موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار جامع تحلیل حرفه ای رقبا با ابزار Ahrefs

وبینار جامع تحلیل حرفه ای رقبا با ابزار Ahrefs

وبینار جامع تحلیل حرفه ای رقبا با ابزار Ahrefs

مدت وبینار:
دسته‌بندی‌ها: 
ذخیره کردن
وبینار جامع تحلیل حرفه ای رقبا با ابزار Ahrefs
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

آیا روشی را می‌شناسید که بدون دسترسی به گوگل سرچ کنسول (وبمسترتولز) رقبا بتوان صفحات و کلمات کلیدی اصلی و پر ترافیک آن‌ها را پیدا کرد؟!

آیا می‌دانید می‌توانید بدون حضور در یک شرکت و یا سازمان و آگاهی از روند فعالیت سئو آن‌ها می‌توانید دقیقاً استراتژی‌های مخفی سئو و حتی دیجیتال مارکتینگ آن‌ها را پیدا کنید؟

احتمالاً بارها برای شما پیش‌آمده برای کلمه کلیدی خود محتوای مناسبی بر اساس اصول سئو تولید کرده‌اید ولی نمی‌دانید از کجا و چگونه باید بک لینک بگیرید تا شما هم در صفحه اول و حتی جز ۳ رتبه نخست گوگل باشید.

کافی است شما الگوی فعالیت رقبا و حتی سایت‌های دیگر را به دست آورید سپس بر اساس روش ثابت و موفق آن‌ها در سئو خارجی عمل کنید تا ببینید چگونه در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید بدون هیچ ریسکی به صفحه اول برسید.

در این دوره غیرحضوری قرار است با ابزار قدرتمند و تخصصی Ahrefs آشنا شده و تحلیل‌های حرفه‌ای آن را به شما آموزش دهیم. کار کردن با این ابزار شاید از نظر شما کار چندان سختی نباشد ولی در این دوره خواهید دید ما از داده‌های Ahrefs به استراتژی وب‌سایت‌ها پی خواهیم برد.

 

تسلط به ابزار Ahrefs و تحلیل‌ها آن می‌تواند شما را به شدت نسبت به رقبای تازه‌کار و حتی قدیمی که اطلاعات مناسبی در حوزه سئو ندارند جلو ببرد ولی آیا می‌دانید نقطه تمایز شما با رقبایتان می‌توانید طراحی استراتژی Off-Page سئو یا سئو خارجی شما باشید؟ ما در این دوره شما را با اصول طراحی یک استراتژی ۱۰۰% عملی در بک لینک سازی نیز آشنا می‌کنیم تا ریسک پنالتی شدن کلمات کلیدی شما به ۰ رسیده و رسیدن به صفحه اول گوگل برای شما تضمین شده باشد.
 
یک مورد بسیار مهم در این ابزار که فقط و فقط در این دوره و دوره استادی سئو به آن پرداخته می‌شود  روش رساندن همزمان چندین کلمه کلیدی به ازای یک صفحه از وب‌سایت به صفحه اول گوگل است که در مجموع ترافیک بسیار زیادی را برای سایت شما به همراه خواهد داشت. این روش در هیچ یک از دوره‌های سئو بیان نخواهد شد و وجه تمایز این دوره محسوب می‌شود.
 
 
علاوه بر نحوه کار با ابزار Ahrefs و پیدا کردن لیست کاملی از بک لینک‌های رقبا به شما نحوه پیدا کردن بهترین و قدرتمندترین بک لینک رقبا را هم یاد خواهیم داد تا دچار  تله خطرناک لینک سازی  از سایت‌های اسپمی نشوید و احتمالاً از سئو اشتباهی که آن‌ها در برهه زمانی خاص ممکن است مرتکب شده باشند به دور باشید.
سرفصل‌های وبینار

تشریح کامل تمامی بخش‌های ابزار Ahrefs به همراه مثال عملی
نحوه استفاده از تحلیل‌های حرفه‌ای و پی بردن به استراتژی رقبا
پیدا کردن تمامی بک لینک‌های قدرتمند رقبا و ساخت بک لینک رایگان در آن‌ها
نحوه پی بردن به مشکلات درون سایت و رفع پنالتی کلمات کلیدی
رساندن چندین کلمه کلیدی به طور هم‌زمان به صفحه اول گوگل به ازای یک صفحه از سایت
نحوه تشخیص بک لینک‌های اسپمی و دوری از تله تحلیل رقبا

مخاطبین

مدیران سایت

سئوکاران سطح مبتدی تا سطح حرفه ای

تمامی وبمستران و علاقه مندان به سئو

 

حسین محمدپور
حسین محمدپور

مدیریت وب سایت مدیر سرور

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 2.8 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 2.8 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 3.2 از 5
تجربه محور بودن محتوا 2.8 از 5
2.9 از 5 ( 5 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار جامع تحلیل حرفه ای رقبا با ابزار Ahrefs
3 شهریور 1399
ساعت 18:00
ساعت 20:00
Host Cover
برگزارکننده: حسین محمدپور
گزارش دادن