موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار مزایا و چالش‌های شغل نامولوژیست (مشاور نام برند) در ایران

وبینار مزایا و چالش‌های شغل نامولوژیست (مشاور نام برند) در ایران

وبینار مزایا و چالش‌های شغل نامولوژیست (مشاور نام برند) در ایران

مدت وبینار: ساعت
دسته‌بندی‌ها: 
ذخیره کردن
وبینار مزایا و چالش‌های شغل نامولوژیست (مشاور نام برند) در ایران
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

به دلایل مختلف تا به حال بارها درگیر انتخاب نام بوده‌ایم، انتخاب نام برای شروع یک کار جدید، برای یک محصول یا خدمت، صفحه‌ی اینستاگرام، کتاب، رویداد یا نوزادی که تازه به دنیا آمده است.

گاهی فرایند انتخاب نام تا چند ماه طول می‌کشد. هر کاری می‌کنیم و به هر دری می‌زنیم، گره‌ی انتخاب نام باز نمی‌شود. معمولا یک قدم بعد از انتخاب نام، طراحی لوگو است. برای طراحی لوگو، با بررسی نمونه‌کارهای چند گرافیست، طراح مورد نظرمان را انتخاب کرده و کار را به او می‌سپاریم اما چرا کسی نیست که کار انتخاب نام را نیز به عهده گرفته و ما را از این دردسر بی نتیجه و بی‌پایان رهایی دهد؟

جای خالی نامولوژیست‌ها در کشور ما، به شدت احساس می‌شود. هر روز کسب و کارهای جدیدی شکل گرفته و محصولات متعددی برای معرفی به بازار طراحی و تولید می‌شوند. بسیاری از نام‌ها ثبت شده و انتخاب‎‌ها محدود شده‌اند. پس فرایند انتخاب نام برند به صورت پیوسته در حال پیچیده‌تر شدن بوده و نیاز به افراد حرفه‌ای در این زمینه رو به افزایش است.

اگر به بازاریابی و برندسازی علاقمند بوده اما شغل‌های متدوال این حوزه کمتر جذبت کرده و مشتاق حرفه‌ای شدن در زمینه‌ای بکر هستی، در این وبینار شرکت کن تا حرفه‌ی نامولوژیست را به صورت عمیق‌تر شناخته و در مورد شروع این مسیر تصمیم دقیق‌تری بگیری. در این وبینار به صورت خاص به مزایا و چالش‌های شغل نامولوژیست در ایران خواهیم پرداخت. بعد از حضور در این وبینار، تصمیم‌گیری در مورد اینکه نامولوژیست بشوید یا خیر برای شما بسیار ساده‌تر خواهد شد.

حمید توکلی، مدرس این وبینار از سال 85، شروع به کسب تجربه در زمینه برندسازی نموده و از سال 91 به عنوان یک نامولوژیست روی مشاوره نام برند متمرکز شده است. برای مشاهده سوابق مدرس در برنامه‌های رادیویی صدا و سیما، برگزاری کارگاه‌ها و ... نامش را گوگل نمایید.

پیشنهاد می‌شود پیش از حضور در وبینار نامولوژیست، جهت آشنایی بیشتر با نامولوژی، صفحه اینستاگرام حمید توکلی را مشاهده بفرمایید.

مخاطبین
  • علاقمندان به بازاریابی و برندینگ
  • علاقمندان به مشاوره کسب و کار
  • علاقمندان به حوزه‌های جدید دانش
  • طراح‌های گرافیک
  • دیجیتال مارکترها
  • کپی رایترها
  • مدیران بازاریابی
  • سایر علاقمندان
سوالات متداول

با شرکت در این وبینار چه چیزی به دست می‌آوریم؟

اگر به شغل نامولوژیست علاقمند شده‌اید اما به واسطه اطلاعات کم در مورد این شغل هنوز در مورد نامولوژیست شدن مردد هستید، حضور در این وبینار به شما کمک می‌کند که با 5 مزیت کلیدی حرفه‌ی نامولوژیست و 5 چالش اصلی این شغل آشنا شده و سپس بر اساس اطلاعاتی که به دست می‌آورید در مورد نامولوژیست شدن یا نشدن تصمیم بگیرید. تلاش مدرس این است که واقعیت‌های مثبت و منفی این شغل را برای شما شفاف نماید.

حمید توکلی
حمید توکلی

نامولوژیست؛ مدرس اولین کارگاه نام برند در کشور (1392)

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 2 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
حرفه نامولوژیست؛ مزایا و چالش‌ها
31 مرداد 1399
ساعت 11:00
ساعت 12:00
Host Cover
برگزارکننده: نامی‌نیک.کام
گزارش دادن
 انتخاب بلیت