موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار هنر یادگیری سریع

وبینار هنر یادگیری سریع

وبینار هنر یادگیری سریع

ذخیره کردن
وبینار هنر یادگیری سریع
توضیحات وبینار

قبل خوندن توضیحات ثبت نام کن چون ظرفیت بسیار محدوده و ممکنه دیر بشه 

 

متن رو  مختصر می نویسم حوصله کنی بخونی 

 

اگر شما هم مانند من یک معتاد به یادگیری هستید ولی فکر می کنید زمان کافی برای یادگیری مهارت های مورد نظر خود ندارید و فکر می کنید برای یادگیری یک مهارت مثل یک ساز موسیقی یا یک ورزش چند صد و چند هزار ساعت زمان لازم است این وبینار دقیقا برای شماست 

 

در این وبینار طبق اصولی کاملا علمی و کاربردی به شما نشان خواهم داد که اگر اصولی که می گویم یادبگیرید و 20  ساعت تمرین آگاهانه و طبق اصول انجام دهید می توانید هر مهارتی را که میخواهید در حد قابل قبولی بیاموزید .

 

 

چندین  سال قبل کتابی می خواندم به نام تافته های جدا بافته که در آن آقای مالکوم گلدول توضیح می داد که افراد موفق و بزرگی در هر حوزه چه طور به آن جایگاه رسیده اند. در یکی از فصل های کتاب مالکوم یک ایده ای را مطرح می کرد تحت عنوان تئوری10000ساعت . یعنی هر کسی که در هر رشته ای در سطح جهانی مطرح شده حدود 10000 ساعت در آن حوزه تمرین کرده .این تئوری آب سردی بر تمام علاقه ها و آرزو های من برای یادگیری مهارت های مختلف بود .چون قطعا شما هم مثل من مهارت های زیادی را دوست دارید و مهارت های زیادی هم نیاز دارید تا بتوانید به موفقیت و رضایت فردی برسید.

از خواندن این کتاب مدت های گذشت تا اینکه یک سخنرانی در سایت تد دیدم از آقایی به نام جاش کافمن .

جاش کافمن در ان سخنرانی ایده ای را مطرح کرد که می توان هر مهارتی را در20 ساعت در حد قابل قبولی یادگرفت به شزط آن که اصول آن را به درستی بدانیم و طبق آن عمل کنیم ،گرچه در آن سخنرانی اصول را نگفت و به کتاب خود ارجاع داد.

من که می دانستم دقیقا این کتاب برای من نوشته شده و رویای من است سریعا کتاب را تهیه کردم و با ولع مطالعه کردم .اما مشکل بزرگ این کتاب بومی نبودن مثال ها و غیر ملموس بودن آن بود. 

بعد از چندین ماه که اصول این کتاب را در زندگی خود پیاده کردم متوجه شدم کمبود هایی هم دارد و شروع به مطالعه گسترده و تحقیق کردم و به نتایج جالبی دست یافتم که واقعا این کار یعنی یادگیری مهارت در20 ساعت ممکن است و آنرا در زندگی خود اجرایی کردم و چندین و چند مهارت را با همین روش آموختم.

در این وبینار قرار است مطالب  کتاب جاش کافمن را همراه با تحقیقاتم و تجربه هایم در این حوزه را با مثال ها و مصداق هایی کاملا عملی و بومی سازی شده برایتان شرح بدهم تا شما هم به این مهارت فوق العاده مجهز شوید و آرزوهایتان برای کسب مهارت های مختلف را تحقق ببخشید .

 

کمی هم درباره خودم :

➖ رتبه 52 کنکور سراسری

 ➖ موسس مدرسه رشد و یادگیری توان صد

➖ مدرس مهارت های یادگیری و رشد فردی

 ➖ نویسنده ۴ جلد کتاب در حوزه رشد فردی و مهارت های یادگیری 

➖ کوچ بین المللی مورد تایید فدراسیون جهانی کوچینگ ICI و عضو انجمن جهانی کوچینگ

➖ عضو دائم انجمن NLP ایران

➖ دانش آموخته طرح واره درمانی و روانشناسی اکت انجمن روانشناسی تربیتی ایران  

 

سوالات متداول

فیلم وبینار بهمون داده میشه

فیلم داده میشه ولی کسانی که در وبینار حاضر باشن یه هدیه ویژه میگیرن

سید محمد موسوی
سید محمد موسوی

مربی مسیر شغلی و کسب و کار بیزنس کوچ و عضو انجمن جهانی کوچینگ

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
هنر یادگیری سریع
چهارشنبه 30 شهریور 1401
ساعت 19:00
ساعت 20:25
Host Cover
برگزارکننده: مجموعه آموزشی توان صد
adds-cart
adds-cart