موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار هر آنچه در مورد بلوغ باید بدانیم

وبینار هر آنچه در مورد بلوغ باید بدانیم

وبینار هر آنچه در مورد بلوغ باید بدانیم

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار هر آنچه در مورد بلوغ باید بدانیم
توضیحات وبینار

دوران بلوغ در نوجوانان از حساس‌ترین مراحل زندگی آنان است. با توجه به اهمیت دوچندان دوران بلوغ و تاثیرات متعدد جسمانی و روانی آن، لازم است که تمهیدات و توجهات ویژه‌ای در نظر گرفته شود تا این دوران به بهترین شکل ممکن سپری شود و نوجوان دچار کمترین میزان آسیب شود و بیشترین مقدار بهره‌مندی را از این دوران  داشته باشند.

 

یکی از کلیدی‌ترین نقش‌ها را در دوران بلوغ پدر و مادر نوجوان ایفا می‌کنند که با توجه به نحوه ایفای نقش خود می‌توانند متضمن گذار راحت از نوجوانی به بزرگسالی باشند و یا با عدم ایفای نقش درست موجب ناهنجاری‌های متعدد درنوجوان شوند. مربیان با بروز کردن اطلاعات خود از طریق آگاهی از جدیدترین روش‌های روانشناسی و ابزارهای آموزش و همچنین آگاهی از نتیجه بروزترین تحقیقات می‌توانند پلی مطمئن برای نوجوان جهت این گذار مهم زندگی‌شان باشند. انجمن راه با توجه به تحقیقات گسترده‌ای که در این زمینه انجام داده است بانک اطلاعاتی خوبی برای آموزش و استفاده مربیان در اختیار دارد که واجد تمام شرایط ذکر شده در بالا می‌باشد.

 

با توجه به تفاوت سن بلوغ در میان دختران و پسران و سایر تفاوت‌هایی که میان بلوغ دختران و پسران است لازم است که توجه ویژه‌ای به این تفاوت‌ها شود و تمهیدات لازم در مورد آنها اندیشیده شود تا تمام ظرایف جسمی و روانی در نظر گرفته شوند

انجمن راه در غالب پروژه های کنترل‌اس با درک اهمیت این تفاوت‌ها و با شناخت کامل از آنها مجموعه‌های آموزشی جداگانه‌ای را برای کودکان و مربیانی که با این کودکان در تماس هستند آماده کرده است. 

در بسته آموزشی که برای استفاده مربیان و والدین تهیه دیده شده، شناخت نشانه‌های بلوغ، شناخت نابهنجاری‌های نوجوانان تازه بالغ، آموزش تاثیرگذارترین روش برخورد با نوسان‌های دوران بلوغ در نظر گرفته شده است.  دراین مجموعه، بهترین منابع برای آموزش که در بر گیرنده جدیدترین اطلاعات هستند گردآوری شده تا با یادگیری آنها بهتر بتوانند با نوجوانان و نیازهای آنها ارتباط برقرار کنند.

سرفصل‌های وبینار

سرفصل هایی که در این وبینارحول محور سلامت بلوغ به آنها پرداخته می شود:

- تغییرات ظاهری
- بهداشت و تغذیه
- فعالیت بدنی
- حریم خصوصی
- عزّت نفس
- هنر نه گفتن
- شناخت اسیب های فضای مجازی و راه های مقابله با آن
- گفتگو با والدین

مخاطبین

والدین

مربیان

جوانان و بزرگسالان علاقه مند

انجمن راه
انجمن راه

تسهیلگر انجمن راه

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.8 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.8 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.8 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
4.8 از 5 ( 4 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار هر آنچه در مورد بلوغ باید بدانیم
چهارشنبه 2 مهر 1399
ساعت 18:00
ساعت 20:00
جلسه پرسش و پاسخ
پنج‌شنبه 3 مهر 1399
ساعت 17:00
ساعت 19:00
Host Cover
برگزارکننده: سازمان مردم نهاد راه