موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار دوره کارافرینی دانشگاه تورونتو

وبینار دوره کارافرینی دانشگاه تورونتو

وبینار دوره کارافرینی دانشگاه تورونتو

ذخیره کردن
وبینار دوره کارافرینی دانشگاه تورونتو
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

«کارگاه ۵ روزه کارافرینی براساس متد دانشگاه تورونتو-جلسه مقدماتی»

دوره کامل کارافرینی بر اساس متد دانشگاه تورونتو ، این دوره در دانشگاه ها ی برتر دنیا از جمله دانشگاه تورونتو و ام ای تی تدریس میشود و ما مفتخریم که این دوره را به زبان فارسی برای شما عزیزان تهیه کنیم.

 

در این جلسه مقدماتی راجع به کلیات کارافرینی و سرفصل ها ومعرفی کتاب های تدریس شده میپردازیم و در صورت آمادگی شما عزیزان از تعداد محدودی ثبت نام برای دوره ی ۵ جلسه ای در ۵ هفته صورت خواهد گرفت.

برای اطلاعات بیشتر راجع به این دوره ی ۵ جلسه ای در وبینار مقدماتی شرکت فرمایید.

شماره پشتیبانی 09128942943

-------

امیر کیست؟

امیر خ.ب ملقب به امیرتورونتو  کارگردان ، طراح و مجری سری مستند مرغ همسایه و متعاقبا مدیای امیرتورونتو است. وی عضو انجمن نخبگان ایران و از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف میباشد که سالها پیش برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس مدیریت زنجیره عرضه و ام بی ای با بورس تحصیلی به کانادا میرود.

امیر در بزرگ ترین شرکت های دنیا از جملهHolcim , PwC   در زمینه بیگ دیتا ،  تکنولوژی و مشاوره مدیریت دارای پست های حساس بوده و به عنوان مشاور تکنولوژی در با پرستیژترین شرکت دنیا به نقل از مجله ی فوربز فعالیت کرده. وی همچنین موسس و president چندین باشگاه سخنرانی  corporate club میباشد. امیرکار تولید محتوا را ابتدا از داخل شرکت های مولتی نشنال، با مصاحبه و نمایش رهبری مدیران ارشد و در مورد فرهنگ صحیح کاری شروع کرده و با تولید فیلم های خلاق و اموزشی-انگیزشی توانست استقبال بی نظیری به دست بیاورد. گذشته در فضای انگلیسی ،امیر در تولید محتوای فارسی هم بسیار فعال بوده است و برنامه های متنوع و جذابی را در اپارات و یوتیوب تولید و پخش کرده است که همگی مورد استقبال مردم قرار گرفته است. تلفیق تجربیات موفق امیر در بیگ دیتا، تکنولوژی ، E-commerce  و تسلط وی به تولید با کیفیت ترین محتواها، برگ برنده و عوامل متمایز کننده امیر و نوع کار وی میباشند. محبوبیت امیر در فضای مجازی و مدیا به هوش اجتماعی ، تسلط بالای وی به هنر سخنرانی، حس وطن پرستی ، و تجربیات کاری  وتحصیلی منحصر به فرد وی میباشد.

 امیر همچنین دارای تحصیلات مدیریت پروژه از دانشگاه مکگیل و کارافرینی از دانشگاه تورونتو میباشد.

برای آشنایی بیشتر با امیر میتوانید به کانال های زیر مراجعه کنید:

aparat.com/amirtoronto

instagram.com/amir.in.toronto

https://youtu.be/Nby4-7N6rUk

ميثاق حسينى
ميثاق حسينى

مدرس

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
«کارگاه ۵ روزه کارافرینی براساس متد دانشگاه تورونتو-جلسه مقدماتی»
یک‌شنبه 10 شهریور 1398
ساعت 21:00
ساعت 21:30
Host Cover
برگزارکننده: تیم امیر تورونتو
adds-cart
 انتخاب بلیت