موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار آشنایی با نرم افزار آر

وبینار آشنایی با نرم افزار آر

وبینار آشنایی با نرم افزار آر

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار آشنایی با نرم افزار آر
توضیحات وبینار

این نرم افزار یک زبان برنامه نویسی ریاضی میباشد که برای محاسبات آماری طراحی شده است که R برای اولین بار به عنوان یک پروژه تحقیقاتی توسط (Ross Ihaka) و ( Gentelman Rober ) نوشته شد، و به همین دلیل آر نامیده شده است. در حال حاضر توسط گروهی از متخصصان علم آمار به نام "تیم هسته نرم افزار "R با صفحه ای در آدرس project.org-www.r در حال توسعه ی فعال می باشد .نسبتاً نرم افزار جدیدی می باشد که به سرعت در حال انتشار است. دلیل محبوبیت و گسترش R نرم افزار سریع این نرم افزار در سالهای اخیر در سرتاسر دنیا این است که نسخه اصلی نرم افزار رایگان میباشد از اینرو به سرعت در زمینه های مختلف تحقیقاتی و آنالیز دیتا در محیط های دانشگاهی و پژوهشی گسترش یافته است.
علاوه بر آن بسته های جانبی متعدد متناسب با هر رشته متناوبا در اینترنت گسترش می یابند که این امکان را برای کاربر فراهم می سازد که به جدیدترین تکنیک های آنالیز دیتا به راحتی در سرتاسر دنیا دسترسی داشته باشند. این نرم افزار از سایت زیر قابل دانلود می باشد.
https://cran.r-project.org /

هم چنین نرم افزار مناسبی برای رسم تمامی انواع گراف ها می باشد که با فراهم آوردن امکان رسم گراف های حرفه ای در ارایه ی موفق تر نتایج کار تحقیقاتی و به ویژه پذیرفته شدن مقالات در مجله های معتبر علمی تاثیر چشمگیری خواهد داشت. این نرم افزار قابل نصب و اجرا در سیستم عامل ویندوز و مک و لینوکس می باشد کاربران این نرم افزار قادر خواهند بود که با کاربران دیگر مشکلات و سوالات خود را مطرح کرده و از فروم های پشتیبانی متعدد و رایگان در فضای مجازی برخوردار گردند.
 

سرفصل‌های وبینار
  • آشنایی با محیط نرم افزار
  • مدیریت داده ها
  • آنالیز داده
  • رسم نمودار در محیط نرم افزار
سیده معصومه صادری
سیده معصومه صادری

دانش آموخته دکترا از فرانسه

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه
سه‌شنبه 21 اسفند 1397
ساعت 17:00
ساعت 19:00
Host Cover
برگزارکننده: سیده معصومه صادری
adds-cart