موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار انضباط شخصی پیشرفته

وبینار انضباط شخصی پیشرفته

وبینار انضباط شخصی پیشرفته

ذخیره کردن
وبینار انضباط شخصی پیشرفته
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

 

چند سال قبل احساس می کردم بدون هیچ نظمی و فقط با شبانه روزی و بصورت سردرگم کار کردن می توانم نتیجه های بزرگ بگیرم.در واقع انضباط فردی داشتن حتی برای یک ساعت سخت تر از شبانه روزی کار کردنِ بدون انضباط فردی است و به همین دلیل ترجیح میدهیم سر در گم کار کنیم اما انضباط فردی نداشته باشیم

پس از مدتی فهمیدم که کسب نتایج بزرگ بدون انضباط فردی غیر ممکن است و حالا زمانی بود که باید بهای زیادی را می پرداختم تا مسیر اشتباهی را که رفته بودم برگردم  و آن بها را پرداختم و شروع کردم به پیاده سازی انضباط فردی در مسیرم. هر چند بهای زیادی را بابت مسیر اشتباهی که رفته بودم پرداختم اما با انضباط فردی نتایجی را گرفتم که جبران تمام آن اشتباهات را کرد و رشد خیلی زیادی را برایم بوجود آورد.

 

 

 

 

چگونه بدون نیاز به داشتن انگیزه هر کاری را در زمان مشخص شده انجام دهیم؟

نتایج زمانی بدست می‌آیند که اقدام کنید و کاری را انجام بدهید; اما همیشه برای انجام دادن کارها انگیزه ندارید ولی برای کسب نتایج دلخواهتان باید آنها را انجام دهید. قدرت و تکنیک های انضباط شخصی به شما این کمک را می‌کند تا در هر شرایط ذهنی که قرار دارید (چه انگیزه داشته باشید یا نداشته باشید) کارهایی را که باید انجام بشوند انجام بدهید و این یک برگ برنده برای شما می‌شود.

 

.

کسب نتایج و قدرت انضباط شخصی

نوشتن کتاب شاید یکی از سخت ترین کارها برای بعضی از افراد باشد اما کتابم را با همین تکنیک های انضباط شخصی نوشتم و تمام کردم. تمام مقالات و سخنرانی های فشرده ام را با انضباط شخصی نوشتم و اجرا کردم و بخش زیادی از کارهای مهمی که خیلی از افراد می‌گفتند چندین نفر با هم دارند این کارها را انجام می دهند خودم به تنهایی با تکنیک های انضباط شخصی انجام می‌دادم چون کارهای مهمی بودند و دیگران نمی‌توانستند انجام دهند و حتما باید توسط خودم انجام می‌شدند.

رشد سریع نتایجم در کارها به دلیل داشتن انضباط شخصی زیاد بود. بدون انضباط شخصی تقریبا غیر ممکن است بتوانید به افراد برتر حیطه خودتان تبدیل شوید.

 

 

.

.

.

چرا عده ای از افراد و صاحبان کسب و کار موفق تر و ثروتمندتر از افراد دیگر در همان حیطه هستند؟

یک مسابقه اتومبیل رانی را در نظر بگیرید: اگر شخصی بخواهد در این مسابقات نفر بیستم یا سی ام بشود تقریبا خیلی راحت می تواند این کار را انجام بدهد اما اگر تصمیم بگیرید که نفر اول بشوید دیگر بدون انضباط شخصی غیر ممکن است; در واقع برای رسیدن به پله های پایین موفقیت نیازی به انضباط شخصی نیست اما از یک مرحله ای به بعد که می خواهید بیشتر پیشرفت کنید نیاز به انضباط شخصی دارید

.

.

تمام افرادی که در این وبینار شرکت می کنند پشتیبانی یک ماهه دکتر شمسی را دارند و مستقیما با ایشان در ارتباط هستند تا بتوانند تمام نکات را پیاده سازی کنند و نتایجشان را سریع‌تر رشد بدهند.

.

 

.

.

پاسخ اچ ال هانت به این سوال که رازهای موفقیت چیست این بود که:

.

اول اینکه تعیین کنید دقیقا در زندگی چه می خواهید دوم اینکه روشن سازید برای رسیدن به خواسته هایتان حاضرید چه بهایی را بپردازید و سومین و مهمترین شرط این است که آماده پرداخت بهای آن باشید."   اچ ال هانت

.

و مهمترین بهایی که باید بپردازیم انضباط شخصی است. بدون انضباط شخصی غیر ممکن است به نفرات برتر هر حیطه ای تبدیل شوید.

.

.

درباره رضا شمسی

نویسنده کتاب پرواز شماره 9 (چگونه رویاهایمان را به واقعیت تبدیل کنیم؟)

موسس سایت یونی شمس   unishams.com 

مدرس و مربی موفقیت

طراح دوره‌ها و آموزش‌های کاربردی در زمینه موفقیت که در پیج اینستاگرام زیر می توانید مشاهده بفرمایید.

instagram.com/unishams

.

.

 

در صورتی که از وبینار رضایت نداشتید کافیست نهایتا تا یک روز پس از اتمام وبینار به شماره 09034260293 اعلام کنید تا با رضایت کامل وجه شما بازگشت داده شود.

.

.

برای من میزان نتیجه ای که میگیرید مهم است نه اطلاعاتی که بدست می اورید.

به جای صحبت های زیاد یک ماه مستمر شما را پیگیری می کنیم تا هر چه اطلاعات کسب کرده‌اید را به کار بگیرید و نتیجه‌اش را بدست بیاورید.

انضباط فردی صرفا بدست اوردن دانش آن نیست مهمترین قسمت انضباط فردی اجرای تکنیک ها در دنیای واقعی و کسب نتیجه است

اگر از انضباط فردی دور شویم یعنی از موفقیت دور می شویم. موفقیت بدون انضباط فردی غیر ممکن است و میزان موفقیت شما با میزان انضباط فردی شما رابطه محکمی دارد

برای من تعداد تکنیک‌هایی که یاد می‌گیرید مهم نیست بلکه میزان نتیجه‌ای که می‌گیرید مهم است و دیدگاه من برای طراحی این وبینار این بوده است که به شما توانایی کسب نتیجه در دنیای واقعی را تحویل دهم.

 

 

 

محتوای این وبینار کاملا جدید و کاربردی است

 

 

 

مخاطبین

# مدیران

# صاحبان کسب وکار

# افرادی که می خواهند کسب وکار خودشان را تازه راه اندازی کنند.

# اگر با حجم زیادی از کارها روبرو هستند و فرصت نمی‌کنید آنها را انجام بدهید.

سوالات متداول

آیا این وبینار تئوری است؟

خیر, مانند وبینارهای قبلی این وبینار نیز کاملا کاربردی است و بالافاصله پس از وبینار می توانید تکنیک های آن را به کار ببرید.

آیا این وبینار گارانتی دارد؟

بله این وبینار گارانتی صددرصدی بازگشت وجه دارد, در صورتی که از مطالب وبینار رضایت نداشتید کافیست تا یک روز پس از اتمام وبینار اعلام کنید و ما با رضایت هزینه شمار ا برگشت خواهیم داد

آیا این آموزش پشتیبانی هم دارد؟

بله, تمام افرادی که در وبینار شرکت می کنند به مدت یک ماه پشتیبانی می شوند تا بتوانند تمام نکات را پیاده سازی کنند و به نتیجه برسند

اگر نتوانم آنلاین شوم چه می شود؟

مشکلی ندارد زیرا فیلم وبینار در اختیار شما قرار می گیرد.

چگونه می توانم قبل از ثبت نام سوالهایم را بپرسم؟

برای پرسیدن سوالهایتان لطفا در دایرکت اینستاگرام پیام بدهید و سوال شما کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهد شد . instagram.com/unishams و یا با شماره 09034260293 در تماس باشید یا پیام دهید.

حامیان
یونی شمس
دکتر رضا شمسی
دکتر رضا شمسی

دندانپزشک, مشاور و مربی موفقیت, موسس سایت یونی شمس (unishams.com)

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 3 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 2.5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 2 از 5
تجربه محور بودن محتوا 2.5 از 5
2.5 از 5 ( 2 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه وبینار
12 اردیبهشت 1399
ساعت 20:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: دکتر رضا شمسی
گزارش دادن