موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار تکنیک های ایمیل و اس ام اس مارکتینگ

وبینار تکنیک های ایمیل و اس ام اس مارکتینگ

وبینار تکنیک های ایمیل و اس ام اس مارکتینگ

ذخیره کردن
وبینار تکنیک های ایمیل و اس ام اس مارکتینگ
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

دانلود ویدیوی آموزش ابزارهای ریتنشن مارکتینگ

 گوشی موبایل، لپ تاپ و وسایلی نظیر آن در دسترس ترین ابزاری است که امروزه در اختیار همه است و نمی‌توان از نقش و ظرفیت فوق العاده ای که دارند برای استفاده در تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ و برندسازی غافل شد. ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ هم در رابطه با همین موضوع شکل گرفته و به ابزار تبلیغاتی مفیدی تبدیل شده تا کسب کارها با این امکان فوق العاده به معرفی خود یا اطلاع رسانی انواع خدمات و فروش دست بزنند.

Push notificiaton marketing و Email marketing و SMS marketing کانالهای تبلیغاتی قوی به شمار میروند که حجم وسیعی از پیام های شما را مناسب با جامعه هدفتان و با هزینه کم پوشش می دهند. در واقع این دو روش به نوعی مکمل هم هستند در پیامک شما زمان یا مکان و کلیات کسب و کار را با هر مورد دیگری اطلاع رسانی خواهید کرد و در ایمیل جزئیات را به صورت جامع تر منتقل خواهید کرد.

علاوه بر اطلاع رسانی، ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ مزیتهای بازاریابی فراوانی در ریتنشن مارکتینگ دارند و نسبت به روش‌های سنتی دارای مزایای فراوانی خصوصا در ریتنشن مارکتینگ یا بازگشت مشتری و بازاریابی مجدد دارد که بعد از ارائه تعریف مختصر از این دو روش، در ادامه به این مزایا اشاره خواهد شد.

ایمیل مارکتینگ چیست؟

email marketing به زبان ساده یعنی محتواهایی چون معرفی محصول و خدمات،  آف و حراج ها با جزئیات، رویداد ها، درخواست نیروی کار و بسیاری موارد دیگر از طریق ایمیل به جامعه هدف ارسال شود. ایمیل مارکتینگ برای جلب توجه مخاطب و برندسازی در ذهن مشتری بسیار موثر است.

 اس ام اس مارکتینگ چیست؟

sms marketing  که به بازاریابی پیامکی نیز شهرت دارد در زمان کم مدیران کسب و کارها را قادر می سازد تا با ارسال حجم وسیع و انبوهی از پیامک مخاطبان خود را از اتفاقات مختلف در کسب و کار خود مطلع سازند.

پوش نوتیفیکیشن چیست؟

اعلانها و پیامهایی که از طریق مرورگر دسکتاپ یا اپلیکیشن، ابزار مفید دیگری است که در  اختیار شما قرار دارد.

مزایای ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ:

پوشش حجم وسیعی از مخاطب: شما زمان احساس نیاز به تبلیغ یا بازاریابی آنلاین با این روش حجم وسیعی از مخاطب را به صورت تک تک پوشش خواهید داد.

سرعت عمل بالا: روش های سنتی و چاپ تبلیغات زمان بر و هزینه بر بود، اما در بازاریابی دیجیتال به روش email marketing و sms marketing  در زمان دلخواه و حتی موقعیت های فورس به راحتی می توانید تبلیغ انجام دهید.

مشاهده اثربخشی و پیگیری: در روش سنتی بعد از تبلیغ یا بازاریابی مخاطب به حال خود رها می شد و ابزار دقیقی برای سنجش موثر بودن آن وجود نداشت اما در ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ به راحتی و با ابزار خاص می توان موثر بودن تبلیغات را سنجش نمود.

ایمیل و پیامک و پوش البته آفت های خاص خود را نیز دارند و ممکن است فرد آن‌ها را مسدود کرده یا به هرزنامه منتقل شوند. برای اینکه میزان اثربخشی این شیوه ها بیش از پیش باشد باید با اصول بازاریابی و روانشناسی جمعی انجام شود و نکات ظریفی در آن رعایت شود که جز با آموزش در این زمینه به دست نمی آید.

وبینار تکنیکهای ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ با هزینه معقول و آموزش تمام اصول برگزار می‌شود تا تمام افراد علاقه‌مند به این زمینه را آموزش دهد و وارد بازار کار دیجیتال مارکتینگ کند. علاوه بر افراد علاقه‌مند، گذراندن دوره های email marketing  و sms marketing برای مدیران کسب و کارها و وب سایت‌های فروشگاهی نیز مفید به فایده خواهد بود، زیرا به شیوه ی اصولی استفاده از آن آشنا می شوند که در نتیجه بازاریابی گسترده تر و فروش بیشتر را برای آن‌ها رقم خواهد زد.

--------------------------------------------------

  • در پایان آموزش ابزارها و منابع مفید و رایگان معرفی خواهد شد.
  • از دیگر مزایای آموزش میتوان به پرسش و پاسخ آنلاین با استاد و پشتیبانی دائمی از طریق آدرس ایمیل Info@sheragim.ir اشاره کرد.

 

     
سرفصل‌های وبینار
  • ایمیل مارکتینگ
  • اس ام اس مارکتینگ
  • پوش نوتیفیکیشن
 
 
 
مخاطبین
  • مدیرانی که قصد حضور قوی در فضای آنلاین دارند
  • مدیران استارت آپها
  • مدیران پروژه
  • علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار و مارکتینگ
 
 
 
سوالات متداول

حامیان
آژانس مسافرتی روژانو
حسام الدین قریشی
حسام الدین قریشی

مشاور ریتنشن مارکتینگ

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 2 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 1 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 1.5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 1.5 از 5
1.5 از 5 ( 2 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
ECRM
دوشنبه 22 مهر 1398
ساعت 19:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: آژانس دیجیتال مارکتینگ شراگیم
adds-cart
 انتخاب بلیت