موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار تحصیل کارشناسی ارشد حقوق (L.L.M) و وکیل شدن در خارج از کشور

وبینار تحصیل کارشناسی ارشد حقوق (L.L.M) و وکیل شدن در خارج از کشور

وبینار تحصیل کارشناسی ارشد حقوق (L.L.M) و وکیل شدن در خارج از کشور

مدت وبینار:
دسته‌بندی‌ها: 
ذخیره کردن
وبینار تحصیل کارشناسی ارشد حقوق (L.L.M) و وکیل شدن در خارج از کشور
توضیحات وبینار

با سلام و احترام خدمت یکایک دوستان

با توجه به اینکه این روزها بسیاری از هموطنان عزیز جهت زندگی و تحصیل از طرفی رقم زدن یک آینده روشن به دنبال مهاجرت به سایر کشورها می باشند ، تصمیم گرفتیم وبیناری برای علاقه مندان تحصیل و وکالت در 6 کشور را بررسی نمائیم.

بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان و حتی اساتید بزرگوار حقوقی معتقدند که با حقوقی که در ایران خوانده ایم امکان وکالت و یا حتی ادامه تحصیل در رشته حقوق در سایر کشورها به دلیل تفاوت قوانین تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمی باشد.

اما خبر بسیار خوش اینکه ما می خواهیم تابوی چنین شایعاتی را بشکنیم و به شما ثابت نمائیم که هم می توان در بسیاری از کشورها بصورت رایگان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته حقوق تحصیل نمود و هم در کشور مقصد وکیل شد و در کنار آن اقامت و تابعیت آن کشور را نیز اخذ کرد.

البته ما نیز منکر آن نیستیم که قوانین کشور به کشور متفاوت است حتی در برخی کشورها مانند آمریکا و کانادا که نظام حقوقی آن common law یا نظام عرفی می باشد حتی شهر به شهر نیز متفاوت است اما باید این نکته را توجه داشت که شما عزیزان دانشجو و یا اساتید بزرگوار حقوقی به هرحال در این رشته تحصیل نموده اید و این رشته جایگاه بسیار بالایی در همه جای دنیا دارد پس شک نکنید که رشته ای که در حال خواندن آن هستید و یا فارغ التحصیل شده اید حتی از دانشگاه های به اصطلاح سطح پایین، هم مدرک شما معتبر است و هم می توانید در همه کشورها به تحصیل و وکالت بپردازید.

در ضمن بسیاری از هموطنان از سختی آزمون وکالت در کشورمان گله مندند و امروزه از سختی آزمون وکالت بسیار شنیده ایم که داوطلبان سال های سال برای قبولی سخت تلاش می نمایند و به سختی نتیجه می گیرند، حال با شرکت در این وبینار می توانید متوجه شوید کشورهایی وجود دارند که حتی بدون آزمون وکالت و صرف نظر از ملیت شما به شما در آن کشور اجازه وکالت داده و حتی در کنار آن به شما اقامت دائم و شهروندی اعطا می نمایند.

حال باید نکته ای را در باب مهاجرت اشاره نمائیم :

بسیاری از هموطنان عزیز تصور می کنند مهاجرت امری است که یا باید پول بسیار فراوان داشت یا باید در سطح یک دانشمند دارای علم فراوان بود در حالی که مهاجرت با همین وضعیت بازار ارز بسیار بسیار ارزان تر از چیزی است که تصورش را بکنیم و شاید باور نکنیم که چرا همواره مهاجرت را امری سخت پنداشته ایم.

متاسفانه در بحث مهاجرت بسیاری از هموطنان عزیزمان گرفتار دام افراد شیاد می گردند و پول های بسیار گزافی در اختیار آنان از روی بی اطلاعی از اوضاع قرار می دهند و نتیجه ای نمی گیرند.

اما ما جهت خدمت به هموطنان عزیزمان بر آن شدیم تا مباحث مهاجرتی را به شما آموزش بدهیم تا خودتان شخصا بدون وکیل اقدام به اخذ انواع ویزاها از جمله تحصیلی ، کاری ، اخذ اقامت و... نمائید بدون اینکه نیاز باشد پول های زیادی به موسسات مختلف یا افراد غیرقابل اعتماد پرداخت کنید.

با شرکت خود در این وبینار رایگان اطلاعات خود را در این عرصه بالا برده و به راحتی برای امور خویش تصمیم گیری فرمائید.

با تشکر.

 

سرفصل‌های وبینار

- تحصیل رایگان در رشته حقوق در اروپا

- معرفی مقطع کارشناسی ارشد حقوق (L.L.M) در سایر کشورها

- فرآیند وکیل شدن در کانادا ، ایالات متحده ، سوئد ، انگلستان ، آلمان و فرانسه

- معرفی آزمون LSAT (ویژه ایالات متحده و کانادا)

- تحصیل در مقاطع JD و LLM و SJD (ویژه ایالات متحده و کانادا)

- چگونگی وکیل شدن در سوئد بدون آزمون وکالت

مخاطبین

دانشجویان حقوق

وکلا

قضات

اساتید محترم رشته های حقوق و علوم سیاسی

علاقه مندان به تحصیل در رشته حقوق و وکالت در سایر کشورها

Teacher Avatar
علی عبدالهی دهکی مدرس اخذ ویزای کاری آلمان
Teacher Avatar
دکتر جعفر خلفی برگزار کننده

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
همایش آنلاین تحصیل در رشته کارشناسی ارشد حقوق (L.L.M) در خارج از کشور و چگونگی وکیل شدن در خارج از کشور
یک‌شنبه 1 تیر 1399
ساعت 19:00
ساعت 21:00
علی عبدالهی دهکی
علی عبدالهی دهکی برگزار کننده وبینار آموزشی مهاجرت کاری به آلمان
علی عبدالهی دهکی
علی عبدالهی دهکی بنیان گذار گروه مهاجرتی آسمان آبی
دکتر جعفر خلفی
دکتر جعفر خلفی برگزار کننده