موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار موفقیت مالی برنامه نویسان

وبینار موفقیت مالی برنامه نویسان

وبینار موفقیت مالی برنامه نویسان

ذخیره کردن
وبینار موفقیت مالی برنامه نویسان
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

برنامه‌نویسی از نقطه‌ای به نام عشق شروع میشه ولی روزی هم می‌رسد که ما انتظار داریم هم عاشق باشیم و هم کسب درآمد کنیم و چه بسا از روز اول هم به این روز فکر می‌کردیم. چون برنامه نویس‌ها بر خلاف تاجران به ابزار کسب درآمدشون یعنی تخصص برنامه‌نویسی علاقه دارند اگر بر سر دو راهی تخصص و پول قرار بگیرن تخصص رو انتخاب می‌کنن و همین باعثی شده برای سو استفاده‌ از برنامه‌نویس‌ها.

گاهی داستان از این هم پیچیده‌تر میشه. ما در جایگاه‌هایی فعالیت می‌کنیم که اصلا فکرش رو هم نمی‌کنیم که داریم مورد سو استفاده قرار میگیریم و چون این رو نمی‌دونیم قطعا این رو هم که چطور میشه جلوی این کار رو گرفت رو هم نمی‌دونیم.

 

موفقیت مالی به این معنی نیست که راز و جادو‌هایی وجود داره که شما با اون ثروتمند و میلیارد می‌شوید بلکه وقتی نگاه به آمارها می‌کینم می‌بینیم بیش از 80٪ برنامه‌نویسان ایرانی حقوقی زیر چهار میلیون تومن به مبنای تهران دارن و این موضوع رو اگر با آمار و وضعیت رفاه خیلی از برنامه‌نویسان در جهان مقایسه کنیم می‌فهمیدم چه فاجعه‌ای در حال رخ دادن هست.

شاید همه برنامه‌نویس‌ها رو نشه از این فاجعه خلاص کرد و جز 20٪ قرار داد ولی زندگی خیلی‌ها رو میشه با آگاه کردن و آموزش دادن از شرایط بدی که در اون به سر میبرن به شرایط خوبی تغییر داد.

یکی از کارهایی که من می‌کنم مشاوره خصوصی رشد به برنامه‌نویس‌ها هست و آنچه در این وبینار قرار هست گفته بشه حاصل تجربه‌های من در این زمینه‌ هست. مورد‌های زیادی رو داشتم که پتانسیل دریافت حقوق‌های بالا رو داشتن ولی چون دانش مالی و باورهای غلطی داشتن هیچ وقت شرایط مالی خوب رو تجربه نکردن و متاسفانه این در حالی بوده که اکثرا حتی خبر نداشتن که این باورهایی که دارن غلط هست!

 

این یک فرمول جادویی نیست!

باید بگم این وبینار از یک فرمول جادویی و معجزه صحبت نمی‌کنه ولی می‌دونم که نتیجه اون کمتر از یک معجزه نمی‌تونه باشه و این رو من در نتایج مشاوره‌های خصوصیم دیدم و یک فرمول تجربه شده تضمینی هست.

 

 

یادتون نره که هیچ چیز با ارزشی در این عالم ارزون نخواهد بود و هیچ موفقتی هم بی هزنیه نخواهد بود و در همین جمله یکی از از دلایل عدم موفقیت مالی خیلی از برنامه نویس‌ها نهفته هست. یک گرم طلا هم قیمت ده‌ها کیلو آهن هست. هست دو فلز هستن ولی این کجا و آن کجا. محتوای این وبینار ۲ ساعته می‌تونه نتایج مالی شما رو قد دیدن یک دوره چند روزه تغییر بده.

مخاطبین
  • ویژه همه برنامه‌نویسان در همه شاخه‌های برنامه نویسی
  • برنامه نویسانی که می‌خواهد درآمد بیشتر داشته باشند
  • برنامه نویسانی که از درآمد خود راضی نیستن
  • برنامه نویسانی که حس مورد سو استفاده قرار گرفتن دارند و می‌خواهند شرایط بهتری را تجربه کنند
سوالات متداول

باید چند سال در برنامه نویسی سابقه کار داشت تا این وبینار مفید فایده باشه؟

این وبینار از نکاتی می‌گه که بهتر بود در ابتدای شروع برنامه نویسی یاد میگرفتیم و بعد قدم در این راه میگذاشتیم ولی چون هیچ وقت پیش نیامده که یاد بگیریم پس برای افراد مبتدی تا افرادی که سالهای سابقه کار دارن ولی رضایت مالی رو تجربه نکردن می‌تونه مفید باشه.

محتوای این وبینار بر چه اساسی هست؟

محتوا این وبینار بر اساس تجربه‌هایی هست که من در طول این یازده سال خودم با بودن در تیم‌ها و شهرهای بزرگ و کوچک تجربه کردم و از جنس اتفاقات واقعی هست. از طرفی همین فرمول‌ها رو من در مشاوره‌هام به دیگر برنامه نویسان هم گفتم و نتیجه داده پس میشه گفت تجربه جمعی از برنامه نویسان هم هست.

از چه چیزهایی صحبت میشه؟

شاید بشه محتوای وبینار رو به طور کلی به دو قسمت باورها و راه‌های غلط و باورها و راه‌های درست تقسیم کرد و توضیح خواهم داد که کدوم مسیر و تفکرات منجر میشه تا شما در موقعیتی قرار بگیری که اوضاع خوبی رو تجربه نکنی و ازت سواستفاده کنن و بعد می‌گم که چطور می‌تونی از این نقطه به یک نقطع عالی تغییر وضعیت بدی.

محمد ابراهیمی اول
محمد ابراهیمی اول

هم-بنیانگذار جامعه ری‌اکت ایران / مشاور و مربی رشد فردی برنامه نویسان

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.4 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.4 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.4 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.6 از 5
4.5 از 5 ( 9 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
موفقیت مالی برنامه نویسان
24 اردیبهشت 1399
ساعت 22:00
ساعت 23:59
Host Cover
برگزارکننده: محمد ابراهیمی اول
گزارش دادن
 انتخاب بلیت