موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار رایگان برای نظرسنجی دوره هشت خان موفقیت

وبینار رایگان برای نظرسنجی دوره هشت خان موفقیت

وبینار رایگان برای نظرسنجی دوره هشت خان موفقیت

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار رایگان برای نظرسنجی دوره هشت خان موفقیت
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

سلام

ما به تکمیل دوره جامع هشت خان موفقیت که مدتهای مدیدی است رویش کار کرده‌ایم بسیار بسیار نزدیک شده‌ایم.

حدود 3سال پیش از این جرقه طراحی و اجرای این دوره جامع زده شد و امروز که با شما صحبت می‌کنیم تا تکمیل نهایی این دوره چیزی نمانده است!

ما در کمتر از یک ماه آینده قصد داریم این دوره را رونمایی کنیم

توضیحات بیشتر و کاملتر این دوره در زیر آمده است.

اما.......

ما اکنون به کمک شما نیاز داریم

قبل از نهایی کردن همه چیز و تولید این محصول جامع باید مطمئن شویم که چیزی از قلم نیفتاده است!!

اینجاست که می‌توانید به ما کمک برسانید

به همین دلیل ما این وبینار یک ساعته رایگان را برای شما دوست خوبم در نظر گرفتیم تا با حضور و تعامل در این وبینار به دو سوال بسیار مهم پاسخ دهید و به ما یاری برسانید.

دوست داریم شما حداقل دو پرسش مهمی که درباره  کسب موفقیت اصیل در زندگی و کسب وکار خود دارید و فکر می‌کنید ما باید حتما در دوره هشت خان موفقیت به آن پاسخ دهیم را برای ما ارسال نمایید یا در وبینار از ما بپرسید.

برای پرسیدن سوالات خود همین الان کلیک کنید

در ادامه هرچه بیشتر درباره مشخصات این دوره جامع توضیحاتی را ارائه داده‌ایم.

در این دوره جامع تو دوست خوب من با مهم‌ترین مهارت‌ها و نگرش‌ها در زمینه موفقیت حرفه‌ای آشنا می‌شوی و در می‌یابی چگونه در جهانی که هر روز به ابهامات و پیچیدگی‌های آن افزوده می‌شود، بتوانی مسیر رشد و تعالی‌تان را یافته و با تمرکز و قدرت بیشتر در آن حرکت کنی.

پس اگر کارآفرین و مدیر کسب‌وکاری هستید که این روزها با دغدغه‌های بی‌شماری در رهبری خود و بیزینس‌تان روبرو شدید یا آینده شغلی‌تان با ابهامات زیادی روبروست، به این متن بیشتر دقت کن!

 

 

مشخصات وبینار رایگان 

مدرس: احسان مهدی‌نژاد

برگزارکنندگان: مدرسه کسب‌‌وکار سی‌حامی

شروع دوره: مهرماه 99

مدت و نحوه برگزاری: یک ساعت وبینار در ساعت 8 شب نهم مهرماه سال 99، هدف تعامل و پرسش و پاسخ

محل برگزاری: هر کجا که به لپ‌تاپ یا گوشی هوشمند متصل به اینترنت دسترسی داشته باشید.

 

اما اکنون در وبینار معارفه و بحث و تبادل دوره هشت خان موفقیت مهمان ما باشید  و سوالات خود را از ما بپرسید و همچنین به سوالات ما پاسخ دهید.

ما می‌خواهیم هرچه بهتر این دوره را با نظرات تکمیلی شما ارائه کنیم.

برای نوشتن نظرات تکمیلی خود روی لینک زیر کلیک نمایید

من در این باره نظراتی دارم(کلیک نمایید)

---***---

مشکلات فراوان است...

 • کرونا می‌آید و کل جهان را کن فیکون می‌کند؛
 • قیمت دلار بالا و بالا و بالاتر می‌رود و هزینه‌ها افزایش می‌یابد؛
 • اداره یک تیم و کسب‌وکار نسبت به قبل پیچیده‌تر و هزینه‌برتر می‌شود؛
 • شرایط ملتهب جامعه روی ابعاد مختلف زندگی خانوادگی تاثیر می‌گذارد؛
 • و صدها مشکل و چالش دیگر...

 

و همه این‌ها در یک کلام باعث می‌شود ما هر روز با تعارض‌های درونی مختلفی درگیر باشیم و به قول معروف کاسه چه‌ کنم، چه کنم؟! به دست می‌گیریم و زمانی به خود می‌آییم و می‌بینیم چقدر فرصت‌ها را‌ از دست داده‌ایم...

دقیقا اینجا نقطه‌ای که باید ایست کنیم، نفس عمیقی بکشیم و بررسی کنیم که از زندگی چه می‌خواهیم و چگونه نوری بر مسیر پیش روی‌مان بیندازیم و هوشمندانه ماشین زندگی‌ را به حرکت درآوریم.

آلبرت اینشتین سخن جالبی دارد: «ما نمی‌توانیم مشکلات‌مان را با همان طرز فکری حل کنیم که با آن، مشکلات را به‌وجود آورده‌ایم.» یکی از برداشت‌هایی که می‌توانیم از این سخن داشته باشیم این است که ما «محکوم به یادگیری پیوسته» هستیم! آن‌هم در جهانی که هر روز در  حال تغییر است و ما برای بقاء و رشد در آن چاره‌ای جز بروزشدن و سازگاری نداریم.

پس اگر شما هم فکر می‌کنید زمان آن فرا رسیده که در «نقطه ایست» خود مدتی توقف کرده و برای ادامه حرکت تجدید قوا کنید؛ جای درستی آمدید و در جلسه صفرم دوره آنلاین هشت‌ خوان موفقیت مهمان ما باشید.

 

 

ثبت نام در وبینار پرسش و پاسخ رایگان یک ساعته( کلیک کنید )

---***---

دوره هشت خان موفقیت؟!

اگر زندگی را با همه ابعاد آن، مثل یک «هزارتوی پیچیده» در نظر بگیریم، بارها شده که همه ما در آن گم شده و به دیوار برخوردیم و مجبور شدیم دوباره عقب عقب برگشته و مسیر دیگری را امتحان کنیم. این طبیعت هزارتوی زندگی است و حتی وقتی نقشه کل آن را در اختیارمان قرار دهند و به‌عنوان دانای کل به آن نگاه کنیم، باز هم یافتن مسیر بی‌ بن‌بست کار سختی است.

در این شرایط چاره چیست؟ آیا نباید وارد این هزارتو شد؟ اگر به دیوار رسیدیم، چه؟! اگر هر چه پیش رفتیم و نتیجه مطلوب حاصل نشد، چه؟! و ده‌ها «چه» دیگر...

ما در دوره هشت خان موفقیت قرار نیست راه درست را در هزارتوی زندگی به شما نشان دهیم؛ بلکه با شرکت در این دوره با نگرش‌هایی آشنا شد و مهارت‌هایی را می‌آموزید که به شما کمک می‌کند در مواجه با حالت‌های مختلف در ماز زندگی‌تان، بهترین عملکردتان را به نمایش بگذارید و از بازی زندگی لذت بیشتری ببرید.

 

دوره آنلاین هشت خان موفقیت؛

24 ساعت آموزش کاربردی و عملیاتی برای آن‌هایی که می‌خواهند در بازی زندگی متفاوت‌تر از قبل بیندیشند و عمل کنند...

البته فعلا فقط قرار است در وبینار یک ساعته رایگان از جهت نظرسنجی از شما در خدمت شما باشیم

ثبت‌نام در وبینار رایگان (کلیک کنید!)

 

ضمنا اگر دوست دارید نظرشما در این وبینار و بعدا در دوره لحاظ شود چه خوب است روی لینک زیر کلیک کرده و نظرات تکمیلی و سوالات خود در این زمینه را برای ما در سایت هزارمدیر بنویسید

برای نوشتن نظر خودم کلیک می‌کنم

---***---

مدرس دوره آنلاین هشت خان موفقیت

احسان مهدی‌نژاد، نویسنده و مدرس برندینگ است و طی سال‌های گذشته مشاور برندینگ و نامگذاری بیش از 80 کسب‌وکار و برند شخصی بوده است.

او در سالهای گذشته فراز و نشیب‌های مالی و شخصی متفاوتی را از سر گذرانده است و اکنون قصد دارد از درسهایی که در این مسیر گرفته است برای شما بگوید.

 نویسنده کتاب «نام‌های تجاری تنبل، زرنگ، خنثی» ، «برند ضدگلوله» و  « برندباز»

 • موسس سایت و مجموعه آموزش برندسازی هزارمدیر
 • آموزش حضوری و غیرحضوری بیش از 12000 نفر
 • عضو انجمن‌ علمی بازاریابی ایران
 • عضو انجمن مدیریت ایران
 • کارشناس تلویزیونی برنامه ایران کالا
 • سخنران بیش از 100 رویداد و همچنین بزرگ‌ترین سمینار آموزشی کشور
 • نویسنده مقالات برندسازی در مجلات موفقیت، پیگیرو؛
 • مدرس دوره‌های MBA در مدارس کسب وکار، مدرسه آموزش عالی ماهان و غیره؛
 • منتور رویدادهای استارتاپی، فارس، اصفهان و غیره؛
 • مجری و مشاور ده‌ها برند کوچک و بزرگ کشوری، برق صنعتی ویلپو، موسسه عالی آموز کرمان، زعفران اسلوبان، مجتمع نان آدمیان، پیشرانتوس، آی‌کشت، سی‌حامی فارس و غیره.

 

 

---***---

 

برگزارکننده دوره هشت خان موفقیت

مدرسه کسب و کار سی‌حامی در بهار ۱۳۹۶ به همت جمعی از فعالان اقتصادی در جهرم فارس متولد شد. یکی از مهم‌ترین اهداف ما در سی‌حامی کمک به رشد کسب و کارهای جهرم و استان فارس از طریق برگزاری سمینارها و دوره‌های آموزشی به‌روز و کاربردی است.

اما فعالیت‌های آموزشی مدرسه کسب و کار سی‌حامی صرفا به جغرافیای استان فارس محدود نیست و به لطف بستر قدرتمند اینترنت در تلاش هستیم تا منابع آموزشی مفید و کاربردی را در حوزه کسب و کار به صورت آنلاین و از طریق سایت سی‌حامی در اختیار همه علاقه‌مندان در سراسر کشور قرار دهیم.

 

---***---

 

مشخصات دوره آنلاین هشت خان موفقیت

 • 24 ساعت آموزش مفید و کاربردی؛
 • پیگیری آموزشی بین جلسات؛
 • دریافت فیلم و صوت هر جلسه؛
 • فعلا فقط شما باید در یک وبینار یک ساعته رایگان همراه ما باشید

 

ثبت‌نام  در وبینار پرسش و پاسخ  رایگان(کلیک کنید!)

---***---

           

اما اگر دوست دارید که نظرات و سوالات شما در این وبینار مطرح شده و به آن‌ها پاسخ داده شود زحمت بکشید و روی لینک زیر کلیک کرده و سوالات و نظرات خود را در سایت هزارمدیر بنویسید.

برای نوشتن سوال و نظر کلیک می‌کنم

 

 

سرفصل‌های وبینار

خان اول: ادراک و برداشت ما از موفقیت

در خان اول می‌آموزیم که چگونه ادراک‌مان را نسبت به زندگی بهبود ببخشیم و به تعریف شفاف‌تری از موفقیت برای خود می‌رسیم. محتوای این خان به شما کمک می‌کند تا با دید بهتری در ماز زندگی طی مسیر کنید.

 

خان دوم: نقشه‌کشی برای زندگی

در این خوان، همه چیز را روی دایره می‌ریزیم تا نقاط قوت و ضعف‌مان را شناسایی کرده و همه آن‌ها را به عنوان ویژگی‌های‌مان می‌پذیریم. بر همین مبنا می‌توانیم نقشه ویژه‌ای برای زندگی بکشیم. فارغ از نقشه‌هایی که دیگران و اجتماع برای‌مان می‌کشند. به عبارتی در خوان دوم به دنبال آن هستیم تا از یک فرد با تفکر واکنش‌گرا به یک انسانی کنش‌گر تبدیل شویم.

 

خان سوم: رهبری فردی

حرکت در هیچ مسیری بدون رهبری هوشمندانه و خردمندانه نیست. خان سوم جایی است که در آن درباره مفاهیم ژرفی همچون رسالت شخصی، معنای زندگی و هدف‌گذاری صحبت می‌کنیم و می‌آموزیم که چگونه از قدرت بی‌نظیر مغزمان برای حرکت در مسیر زندگی کمک بگیریم.

 

خان چهارم: اولویت‌ها و ترجیحات زندگی

خواسته‌ها نامحدود هستند و منابع زندگی ما محدود؛ این محدودیت از زمان و امکانات مالی تا توانایی‌ها و استعدادهای‌مان را شامل می‌شود. پس اگر نتوانیم اولویت‌های زندگی‌مان را به‌درستی تشخیص دهیم، رسیدن به هر خواسته‌ای، در حد یک رویا باقی خواهد ماند. در خان چهارم به‌ این توانایی می‌رسیم که چگونه هر روز «قرص نه» بخوریم و اجازه ندهیم شلختگی‌ها، تنوع‌ها و پیشنهادات جذاب، نظم را از زندگی‌مان گرفته و ما را از مسیر اصلی دور کند.

 

خان پنجم: مذاکره و تعامل حرفه‌ای با دیگران

یکی از ارکان مهم ما برای حرکت در مسیر خواسته‌هایمان، در تعامل و ارتباط درست با دیگران است. زیرا امکانات مادی، جسمی و روانی هیچ‌کدام از ما به تنهایی برای موفقیت‌مان در زندگی کافی نیستند. خوان پنجم فرصت خوبی است تا مهارت‌های اساسی ارتباط موثر و مذاکرات برنده – برنده را بیاموزیم و در زندگی بکار بگیریم.

 

 

خان ششم: رهبری ارتباطات

در خان ششم با یکی از مهارت‌های اساسی در برقراری ارتباط موثر با دیگران آشنا می‌شویم و آن چیزی نیست جز «گوش‌دادن فعال». وقتی شما در ارتباطات شنونده خوبی باشید، قادر هستید ارتباطات‌تان را در راستای مسیر زندگی‌تان رهبری کرده و به جای ارتباط با جسم و مغز افراد، با دل‌های آن‌ها سخن بگویید.

 

خان هفتم: طراحی دایره ارتباطات

ما برای رسیدن به خواسته‌هایمان نیاز داریم تا یک دایره ارتباطی قوی و موثر از اطرافیان را برای خود ایجاد کنیم. در اصطلاح ما به یک تیم قدرتمند نیاز داریم؛ چه در بعد زندگی شخصی و چه در ابعاد زندگی اجتماعی و کاری. در خان هفتم با اصول تیم‌سازی در زندگی شخصی و کاری‌مان آشنا می‌شویم و در می‌یابیم چگونه از آن برای حرکت هوشمندانه در مسیر زندگی کمک بگیریم.

 

خان هشتم: روغن‌کاری موتور زندگی

موتور بهترین خودروها هم همواره به مراقبت و نگهداری نیاز دارند. آن‌ها را باید به طور مرتب و دوره‌ای روغن‌کاری کرد و ایرادات‌شان برطرف کرد. در غیراینصورت بعد از مدتی از کار می‌افتند. در خان هشتم با مهارت‌های مهمی همچون عادت‌سازی، برنامه‌ریزی، قدرت تجسم، مطالعه و یادگیری پیوسته و غیره آشنا می‌شویم تا موتور زندگی‌مان همواره در حالت بهینه‌اش کار کند.

مخاطبین
 • هر کسی که صاحب کسب‌وکار کوچکی است و ده‌ها ابهام و چالش روبروست؛
 • هر کسی که ایده‌هایی دارد، اما نمی‌داند از کجا شروع کند؛
 • هر کسی که نمی‌تواند به درستی بین کار و زندگی شخصی‌‌اش تعادل ایجاد کند؛
 • هر کسی که دوست دارد مستقل کار کند و برند شخصی خودش را بسازد؛
سوالات متداول

آیا فیلم وبینار در اختیارم قرار می‌گیرد؟

بله؛ یک هفته پس از برگزاری وبینار می‌توانید از طریق پنل کاربری به آن دسترسی داشته باشید.

آیا می‌توانم بدون شرکت در وبینار معارفه در دوره ثبت‌نام کنم؟

بله می‌توانید؛ لطفا با شماره‌های 09177271362 (خانم رضائی) و 09177271361 (خانم ستایشگر) تماس بگیرید یا در واتس‌اپ پیام دهید.

احسان مهدی‌نژاد
احسان مهدی‌نژاد

نویسنده، مدرس، مشاور برندینگ

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.8 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.8 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.8 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.8 از 5
4.8 از 5 ( 4 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار معارفه
9 مهر 1399
ساعت 20:00
ساعت 21:30
Host Cover
برگزارکننده: مدرسه کسب‌وکار سی‌حامی
گزارش دادن