمان
  • گام‌های اجرایی مدیریت دانش در سازمان‌های ایرانی
  • ابزارهای تسهیل‌کننده فرآیند مدیریت دانش
  • نمونه‌های موفق پیاده‌سازی مدیریت دانش
نوید نظافتی
نوید نظافتی

مشاور و مجری پیاده‌سازی مدیریت دانش در سازمان ها

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه
سه‌شنبه 9 شهریور 1395
ساعت 20:00
ساعت 21:30
Host Cover
برگزارکننده: ایسمینار
adds-cart