موضوعات
سبد خرید (0)
الف‌بای سخنرانی | اصول یه سخنرانی حرفه‌ای رو تو 90 دقیقه یاد بگیر!

الف‌بای سخنرانی | اصول یه سخنرانی حرفه‌ای رو تو 90 دقیقه یاد بگیر!

الف‌بای سخنرانی | اصول یه سخنرانی حرفه‌ای رو تو 90 دقیقه یاد بگیر!

ذخیره کردن
الف‌بای سخنرانی | اصول یه سخنرانی حرفه‌ای رو تو 90 دقیقه یاد بگیر!
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

زبانتان گرفته، به شکل ناشیانه‌ای دست‌پاچه شده‌اید و حرفهایی زده‌اید که بیشتر موجب دافعه بوده تا جذب مخاطب! این قصه پرتکرار بسیاری از مردم عادی در مواجه با موقعیتهای بی‌نظیر زندگی‌شان است. بزرگترین حسرتها در زندگی از دست رفتن فرصتی  است که میتوانست موقعیتهای بزرگی را برایمان بوجود آورد. موقعیتهایی که اکثریت مردم آن را به بدترین نحو ممکن از دست میدهند.

ایکاش میشد که از فرصتهای باقی‌مانده زندگیمان بهترین استفاده را میکردیم! قبول دارید که نحوه صحبت کردن و فن بیان در ذهنیت مخاطب بسیار تاثیرگذار است؟ موافقید که بهتترین محصولات دنیا هم بدون معرفی قوی هرگز موفق نخواهند بود؟ پس حتما با من هم‌نظر هستید که داشتن مهارت سخنرانی، یکی از مهارتهایی است که باعث خواهد شد ما از فرصتهای زندگی بیشترین استفاده را داشته باشیم. درست آنجایی که همه ترمز میدهند شما گاز بدهید!

خبر خوب این است که مهارت سخنرانی هیچ ارتباطی به استعداد، هوش، ژنتیک و... ندارد. این مهارت با آموزش و تمرین درست کاملا قابل دسترسی میباشد. میتوان با فراگرفتن نحوه معرفی حرفه‌ای و روشهای کنترل تپق و حذف تکیه کلام‌های آزاردهنده در موقعیتهای مشابه، خودمان را چندین پله بالاتر از دیگران قرار دهیم. جالب اینجاست که طبق تحقیقات مختلف، از جمله مقاله‌ای که در مجله فوربس نیز جزو مقالات پراستناد قرار دارد، 85درصد موفقیت مالی و حرفه‌ای افراد وابسته به مهارتهای نرم آنهاست و تنها 15درصد آن به دانش حرفه‌ای افراد وابستگی دارد!

ما در این وبینار الف‌بای آموزش سخنرانی و فن بیان به شما آموزش خواهیم داد که بتوانید تمامی فاکتورهای لازم برای یک معرفی حرفه‌ای را بشناسید و از آن استفاده کنید. روشهایی که میتواند به شما کمک کند تا روان‌تر صحبت کنید. تکیه کلامهای بی‌مورد را از سخنرانی‌های روزمره خود حذف کنید. از همه مهمتر به سه اشتباهات مهلکی که ممکن هر سخنرانی در طول سخنرانی خود مرتکب آن شود پرداخته و شیوه صحیح و حرفه‌ای مواجه با آنرا بررسی میکنیم.

آکادمی ارتقا، کیفیت مطالب ارائه شده در این وبینار را تضمین میکند.

 
سرفصل‌های وبینار

روشی عالی برای ارائه حرفه‌ای خود و کسب و کارتان

چگونه از شر تکیه کلامهای آزاردهنده خلاص شویم؟

راهکاری عالی برای یک ارائه روان و مسلط

چگونه یک شروع خیره کننده داشته باشیم؟

سه اشتباه مهلک که هر سخنرانی باید از آن دوری کند!

 
مخاطبین

- افراد خویش فرما

-مدیران

- دانشجویان تحصیلات تکمیلی

- کارمندانی که نیاز به ارائه گزارش در محیط کاری دارند

- تمام افرادی که سخنرانی در زندگی حرفه‌ای خود دارند!

 

 
سوالات متداول

این چیزا ارثیه! با آموزش به جایی نمیرسه!

سخنرانی یه مهارته! دقیقا مثل مهارت رانندگی! یعنی با آموزش و تمرین و تکرار بدست میاد! بهمین علت هستش که مهارت سخنرانی به عنوان یکی از اساسی‌ترین مهارتهای نرم در بسیاری از مراکز توسعه فردی شناخته شده دنیا تدریس میشه!

واقعا با نود دقیقه مگه میشه آخه؟

ما تو این وبینار به شما یه سری راهکارها و روشهای قوی و منسجم رو ارائه میدیم. ولی شما باید حتما این روشها رو چندین بار تمرین کنین، تا دانش رو تبدیل به مهارت کنین!

گرون نیست؟ واقعا ارزشش رو داره؟

مطالب این وبینار به شکل فشرده و میشه گفت خلاصه سه کتاب و دو دوره آنلاین در کنار تجربه برگزاری 17 دوره جامع سخنرانی و فن بیان هست و درواقع شما با پرداخت هزینه یه پیتزای ساده بدون نوشابه(!) میتونید آموزشهایی رو دریافت کنید که به شدت برای آینده حرفه‌ای‌تون موثره!

از کجا بدونم مطالب بدرد بخوره؟

مطالب این وبینار توسط آکادمی ارتقا طراحی و توسط هیات علمی آکادمی ارتقا بررسی و تایید شده. در صورت عدم رضایت از وبینار 100% هزینه پرداختی با ارسال تیکت به وبسایت آکادمی ارتقا هزینه پرداختی بدون هیچ قید و شرطی برگشت داده میشه! آدرس وبسایتمون: Ertegha.pro

سعید کوشافرد
سعید کوشافرد

مدرس تندخوانی و فن بیان

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار الف بای سخنرانی
11 خرداد 1399
ساعت 19:00
ساعت 20:30
Host Cover
برگزارکننده: آکادمی ارتقا
گزارش دادن
انتخاب بلیت