موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار تحلیل پیشرفته سئو داخلی رقبا

وبینار تحلیل پیشرفته سئو داخلی رقبا

وبینار تحلیل پیشرفته سئو داخلی رقبا

شروع وبینار:   5 مرداد 01 - ساعت 19:00
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار تحلیل پیشرفته سئو داخلی رقبا
توضیحات وبینار

در کسب و کار آنلاین خود قطعاً شما هم رقبایی را دارید که شناخت آن‌ها و استراتژی‌های سئو On-Page آن‌ها برای شما جذاب و البته بسیار راهبردی است.

 

مسیر موفقیت سریع همیشه همان کاری است که افراد و مجموعه‌های موفق قبل‌تر از شما آن‌ها را طی کرده‌اند و جواب مثبتی نیز گرفته‌اند و حالا انجام همان مسیر و شیوه‌ها می‌تواند شما را نیز به موفقیت برساند. قطعاً متوجه منظورمان شده‌اید!

 

چگونه است که وب‌سایت‌هایی طی همین ماه‌های اخیر ممکن است در صنعت شما هم اتفاق افتاده باشد با ظهور خود خیلی سریع‌تر از چیزی که تصور شود توانسته‌اند روی کلمات کلیدی بسیار سخت نیز در گوگل اعلام حضور کنند ولی بسیاری از وب‌سایت‌های قدیمی این حوزه هنوز در رویای رسیدن به صفحه اول گوگل هستند؟

 

دلیل این موضوع آگاهی این افراد از تکنیک‌هایی است که ممکن است خیلی از رقبای قدیمی از وجود آن‌ها آگاهی نداشته باشند و دقیقاً این همان جایی است که قرار است به بخشی از این موارد بپردازیم.

 

برای آنکه در سئو نیز شما به موفقیت معتبرترین برندهای حوزه خودتان برسید باید از فعالیت آن‌ها و نحوه‌ی سئو سایتشان کاملاً مطلع شده و استراتژی‌های متناسبی را نیز برای خودتان طراحی کنید.

 

احتمالاً این سؤال برای شما مطرح خواهد که چگونه می‌توانم به این استراتژی‌ها دسترسی پیدا کنم و سؤال مهم‌تر اینکه چطور از آن‌ها بهتر و دقیق‌تر از این تکنیک‌ها بهره ببرم تا حتی در وضعیت بهتری در گوگل حضور داشته باشم؟

 

جواب این سؤال دقیقاً همان چیزی است که در این وبینار به آن خواهیم پرداخت. قرار است اینبار روش‌ها و استراتژی‌های رقبا در سئو داخلی (On-Page) را موشکافانه تحلیل و آنالیز کنیم و یک الگوی صحیح برای فعالیت خودمان طراحی کنیم.

 

در این وبینار برای اولین بار از یک تمپلیت خصوصی که در مجموعه دیجیتال آکادمی نیز دقیقاً از آن استفاده می‌شود و روی کلمات مهمی نیز در حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ جواب خود را پس داده است استفاده خواهیم کرد.

 

خبر خوب دیگر اینکه ما این تمپلیت را برای اولین باز فقط به کسانی که در وبینار شرکت کنند و تا انتهای وبینار آموزش‌ها را دنبال کنند به عنوان هدیه تقدیم خواهیم کرد.

 

در بخشی از این وبینار شما را با یک تکنیک 100% کارآمد که فقط وب‌سایت‌های بسیار موفق و سئو شده از آن استفاده می‌کنند و گوگل هم به آن به شدت توجه می‌کند آشنا خواهیم کرد.

 

این وبینار خود به تنهایی یک دوره کامل سئو داخلی محسوب می‌شود که در قالب یک وبینار رایگان با یک تمپلیت خصوصی در اختیار شرکت‌کنندگان قرار خواهد گرفت.

 

با شرکت در این وبینار شما با اصول تحلیل سئو داخلی رقبا به‌طور کامل آشنا خواهید شد و حتی در بخشی از این وبینار نیز به شما درباره استراتژی سئو خارجی رقبا نیز اطلاعات ویژه‌ای خواهیم داد.

 

به‌طور کلی در این وبینار قرار است مطالبی را به شما نشان دهیم که فعالیت سئو هیچ رقیبی نتواند از چشم شما پنهان بماند.

سرفصل‌های وبینار
  • اصول تحلیل رقبا و سنجش وضعیت سرعت سایت آنان
  • تحلیل keyword density
  • تحلیل رقبا و باخبر شدن از سوشیال سیگنال آنان
  • پیدا کردن ردپای رقبا در فرایند لینک سازی
  • تکنیک تشخیص ترافیک ورودی سایت رقبا
  • استخراج اسکیمای رقبا
  • تحلیل LSI رقبا و نحوه استخراج آن‌ها
  • و ده‌ها مورد مهم دیگر...
مخاطبین

اگر وب‌سایت دارید، یا مدیر سئو مجموعه‌ای هستید و یا خودتان به هر دلیلی باید به عنوان یک استراتژیست سئو برای موفقیت کسب و کارتان به علم تحلیل رقبا آشنا باشید می‌توانید در این وبینار بی‌نظیر شرکت کنید.

پیمان محمدپور
پیمان محمدپور

مدیر وب سایت دیجیتال آکادمی

جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار تحلیل پیشرفته سئو داخلی رقبا
چهارشنبه 5 مرداد 1401
ساعت 19:00
ساعت 20:00
Host Cover
برگزارکننده: پیمان محمدپور
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت