موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار تحلیلگری خبره مالی (CFA)

وبینار تحلیلگری خبره مالی (CFA)

وبینار تحلیلگری خبره مالی (CFA)

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار تحلیلگری خبره مالی (CFA)
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

گواهینامه تحلیلگرخبره‌ مالی (Chartered Financial Analyst) یکی از معتبرترین و شناخته‌ شده‌ترین گواهینامه‌های بین‌المللی در حوزه مالی و سرمایه‌گذاری است که توسط مؤسسه آمریکایی CFA ارائه می‌شود و اعتبار آن نزد بسيارى از شركت‌ها و نهادهاى مالى و سرمايه‌گذارى بالاتر از مدرك كارشناسى ارشد در اين حوزه مى‌باشد.
برای دریافت این گواهینامه باید سه سطح از آزمون گذارنده شود که از سطح اول شروع و بالاترین سطح، سطح سوم خواهد بود. مجموعه دروسی که در هر سه سطح مورد آزمون قرار می‌گیرند عبارتست از: استانداردهای اخلاقی، اقتصاد، روش‌های کمی، صورتهای مالی، سهام، اوراق قرضه و اوراق مشتقه.
دارندگان این گواهینامه از مزیت قرارگیری در موقعیت شغلی مالی و سرمایه‌گذاری در سراسر دنیا قرار دارند. بهبود سطح درآمدی، افزایش قابل توجه اعتبار رزومه کاری از جمله مزایایی است که دارندگان مدرک CFA از آن برخوردارند.
در این وبینار دکتر آرین از دانشگاه تورنتوی کانادا به تشریح اولین دوره تحلیلگر ارشد مالی (CFA) در موسسه سرمایه‌گذاری ایرانیان می‌پردازد. ایشان که خود دارای درجه دکترای مهندسی مالی از دانشگاه تورنتو و مدرک CFA و FRM هستند، مروری اجمالی به دوره فشرده‌ای که طی چند سال پیش با موفقیت در موسسه مارتینگل در تورنتو برگزار کرده‌اند، خواهند داشت. دوره‌های آموزشی CFA  در موسسه سرمایه‌گذاری ایرانیان بعد از تعطیلات نوروزی شروع شده و به مدت دو ماه داوطلبان را به صورت فشرده برای سه مرحله اول، دوم و سوم تحلیلگر خبره مالی CFA آماده می‌کند و امکان دسترسی به مقادیر قابل توجهی از مطالب آموزشی، نمونه سوالات و امتحانات مشابه اصلی را فراهم میسازد. دوره آمادگی شامل آموزش حضوری، کلاس‌های حل تمرین، رفع اشکال حضوری و غیر حضوری، مرور نهایی در هفته آخر مانده به امتحان و امتحانات سرپرستی شده خواهند بود که که مطابق با استانداردهای آکادمی علوم مالی مارتینگل (Martingale Academy of Finance ) عرضه خواهند شد.

همچنین برای ثبت نام در پکیج شش وبیناری هفته فینتکی به ارزش 200 هزار تومان به لینک زیر مراجعه کنید:
پکیج شش وبیناری هفته فینتکی
 

شش وبینار هفته فینتک:

سرفصل‌های وبینار
  • آشنایی اجمالی با دوره تحلیلگری خبره مالی CFA
  • مروری بر گزارشگری مالی و امور مالی شرکتها
  • بررسی مدیریت پرتفوی
  •  سرمایه گزاری سهام و درآمد ثابت
  • آشنایی با مشتقات، مدیریت ریسک و سرمایه گذاری های جایگزین
  • پرسش و بحث
حمیدرضا آرین
حمیدرضا آرین

مشاور ارشد مالی، موسسه مشاوران نخبه مالی سی اف ای، آمریکا

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه
چهارشنبه 11 بهمن 1396
ساعت 19:00
ساعت 21:00
adds-cart
 انتخاب بلیت