موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار تکنیک های کاربردی درخواست افزایش حقوق

وبینار تکنیک های کاربردی درخواست افزایش حقوق

وبینار تکنیک های کاربردی درخواست افزایش حقوق

مدت وبینار:
دسته‌بندی‌ها: 
ذخیره کردن
وبینار تکنیک های کاربردی درخواست افزایش حقوق
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

چه کار کنیم تا از سال 98 حقوق بیشتری از مدیرمان دریافت کنیم؟

تقریبا،تقریبا که چه عرض کنم همه دنبال افزایش درآمد و در راستای اون افزایش حقوق خودشون هستند. تو این وبینار قراره دقیقا در مورد افزایش حقوق صحبت کنیم.

فقط بزرگواران دقت داشته باشید که تو این وبینار می خواهیم در مورد افزایش حقوق صحبت کنیم نه افزایش درآمد،یعنی باید چه کارکنیم تا در جایی که داریم کار می کنیم حقوق بیشتری نسبت به چیزی که الآن داریم می گیریم دریافت کنیم.


دیگه وبینار شیرین تر از این میخواین؟
بزارین اول کار بگم وبینار به درد چه کسانی می خوره و به درد چه کسانی نمی خوره.

شاید این وبینار از معدود دوره های آموزشی باشه که به درد همه ی افراد جامعه می خوره،چرا که اکثرا افراد حقوق بگیر هستند (البته روی صحبت ما با کسانی است که میزان حقوقشون در اختیار مدیر اونهاست و به عبارتی کامل تر مدیر میتونه به اختیار و با نظر خودش حقوق اونها رو افزایش بده)پس با توجه به مطالب فکر کنم متوجه شدین که این دوره آموزشی فقط برای کارمندان دولت که افزایش حقوق در اختیارات مدیرشون نیست مناسب نیست مگر اینکه علاوه بر کارمند دولت بودن در جای دیگری نیز (شرکت های خصوصی،موسسه ها،فروشگاه ها و...)کارمند هستند و اون جا هم حقوق می گیرند.

پس با این تفاسیر اگه شما بزرگواری که دارین این مطالب رو مطالعه می کنید در یه
فروشگاه
پیتزایی
نانوایی
شرکت خصوصی
موسسه غیرانتفاعی
مدارس غیرانتفاعی
شرکت های بیمه
آژانس های هواپیمایی
خدمات کامپیوتری
کافی نت
کافه بستنی
خیاطی
مطب پزشک
داروخانه
دفتر وکالت
عطاری
عکاسی
و...

و خلاصه هر کجایی که کارمند هستین و یا حتی یه فروشنده ساده هستید.

می خوام بهتون اطمینان بدم این وبینار آموزشی میتونه حقوق شما رو افزایش بده و از سال 98دریافتی بیشتری از صاحب کار یا مدیرتون داشته باشید.
فقط یه شرط داره:
شرطش هم اینه که موارد و نکات گفته شده در این آموزش رو اجرا کنید تا نتیجه ی اون رو ببینید.


چرا لازم است در این وبینار ثبت نام کنید؟
وقتی پای صحبت بعضی افراد می نشینیم می گویند مدیر قدرمان را نمیداند ولی در واقع خودشان قدر خودشان را نمی دانند،چرا که هر مدیر یا صاحب کاری ایده آل هایی برای خودش  دارد و آنها حاضر نیستند بدون دلیل حقوق کارمندان خود را افزایش دهندو به نظر می رسد برای افزایش حقوق هم خساستی ندارند و حقوق خیلی از کارمندان را نیز افزایش می دهند پس اینجا کم کاری از کارمند است نه مدیر.
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد و درجاهای مختلف دیده باشید که برخی افراد با شرایط یکسان حقوق های متفاوتی می گیرند.در این وبینار به شما گفته خواهد شد چرا افرادی با شرح وظایف یکسان حقوق بیشتری نسبت به همکار خود دریافت می کنند.


در این وبینار با این راز مهم و اینکه شما باید چه کارهایی انجام دهید تا حقوق شما نیز افزایش یابد آشنا خواهید شد.
 
  مدرس این وبینار کیست؟
این وبینار توسط سید محمد علوی(مدرس،سخنران،کارشناس و مشاور کسب و کار) تدریس خواهد شد.
در مورد مدرس این وبینار بیشتر بدانید:
بنیانگذار پایگاه اشتغال،رشد و افزایش درآمد کسب و کارها
مدیر وب سایتALAVI62.IR
همکاری با موسسات گوناگون در زمینه برگزاری دوره های تخصصی رشد کسب و کار و افزایش درآمد مشاغل
طراح چندین دوره تخصصی در زمینه راه اندازی کسب و کار،رشد کسب و کار و افزایش درآمد مشاغل
سخنران سمینارها،وبینارها و کارگاه های مختلف و تخصصی در حوزه اشتغال،رشد و افزایش درآمد کسب و کارها
مبتکر شیوه فروش به روش سوم شخص
مبتکر شیوه آموزش به سبک موزیک ویدیو با اثربخشی و یادگیری فوق العاده

 
 می دانید اگر در این وبینار ثبت نام نکنید به چه معنی است؟
معنی اش این است که خودتان هم قبول کرده اید که حقوق تان نباید بیشتر از این باشد.
معنی اش این است که از تلاش برای افزایش حقوق دست کشیده اید.
معنی اش این است که در این شرایط اقتصادی حاضر نیست تلاشی بکنید تا حقوق بیشتری گرفته و رفاه بیشتری را برای  خود و خانواده رقم بزنید.
و خلاصه اش این است که دارید با زبان بی زبانی به مدیر و صاحب کار خود می گویید:
من حقوق بیشتری نمی خواهم


مزایای شرکت در این وبینار آموزشی
خیلی خلاصه و مفید بهتون بگم که با حضور در این وبینار می تونید اتفاق بزرگی برای خودتون رقم بزنید و اون هم افزایش حقوق شماست،چه مزیتی بالاتر از این.
اما بزارین اشاره ای هم داشته باشیم به سایر مزیت های ثبت نام در این وبینار آموزشی:
1-لینک دانلود فیلم دوره آموزشی تنها راه ثروتمند شدن در ایران که درسایت ALAVI62.IR و پلتفرم آموزش آنلاین فرانش  به ارزش 18000 تومان به فروش می رسد و خوشبختانه با استقبال فوق العاده هم میهنان عزیز هم مواجه شده است به تمام کسانی که در این وبینار ثبت نام نمایند ایمیل خواهد شد.(البته حدود 24ساعت بعد از برگزاری وبینار)
2-برای تمامی شرکت کنندگان در وبینار لینک دانلود محصول آموزشی ((سرمایه گذاری مطمئن بر روی سکه و طلا با درآمد اندک))به عنوان عیدی سال نو ایمیل خواهد شد. (البته بازهم  حدود 24ساعت بعد از برگزاری وبینار)
3-همچنین یک عیدی جداگانه هم در ایام نوروز (5 الی 7 فروردین )برای تمامی ثبت نام کنندگان در وبینار ایمیل خواهد شد.
4-ضمنا فیلم ، صوت و اسلایدهای وبینار اصلی که در آن ثبت نام کرده اید نیز حدود 48ساعت بعد از برگزاری وبینار خدمتتان ایمیل خواهد شد
دیگه واقعا با چه بهانه ای می خواین تو این وبینار استثنایی با هدایا و 2عیدی شرکت نکنید؟
یک تیر و 4نشون اون هم چه نشون هایی.

 
شما چند راه حل دارید،انتخاب با شماست.می خواهید کدامیک را انتخاب کنید؟
1-با همین حقوقی که دریافت می کنید بسازید و وقتی که دیگران حقوق بیشتری گرفتند از زمین و زمان شکایت کنید.
2-یک تصمیم اساسی برای افزایش حقوق خود بگیرید.


به نظر می رسد آدم باهوش گزینه(تصمیم) دوم را انتخاب نماید.
احتمالا از خودتان می پرسید چرا باید بابت شرکت در این وبینار پول پرداخت کنم؟
یک بار دقیق تر بررسی کنید ببینید قرار است چه چیزی بدهید و چه چیزهایی دریافت کنید.آنچه را که قرار است پرداخت کنید(روی خودتان سرمایه گذاری کنید)در یک کفه ترازو و چیزهایی که قرار است دریافت کنید را در کفه ی دیگر ترازو گذاشته تا متوجه شوید کدامیک سنگین تر است.
می خواهم ثابت کنم که این آموزش به درد شخص شما  هم می خورد.
اگر شما در هر جایی کار می کنید و حقوق تان توسط مدیر یا صاحب کارتان مشخص می شود پس این وبینار آموزشی برای شما مفید و مثمرثمر خواهد بود و قطعا می تواند موجب افزایش حقوق شما شود.
داستان
یکی از دوستان تعریف می کرد سال 1385 در یک شرکت در عسلویه کار می کردم که 6نیروی خدماتی گرفته بود و حقوق هم توسط سرپرست مان اعلام و پرداخت می شد.
این فرد می گفت در حالی که نهایت دریافتی ما شش نفر در ماه اول 220هزار تومان بود،دریافتی من در ماه سوم 480هزار تومان شده بود یعنی بیش از دو برابر بقیه.
حدس می زدم که چگونه تونسته حقوق خودش رو بیشتر بکنه اما بازم ازش پرسیدم تا به عنوان ارزش افزوده ای به این وبینار آموزشی اضافه کنم.


اگریک نیروی خدماتی توانست حقوق خود را افزایش دهد پس شما هم حتما می توانید.
احتمالا شما لیاقت افزایش حقوق را دارید چون تا اینجا را مطالعه کرده اید

یقینا شما هم با بنده موافقید که افراد بسیار زیادی این صفحه رو مشاهده کردن اما یا اون رو سریع بستن و یا هم به هر دلیلی تا اوایل صفحه رو خوندن و بقیه مطالب رو رها کردن.مطمئنم که اون افراد حتی خودشون رو لایق افزایش حقوق نمی دونستند ولی شما که دارین این مطالب رو کنجکاوانه دنبال می کنید احتمالا لیاقت افزایش حقوق رو در خودتون دیدین و گرنه شما هم می بایست این صفحه رو رها می کردین و تا اینجا موارد رو مورد بررسی قرار نمی دادین.

از فردی که فقط آرزو داشته صاحب شغلی شود(کارمند شود)به فردی تبدیل شوید که حقوق تان افزایش یافته است.
فراموش نکنید شاید شما روزی تنها آرزوتون این بود که برید سر یه کاری و درآمدی داشته باشید اما اکنون این فرصت را دارید تا حقوق خود را افزایش دهید.
همین حالا یک سوال از خودتان بپرسید:آیا می خواهید به راحتی از کنار این فرصت گذر کنید؟
هر کارمند خوبی می داند که لیاقت افزایش حقوق رو دارد و باید این مطلب رو به مدیر و یا صاحب کار خودش نیز اثبات نماید.

اگر این وبینار باعث شود فقط دویست هزار تومان حقوق شما افزایش یابد  فقط در سال اول 2400000 تومان سود خواهید کرد.پس شما قرار است  در یک وبینار با برد تمام عیار شرکت کنید.
هدایا و عیدی ها که به جای خود


آیا نفراتی که قبل از شما در این وبینار ثبت نام کرده اند،دچار اشتباه شده اند؟

یقین دارم که شما هم تأیید می کنید که این وبینار رایگان است چرا که علاوه براینکه موجب افزایش حقوق شما می شود باعث می شود شما چند محصول آموزشی و باارزش دیگر نیز به دست آورید و با استفاده از آن محصولات نیز بتوانید درآمد و ثروت خود را افزایش دهید.

اگر توانسته اید مدیرتان را مجاب کنید که شما را استخدام کند پس یقینا می توانید او را قانع نمایید تا حقوق شما را افزایش دهد فقط باید شیوه درست آن را انتخاب نمایید.


اوکی،قانع شدم،حالا اگر روز وبینار نتوانستم آنلاین شوم تکلیف چیست؟

اصلا نگران این مسأله نباشید فیلم و صوت وبینار نهایتا 48 ساعت پس از برگزاری وبینار به ایمیل تان ارسال خواهد شد و همانگونه که قبلا نیز اشاره شد هدیه شرکت در وبینار و عیدی ها هم در زمان های اعلام شده به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

هدیه ویژه به تمامی ثبت نام کنندگان در وبینار
لینک دانلود دوره آموزشی تنها راه ثروتمند شدن در ایران به ایمیل تمامی ثبت نام کنند گان در وبینار ارسال خواهد شد.
همانگونه که قبلا نیز اشاره شد دوره آموزشی تنها راه ثروتمند شدن در ایران که درپایگاه اشتغال،رشد و افزایش درآمد کسب و کارها و پلتفرم آموزش آنلاین فرانش  به ارزش 18000 تومان به فروش می رسد و خوشبختانه با استقبال فوق العاده هم میهنان هم مواجه شده است به عنوان هدیه به ایمیل تمامی ثبت نام کنندگان در وبینار ارسال خواهد شد.


دو عیدی به تمامی ثبت نام کنندگان در وبینار
1-برای تمامی ثبت نام کنندگان در وبینار لینک دانلود محصول آموزشی ((سرمایه گذاری مطمئن بر روی سکه و طلا با درآمد اندک))به عنوان عیدی سال نو ایمیل خواهد شد. (البته بازهم  حدود 24ساعت بعد از برگزاری وبینار)
2-همچنین یک عیدی جداگانه هم در ایام نوروز (5 الی 7 فروردین )برای تمامی شرکت کنندگان در وبینار ایمیل خواهد شد.


معرفی یک فرصت ویژه فقط برای شرکت کنندگان در وبینار
در زمان برگزاری وبینار یک فرصت فوق العاده ویژه نیز معرفی خواهد شد که فقط شرکت کنندگان در وبینار می توانند از آن مطلع شوند و این فرصت استثنایی در پایان وبینار اعلام خواهد شد.
 
  365روز ضمانت بی قید و شرط

از فردای برگزاری وبینار تا یکسال می تونید از ضمانت این آموزش بهره مند شوید.اگر نکات گفته شده در این آموزش رو اجرا کردید و منجر به افزایش حقوق شما نشد می تونید از ضمانت استفاده نموده و وجه پرداختی خود رو پس بگیرید.
البته استفاده از ضمانت هم فقط یه شرط داره:شرطش هم اینه که آموزش رو اجرا کنید چرا که غیرممکنه کسی این موارد رو اجرا کنه و نتیجه نگیره،اما اشکالی نداره اگرحتی پس از این وبینار احساس کردید که مطالب خوبی بیان نشده می تونید از ضمانت استفاده کرده و تمام وجه پرداختی خود رو فورا تحویل بگیرید.


می دونید چرا دارم اینقدر مطمئن در مورد ضمانت و بازگشت وجه صحبت می کنم چون به مطالب و اثربخش بودن این وبینار آموزشی ایمان کامل دارم. 
 


در این وبینار کاملا تشریح خواهیم کرد چگونه مدیر یا صاحب کار خود را قانع کنید تا حقوق شما را افزایش دهد.

 
سرفصل‌های وبینار

 

 
مخاطبین

 

 
سید محمد علوی
سید محمد علوی

(مدرس، سخنران، کارشناس و مشاور کسب و کار)

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 2 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه
پنج‌شنبه 16 اسفند 1397
ساعت 15:00
ساعت 16:30
Host Cover
برگزارکننده: سید محمد علوی
adds-cart
 انتخاب بلیت