موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار تبلیغات اینترنتی و آنلاین

وبینار تبلیغات اینترنتی و آنلاین

وبینار تبلیغات اینترنتی و آنلاین

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار تبلیغات اینترنتی و آنلاین
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

دانلود ویدیوی آموزش تبلیغات اینترنتی و مجازی

 

توسعه و گسترش فضای مجازی و در دسترس بودن آن شکل جدیدی از بازاریابی و تبلیغ به نام تبلیغات آنلاین را به وجود آورده است. تبلیغات آنلاین در واقع یکی از اصول اساسی در دیجیتال مارکتینگ به شمار می رود. این شیوه از تبلیغ بسیار متمایز از روش های سنتی است و خود شامل  روش های مختلفی را شامل می شود که هر کدام از آن ها برای هدف خاصی جوابگو هستند.

تبلیغ سنتی دیگر کمرنگ تر از گذشته شده زیرا کارآمدی آن نسبت به تبلیغات آنلاین تا حد زیادی کمتر است و سوددهی روش جدید نیز بسیار بیشتر.

تبلیغات اینترنتی به نوعی بازاریابی نیز محسوب می شوند که علاوه بر معرفی کسب و کار، خدمات و محصولات اگر به صورت حرفه ای انجام شود به برندینگ هم منجر خواهد شد.

روشهای مختلف تبلیغ آنلاین

دنیای دیجیتال به حدی گسترده است که برای هر فضا و با هر هدفی نوعی از تبلیغ آنلاین مفید خواهد بود و کسب و کاری در این زمینه موفق است که شناخت کافی از این شیوه ها و نحوه به‌کارگیری آن‌ها داشته باشد تا با به کار بستن درست و به موقع یکی از روش های تبلیغات اینترنتی یا ترکیبی از واحد آن‌ها علاوه بر بازاریابی موفق به درآمد زایی نیز برسد. این شیوه ها به طور خلاصه عبارتند از:

·         تبلیغات بنری و تبلیغات درون اپلیکیشنی:

تبلیغات بنری شیوه کارآمدی در تبلیغ آنلاین و بازاریابی هستند. کافی است بر حسب کلیک یا بازدید مبلغی را به وب سایت های مرتبط با کارتان بپردازید با بنر شما را منتشر کرده و در نتیجه ترافیک بازدید از سایت شما بالا برود.

·         بازاریابی موتورهای جستجو:

یک شیوه بازاریابی موفق و تضمینی در تبلیغات اینترنتی به شمار می رود که میزان برگشت سرمایه در آن بسیار زیاد خواهد بود.

·         ایمیل مارکتینگ ECRM:

جزئیات فروش، نام برند شما و خدماتتان در کمترین زمان در این روش تبلیغ آنلاین به دست مخاطب در طیف وسیعی خواهد رسید و دردسرهایی چون هزینه زیاد برای چاپ بنر و تراکت را از دوش بر می دارد.

·         تبلیغات در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی:

با توجه به اینکه اکثر افراد جامعه موبایل هوشمند و دسترسی به نت دارند به راحتی از فرصت مناسب می توان استفاده کرد تا به معرفی یک کسب و کار و تبلیغات اینترنتی آن پرداخت. این روش در بازاریابی هم بسیار جوابگوست.

·         افزایش نصب اپلیکیشن و اپ مارکتینگ:

موضوع پراهمیت بعدی در زمینه دیجیتال مارکتینگ بررسی راه های اپ مارکتینگ و بازاریابی اپلیکیشن هست که در این فیلم آموزشی به آن اشاره میشود.

 

از دیگر روشهای تبلیغات که در این دوره از آنها صحبت میشود میتوان به ویدیو مارکتینگ، افیلیت و  پارتنرشیپ نام برد.

تمامی این شیوه ها در کنار ده ها روش مختلف دیگر در تبلیغ آنلاین و بازاریابی همان چیزی است که یک کسب کار برای رسیدن به اهداف خود، توسعه بیش از پیش، فروش بیشتر، بازدید بالای سایت و برندسازی به آن احتیاج دارد.

در واقع حیف است فضای به این گستردگی با مخاطب فراوان را به حال خود گذاشت و از معرفی تبلیغات اینترنتی در این فضای لایتناهی صرف نظر کرد. تنها کافی است که هم به صورت تئوری و هم تجربه در این شیوه ها سرآمد شد تا رقبا را به راحتی کنار زد و به درآمد رسید.

گذراندن دور‌ه های آنلاین و وبینار در این راه یک کمک بزرگ است تا علاوه بر آشنایی با روش های تبلیغات اینترنتی و بازاریابی نحوه استفاده مفید و به کارگیری به موقع آن‌ها را یاد بگیرید. علاوه بر این و به روز رسانی اطلاعات پیرامون این حوزه و آپدیت بودن را به دست بیاورید که امتیازی کمی نیست و راه موفقیت در دنیای دیجیتال است که هر لحظه در حال تغییر کردن است.

نه تنها مدیران و افراد مشغول در حوزه دیجیتال مارکتینگ بلکه هر فرد علاقه مند به این حوزه با شرکت در این دوره ها که علاوه بر آموزش کسب دانش نیز تلقی می شوند به راحتی می توانند آینده کسب و کار و کار خود را تضمین کنند.

--------------------------------------------------

  • در پایان آموزش ابزارها و منابع مفید و رایگان معرفی خواهد شد.
  • از دیگر مزایای آموزش میتوان به پرسش و پاسخ آنلاین با استاد و پشتیبانی دائمی از طریق آدرس ایمیل Info@sheragim.ir اشاره کرد.

 

 
سرفصل‌های وبینار
  • رشد کسب و کار با ابزارهای تبلیغات آنلاین
  • برنامه ریزی کانالهای تبلیغات
  • موبایل مارکتینگ
 
مخاطبین
  • مدیرانی که قصد حضور قوی در فضای آنلاین دارند
  • مدیران استارت آپها
  • مدیران پروژه
  • علاقه مندان به مارکتینگ و تبلیغات آنلاین
 
سوالات متداول

حامیان
آژانس مسافرتی روژانو
شراگیم مرادی
شراگیم مرادی

مشاور دیجیتال مارکتینگ

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 2 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
آموزش تبلیغات دیجیتال
یک‌شنبه 21 مهر 1398
ساعت 19:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: آژانس دیجیتال مارکتینگ شراگیم
adds-cart
 انتخاب بلیت