موضوعات
سبد خرید (0)
وبينار چگونه یک برنامه نویس شویم؟

وبينار چگونه یک برنامه نویس شویم؟

وبينار چگونه یک برنامه نویس شویم؟

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبينار چگونه یک برنامه نویس شویم؟
توضیحات وبینار

برای اینکه یک نوآموز و یا متخصص مسیر پیشرفت کاری و زندگی را سریعتر و آسان تر طی کند نیاز به تجربیاتی دارد که لازم نیست همه آنها را خودش تجربه کند، میتواند از افرادی که قبلا این راه را رفته اند بدست بیاورد و یا به عبارتی از تجربه افراد متخصص و با تجربه استفاده نماید. شروع هوشمندانه یک برنامه انتقال تجربه است که از افراد با تجربه دعوت می شود تا مسیر تبدیل شدن به یک مدیر و متخصص در فیلد تخصصی شان را برای شرکت کنندگان ترسیم کنند.

شروع هوشمندانه به دنیای برنامه نویسی

اگر از آن دسته افرادى هستيد كه به دنبال آينده و شغلی پر از انرژى و خلاقيت هستند و اگر شديداً از انجام كارهاى روتين تنفر داريد! و اگر دوست داريد شغلی را انتخاب کنید كه بدون شک در سال هاى آينده بازار پررونقى داشته باشد، حتماً به برنامه نويسى به عنوان يک شانس مهم توجه داشته باشيد.
یکی از موقعیت های شغلی پر درآمد، خوش آتیه و البته بسیار پر طرفدار در میان فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات و البته سایر رشته ها، برنامه نویسی می باشد.
در حال حاضر بازار کار این رشته با توجه به نیاز روز افزون شرکت ها و استارتاپ ها، از ظرفیت بالایی برخوردار است. به خصوص که بررسی ها نشان می دهند با افزایش نفوذ مهندسی نرم افزار در حوزه های مختلف کسب و کار، سرعت افزایش ظرفیت شغلی برنامه نویسی در حال پیشه گرفتن از توان تامین نیروی کارآزموده توسط دانشگاه ها و موسسات فنی خصوصی است. علاوه بر تعدد موقعیت های شغلی، برنامه نویسی یکی از مشاغل پردرآمد دنیا نیز می باشد و جزء گزینه های موفق برای سرمایه گذاری شغلی و همچنین مهاجرت محصوب می شود. ده ها موضوع دیگر را نیز می توان به این بخش افزود و در خصوص اهمیت و ضرورت یادگیری برنامه نویسی صحبت کرد.
اما یکی از مشکلاتی که بسیاری از علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی با آن مواجه هستند، عدم اطلاع از یک نقشه‌ی راه درست است. وجود یک نقشه‌ی راه خوب باعث می‌شود که شما تا حد زیادی در وقت و انرژی‌تان صرفه‌جویی و مراحل یادگیری را بهتر و سریع‌تر طی کنید.

در دوره چگونه یک برنامه نویس شویم؟ ابتدا در مورد برنامه نویس و توانایی لازم برای برنامه نویس شدن صحبت خواهیم کرد، با انواع راه حل ها و زبان های برنامه نویسی آشنا خواهیم شد. سپس مراحل و روش های یادگیری برنامه نویسی را بررسی خواهیم کرد و در پایان در مورد بازار کار برنامه نویسی و انواع روش های فعالیت به عنوان برنامه نویس را بررسی خواهیم کرد.

سرفصل‌های وبینار
 • میزان درآمد یک برنامه‌نویس؟
 • برای برنامه‌نویس شدن حتما باید رشته‌ی دانشگاهی‌ام کامپیوتر باشد؟
 • از کجا باید شروع کنیم؟ چطور آموزش ببینیم؟
 • بهترین زبان برنامه‌نویسی چیست؟
 • چقدر طول می‌کشد تا یک برنامه‌نویس حرفه ای شویم؟
 • میزان درآمد یک برنامه‌نویس چقدر است؟
 • تا چندسالگی می‌توانم برنامه‌نویسی کنم؟
 • برای برنامه‌نویس شدن حتما باید رشته‌ی دانشگاهی‌ام کامپیوتر باشد؟
 • برای برنامه نویس شدن باید ریاضی مون قوی باشه؟
 • بازار کار کدام زبان برنامه نویسی بهتر است؟
 • چقدر برای یادگیری زبان برنامه نویسی باید زمان گذاشت؟
 • از کجا باید شروع کنیم و چطور باید برنامه نویسی رو یاد بگیریم ؟

 

 

فرنام جمشیدیان
فرنام جمشیدیان

برنامه نویس ارشد بک اند علی بابا و جاباما

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه
یک‌شنبه 24 شهریور 1398
ساعت 19:00
ساعت 21:00
adds-cart