موضوعات
سبد خرید (0)
مینی دوره موفقیت با طعم قهوه

مینی دوره موفقیت با طعم قهوه

ذخیره کردن
مینی دوره موفقیت با طعم قهوه
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

محتوای این دوره آموزشی به قدری ساده‌سازی شده که برای شما بدیهی جلوه کنند. اما برای اثربخشی باید مطالب آموزشی را به صورت عملی در زندگی و کار خود پیاده‌سازی کنیم.

 

⌛ مدت زمان محتوای آموزشی دوره:

 

 

موفقیت = رسیدن به اهداف نیست.

موفقیت یک جهت و فرآیند است نه یک مقصد، موفقیت سفری بی‌پایان است. شما باید موفقیت را برای خودتان تعریف کنید و اطمینان حاصل کنید که جهت و مسیر را خودتان انتخاب کرده‌اید نه اینکه تحت تاثیر جامعه یا اطرافیانتان در مسیری که شاید در انتها منجر به برخی دستاوردهای بسیار بزرگ شوید ولی در انتهای آن مسیر رضایت خاطر را تجربه نکنید.

والت دیزنی یکی از اسطوره‌های موفقیت من است. او را به علت خلاق نبودن اخراج کردند و بارها در زندگی ورشکسته شد اما امروز دیزنی یکی از ارزشمندترین شرکت‌های دنیا است. جالبه بدونید که اصول والت دیزنی در انیمیشن سازی جزو قوائد بسیار مهم انیمیشن سازی در صنعت انیمیشن سازی است. هرگز اجازه ندین دودلی و تردید باعث بشه از رویاهای خودتون دست بکشین. هیچ‌ چیزی در این دنیا بدون تلاش به دست نیومده...

یکی از اصول موفقیت، تمرکز بر آن چیزی است که می‌خواهید، نه آن چیزی که نمی‌خواهید. بسیاری از افراد به اشتباه زمان و تمرکز زیادی را صرف چیزهایی می‌کنند که نمی‌خواهند. خیلی از افراد بر این باورند که اگر طرز فکرشان را تغییر دهند نتایج متفاوتی برایشان رقم خواهد خورد، این جمله یک نکته مهم را فراموش کرده و آن تغییر رفتار است.

تغییر طرز فکر + تغییر رفتار = نتایج متفاوت

موفقیت یک چارچوب و الگوی فردی است که باید آن را خلق کنید. یعنی چی؟ موفقیت مسیریه که خودتون باید یادبگیرین بر اساس مدل رفتاری و شخصیتتون نقشه راه رسیدن بهشو طراحی کنید. این نقشه راه هر بار تغییر میکنه ولی اگر شما ناخدای کشتی خودتون باشین هر چقدر هم تغییرات اطرافتون زیاد باشه، با انعطاف‌پذیری، هوشمندی و سرعت عمل میتونید کشتی خودتونو در مسیر درست رسیدن به ساحل موفقیت هدایت کنید.

شما بر اساس تجربیات و مطالعات شخصی خودتون، فرمولی میسازین که باعث دستیابی شما به اهدافتون میشه. نه اینکه به دنبال الگوی‌های بیرونی باشین تا کپی مسیر اون‌ها بتونید به موفقیت دائمی برسید. اما برای طراحی نقشه‌راه موفقیت شخصی شما نیازمند یادگیری و درک برخی از اصولی است که در رفتار و مسیر اغلب افراد موفق به وضوح قابل رویت است.

وقتی سنم کمتر بود، هر چیزی روی ذهن و جسم من تاثیر مستقیم میذاشت و در نهایت اجازه نمیداد تصمیماتیو که خودم دوست دارم بگیرم و به خواسته‌های خودم برسم. اغلب مواقع تصمیمات اشتباهی می‌گرفتم و آخر سر ۲ تا اتفاق میافتاد، یا خودمو سرزنش میکردم یا میگفتم دیگران نمیذارن من به خواسته‌هام برسم.

گاهی میشد با انرژی زیاد اهداف بزرگی برای خودم میذاشتم و مطمئن بودم بهشون میرسم و به راحتی انجامشون میدم اما بعد یه مدت کوتاه حتی شاید چند ساعت بعد از شروع مسیرم بی انگیزه میشدم و میگفتم بیخیالش بعدا انجامش میدم و امروز وقتی به گذشته خودم نگاه می‌کنم میگم اگر همه اون تصمیمات و اهداف مهمتو انجام داده بودی از هر لحاظ جایگاه متفاوتی داشتی... وقتی ۱۸ سالم بود یه کتاب نوشتم و ۱۹ سالگی یه کتاب ترجمه کردم اما این کتاب‌ها هرگز و هرگز چاپ نشدن چون احساس می‌کردم به اندازه کافی خوب نیستن و ممکنه دیگران فکر کنن من آدم حرفه‌ای نیستم. اما واقعیت این بود که اون کتاب‌ها خیلی خوب بودن... چرا؟ چون بخاطر شرایط محیطی عزت نفس من پایین اومده بود. ولی نکته مهم اینجاست که من به محیط اجازه داده بودم احساسات من و عزت نفس منو تحت تاثیر خودش قرار بده.

 

✅ تو این دوره خیلی کوتاه و فشرده، یاد میگیری که چطور به صورت علمی و کاملا کاربردی موارد زیرو در زندگی خودت پیاده کنی و مسیر موفقیت خودتو مستحکم‌تر کنی:

 • چطور علاوه بر اثرپذیری از محیط اطراف، خودمان را اثرگذار کنیم و دنیای اطرافمان را بهبود دهیم. 
 • چطور اغلب مواقع با انگیزه باشیم و به حرکت خودمون ادامه بدیم.
 • چطور عزت نفسمون تحت تاثیر شرایط بیرونی قرار نگیره.
 • استعدادهایی که توانایی رشد و بهبود مارو دارن شناسایی و تقویت کنیم.
 • چطور مهارت یادگیری خود را تقویت کنیم تا تمام لحظات برای آموزنده باشند.
 • چطور نگران قضاوت دیگران نباشیم و کاری که دوست داریم را انجام دهیم.
 • چطور احساسات منفی را موتور محرک رشد خود کنیم.
 • و در انتها بتوانیم مسیر موفقیت شخصی خودمان را آن طور که میخواهیم ترسیم کنیم.

هر چقدر آگاهانه‌‌تر در مسیر زندگی حرکت کنیم مشکلاتمان را راحت‌تر تبدیل به مسئله میکنیم و با شناخت مسئله، پاسخ‌های مناسب‌تری ارائه می‌کنید.

 پس از ثبت‌نام در این وبینار، حتما با سرپرست دوره تماس بگیرید تا در کانال اختصاصی عضو بشین و از سایر محتواها استفاده کنید.

09366414470 - خانم رحمتی

مخاطبین
 • تمام افرادی که تمایل دارند در زندگی خود به صورت علمی به موفقیت برسند.
 • تمام افرادی که از اطرافیان خود زخم‌های روحی خورده‌اند و نا امید شده‌اند.
 • تمام افرادی که می‌خواهند انگیزه خود را بالا نگه دارند.
 • تمام افرادی که می‌خواهند ارادۀ خود را بهبود دهند.
محمد تقی کریمی
محمد تقی کریمی

متخصص کسب‌وکار | مربی مهارت‌های فکری

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.4 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.6 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.7 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.7 از 5
4.6 از 5 ( 17 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
نوشیدن قهوه
30 مهر 1399
ساعت 19:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: فکرت
گزارش دادن
 انتخاب بلیت