موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار معجزه تبلیغ نویسی در فروش ملک

وبینار معجزه تبلیغ نویسی در فروش ملک

وبینار معجزه تبلیغ نویسی در فروش ملک

شروع وبینار:   10 مرداد 01 - ساعت 18:00
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار معجزه تبلیغ نویسی در فروش ملک
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

آموزش فوق حرفه‌ای تبلیغ نویسی آنلاین و آفلاین

شاید فاصله شما با ثروت فقط یک تبلیغ عالی باشد!

اگر شما هم جز افرادی هستید که آینده شغلتان به داشتن تبلیغات بستگی دارد پس حتما به تبلیغ نویسی فکر کرده اید و یا حتی ممکن است نوشتن تبلیغات را امتحان کرده باشید. اما همه ما می دانیم که تبلیغات موثر و کارآمد، اصولی دارد و بدون دانستن قواعد و قوانین آن می تواند شغل ما را به خطر بیندازد.

اما در عمل چه کسی می تواند تبلیغات خوبی بنویسد؟ آیا یک تولیدکننده محتوا می تواند تبلیغ نویس خوبی هم باشد؟ چطور می توانیم اصول تبلیغ نویسی را یاد بگیریم و به کار ببریم؟ برای آشنایی اولیه با تبلیغ نویسی وبینار تخصصی املاک داران را از دست ندهید.

بعد از آن که با مفهوم اولیه تبلیغ نویسی آشنا شدیم زمان آن است که بازار هدف و مشتریان خود را شناسایی کنیم. این مرحله مهم ترین مرحله برای تبلیغ نویسی است. چرا که بدون شناخت هرگز نمی توانید تبلیغات متناسب با سلیقه مشتری را شناسایی کنید. در نتیجه همراهی مشتریان بالقوه خود را از دست داده و در این زمینه پیشرفتی حاصل نخواهد شد.

تبلیغاتی که برای املاک انجام می شود شامل ویژگی های منحصر به فردی است که مخاطب را به بازدید ملک ترغیب کند. تبلیغ نویسی برای املاک باید به گونه ای باشد که مشتری خود را در همان محیط تصور کند و بتواند از نظر بصری آن جا را تصور نماید. عنوان های جذاب و گیرا، نوشتن متن با لحن دوستانه، بازی با اعداد و پاسخگویی به تمام سوالات مشتری در متن آگهی می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

همان طور که گفته شد تبلیغ نویسی تکنیک های زیادی دارد که یکی از مهم ترین بخش های آن، شناخت خدمات یا محصولیست که قرار است به فروش برسانید. بعد از شناخت محصول یا خدمت خود باید به یافتن نقاط قوت آن بپردازید. چه چیزی خدمات شما را خاص و منحصر به فرد نشان می دهد؟ مشتریان شما جذب کدام ویژگی محصول شما خواهند شد؟

در آخر به بررسی هدف نهایی شما از تبلیغ نویسی می رسیم. آیا شما فقط به دنبال فروش محصول و کسب درآمد هستید؟ و یا می خواهید تبدیل به یک برند شناخته شده در زمینه شغلی خود شوید؟ اگر رویای داشتن یک برند را در سر می پرورانید باید بگوییم که برندسازی محصول تبلیغات است. پس همین امروز اولین قدم را برای رسیدن به برند خود بردارید!

مخاطبین

این وبینار مناسب تمامی افراد با هر گروه سنی است که می خواهند با استفاده از تبلیغ نویسی کسب و کار خود را گسترش دهند و با مفهوم تبلیغ نویسی آشنا شوند.

البته که ما به صورت اختصاصی برای مشاوران املاک توضیحاتی ارائه می دهیم و راهنمایی های لازم در زمینه تبلیغ نویسی املاک را برایشان شرح خواهیم داد.

سوالات متداول

تبلیغ نویسی چیست؟

تبلیغ نویسی مجموعه ای از راهکارهای بازاریابی است که از طریق نوشتار و جمله بندی درست، مشتریان را به سمت شما جذب می کند.

از تبلیغ نویسی در چه مواردی استفاده می کنیم؟

معمولا تبلیغات نوشتاری را در روزنامه ها، شبکه های اجتماعی ، کاتالوگ و بروشور به کار می برند.

بیشترین کاربرد تبلیغ نویسی در چه زمینه ای است؟

امروزه بیشترین استفاده از تبلیغ نویسی در زمینه سایت و کسب و کارهای اینترنتی انجام می شود.

Teacher Avatar
مریم نعمتی مدیرعامل شرکت نیکو شمیم سپاهان
Teacher Avatar
علی حیدری مدیریت مجموعه املاک داران
جلسات وبینار زمان برگزاری
حلسه اول : مقدمه ای بر تبلیغ نویسی
دوشنبه 10 مرداد 1401
ساعت 18:00
ساعت 19:00
جلسه دوم : شناخت مشتری همسفر شدن با او
دوشنبه 24 مرداد 1401
ساعت 18:00
ساعت 19:00
جلسه سوم : بهترین آگهی های املاک چه ویژگی هایی دارند + انواع تبلیغ
دوشنبه 31 مرداد 1401
ساعت 18:00
ساعت 19:00
نمایش همه جلسات
Host Cover
برگزارکننده: املاک داران
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت