موضوعات
سبد خرید (0)
نشست آنلاین با نویسندگان کتاب نبض مشتری در دست شما

نشست آنلاین با نویسندگان کتاب نبض مشتری در دست شما

نشست آنلاین با نویسندگان کتاب نبض مشتری در دست شما

ذخیره کردن
نشست آنلاین با نویسندگان کتاب نبض مشتری در دست شما
توضیحات وبینار

این رویداد به صورت اختصاصی برای خریداران و مخاطبان کتاب «نبض مشتری در دست شما» برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند به صورت مستقیم و در قالب پرسش و پاسخ با نویسندگان در ارتباط باشند. کتاب نبض مشتری توسط آقای مهندس مجید برقی، بنیان‌گذار گروه DrCRM و خانم مهندس فاطمه نصری، مدیر عامل گروه DrCRM تالیف شده است و به معرفی مدل بومی در طراحی و استقرار سیستم مدیریت ارتباط با مشتری می‌پردازد.

 


        

 

 

کتاب «نبض مشتری در دست شما» به این سوال پاسخ می‌دهد که سیستم مدیریت ارتباط با مشتری شامل چه اجزایی است و یک کسب‌وکار برای استقرار آن، چه مسیری را باید طی کند. این کتاب به معرفی یک مدل بومی می‌پردازد که همانند یک چتر، تمامی فعالیت‌هایی را که سازمان‌ها در راستای خدمت‌رسانی به مشتریان انجام می‌دهند، هماهنگ می‌کند؛ درنتیجه، باعث افزایش هم‌افزاییِ سازمانی در راستای بهبودِ رضایت و تجربه مشتریان می‌شود. 

 

 

این کتاب به زبانی ساده و کاربردی، شما را با گام‌های نه‌گانه مدل  DrCRM© در طراحی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری، آشنا می‌سازد.

 

 

گام شناسایی مشتری، به این سؤال پاسخ می‌دهد که مشتریانِ کسب‌وکار ما چه کسانی هستند و چه نیازهایی دارند. گام خلق ارزش، برایمان تشریح می‌کند که در چه صورتی مشتریان، خرید از ما را به خرید از رقبایمان ترجیح می‌دهند. گام جذب مشتری، مسیری را طراحی کنیم که متقاضیان، ما را بشناسند و اولین خریدشان را از ما انجام بدهند. گام وفادارسازی، انگیزه‌های لازم را برای تکرار خرید مشتریان، ایجاد می‌کند. گام فرآیندهای ارتباط با مشتری، گردشکارهایی در سازمان استقرار می‌دهد که مراحلِ خرید و دریافت خدمت را برای مشتریان ساده‌تر کند. گام راهکار نرم‌افزاری، به ما کمک می‌کند تا مناسب‌ترین زیرساخت ارتباط با مشتریان را انتخاب و مستقر کنیم. گام مدیریت تجربه مشتری، به ما می‌آموزد تا تصویری در ذهن مشتری بسازیم که ارزشِ به ‌اشتراک گذاشتن داشته باشد. گام فرهنگ مشتری محوری، نگرش و مهارت‌های لازم را برای ارائه یک خدمت عالی، در کارکنان ایجاد می‌کند و آخرین گام یعنی پایش و بهبود سیستم، به اندازه‌گیری شاخص‌های کلیدی عملکرد و اجرای برنامه بهبود مستمر در سیستم مدیریت ارتباط با مشتری می‌پردازد.

 

 

 

مخاطبین

- خریداران کتاب نبض مشتری در دست شما

- علاقمندان آشنایی با نویسندگان کتاب نبض مشتری در دست شما 

Teacher Avatar
مجید برقی بنیان‌گذار گروه DrCRM
Teacher Avatar
فاطمه نصری مدیر عامل گروه DrCRM

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
زمان برگزاری
پنج‌شنبه 26 فروردین 1400
ساعت 10:00
ساعت 12:00
Host Cover
برگزارکننده: گروه DrCRM
adds-cart