موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار بامهارت 2 - مهارت تولید محتوا

وبینار بامهارت 2 - مهارت تولید محتوا

وبینار بامهارت 2 - مهارت تولید محتوا

مدت وبینار:
دسته‌بندی‌ها: 
ذخیره کردن
وبینار بامهارت 2 - مهارت تولید محتوا
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

همه ما تجربه تولید و مواجهه با محتوای نامناسب را داریم!!! از ارسال پیامک اشتباه به یک دوست تا یک ارائه بد در کلاس درسی. شاید بسیاری از خطاهای رخ داده در تولید محتوا را کم اهمیت بدانیم، اما وقتی تولید محتوا با کسب‌وکار گره می‌خورد و انتشار محتوای بد مترادف می‌شود با شکست در عرصه تجاری، محتوای خوب اهمیت بیشتر ی می‌یابد.

در مدت یک ساعته این وبینار، مهارت‌هایی کاملاً کاربردی و موثر در تولید محتوا ارائه خواهد شد و با نکاتی آشنا خواهید شد که عدم توجه به آنها، به محتوای شما لطمه زده و محتوا را به محتوای نامناسب بدل می‌کند. انتظار داریم در انتهای این وبینار پاسخ سوال اصلی  مطرح شده در این وبینار را که «چه محتوایی تولید نکنیم» بیابید و با نکاتی آشنا شوید که توجه به آنها شما را به یک تولیدکننده محتوای خوب تبدیل کند.

یاشار بهمند، مدرس این وبینار که سابقه‌ای پانزده ساله در حوزه تولید محتوا، خبرنوسی، روزنامه‌نگاری و رسانه دارد، در این وبینار نتیجه تجربه خود و همکارانش را در غالبی ساده، کاربردی و مهارتی ارائه خواهد کرد. نکات ارائه شده در این وبینار نتیجه بررسی ده‌ها هزار محتوای تولیدی در مجموعه‌های تحت نظارت مدرس بوده و این ارائه همراه با تجربیات عملی یک متخصص تولید محتواست.

سرفصل‌های وبینار

محتوا چیست؟

جایگاه محتوا در مدل های ارتباطی

بررسی تک تک اجزای مدل ارتباطی ساده و نقش آن در محتوا

ارزش محتوا چیست

اهمیت خلق باور در محتوا

نگاهی کلی به استانداردهای محتوا

مخاطبین

اگر از علاقمندان مبحث تولید محتوا هستید و کلمه تولید محتوا برای شما جذاب بوده و  تا خواندن این بخش از متن، همراه ما بودید، مطمئن باشید محتوای این وبینار حتماً برای‌تان جذاب است. گفتنی است ساختار کلاس به گونه ای طراحی شده است که بجز علاقمندان تولید محتوا، مخاطبان محتوا هم از آن بهره ببرند.

یاشار بهمند
یاشار بهمند

پژوهشگر حوزه آموزش

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 2.8 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 3 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 2.4 از 5
تجربه محور بودن محتوا 2.2 از 5
2.6 از 5 ( 5 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه 1
30 فروردین 1399
ساعت 19:00
ساعت 20:00
Host Cover
برگزارکننده: مرکز مهارت اوج
گزارش دادن
 انتخاب بلیت