موضوعات
سبد خرید (0)
مجموعه وبینارهای سایتوگرافی

مجموعه وبینارهای سایتوگرافی

مجموعه وبینارهای سایتوگرافی
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

 


راه‌اندازی سایت در ابتدای کار،  یکی از اصلی‌ترین چالش‌های مدیران کسب و کار است. راهکاری که عموماً به سراغش می‌روند، راه‌اندازی سایت به کمک قالب‌های آماده (وردپرس، فروشگاه سازها و مانند آن) یا طراحی سایت به کمک برنامه نویسان است. پس از تحویل و آماده سازی سایت بسیاری از مشکلات و چالش‌های فنی سایت مشخص می‌شود که برخی از آن‌ها می‌توانند در بهبود تجربه کاربری یا سئو سایت موثر باشند.


به عنوان یک دیجیتال مارکتر یا مدیر کسب و کار لازم است که با ابزارهای آنالیز سایت برای بهبود وضعیت آن آشنا باشیم. تحلیل و بررسی وب سایت نیازمند این است که پارامترهای مهم و موثر در بهبود سایت را به خوبی بشناسیم و مشکلات سایت را به درستی تشخیص دهیم.
اگر تا به حال در یک جلسه تحلیل و بررسی وب سایت کسب و کار نبوده‌اید و نمی‌دانید ساختار محتوایی و فنی یک سایت را چطور ارزیابی کنید، این وبینار مخصوص شما است. در مجموعه وبینارهای سایتوگرافی  8 سایت مختلف از 8 کسب و کار مختلف به‌صورت رایگان آنالیز می‌شوند و شما می‌توانید در این وبینار نمونه‌های واقعی را مشاهده کنید.

 

دستاورد شما از این جلسات چیست؟

 • یادگیری روش‌های تجزیه و تحلیل وب سایت
 • آشنایی با چالش‌های فنی و راهکار آن‌ها
 • یادگیری نکات تجربه‌محور و آزموده شده
 • آشنایی با اصول ساختار محتوایی سایت

نکات مهم 
شما در این جلسات مشاورۀ رایگان شاهد نکات مهمی از جمله چگونگی تحلیل و بررسی سایت از نگاه یک استراتژیست حوزۀ کسب و کار آنلاین خواهید بود.

مجموعه وبینارهای سایتوگرافی در هفته دوم نوروز 1400 از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17 برگزار می‌شود. اگر نمی‌توانید در این ساعت در وبینار شرکت کنید نگران نباشید. ویدئوی جلسات برای شما ارسال خواهد شد.


سایت‌ها چگونه انتخاب می‌شوند؟
این سایت‌ها متعلق به اعضای دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال است و بیشتر این عزیزان فعالیت خود را به تازگی شروع کرده‌اند. این تحلیل‌ها و بررسی‌ها پیش از این در جلسات پرسش و پاسخ و رفع اشکال دوره انجام می‌شده که با توجه به درخواست دوستان، در یک وبینار بصورت عمومی به آن می‌پردازیم.

 

 

دلایل شروع وبینار سایتوگرافی 

امروزه با آنلاین شدن اکثر کسب و کارها و رقابت شدید در این حوزه، مدیران و فروشندگان و کارفرمایان  هر روز در تلاش هستند تا با راه اندازی وب‌سایت مشتریان هدف خود را به درستی پیدا کنند. همچنین تولید محتوای متناسب با کسب و کار  و قرار دادن آن در اختیار کسانی که به دنبال آن هستند در کنار محصول یا خدمت ، یکی از راه‌هایی است که به کمک آن می‌توان فروش اینترنتی خود را افزایش دهیدو بقا کسب و کار را تضمین کرد. راه اندازی وب‌سایت به موضوعی داغ تبدیل شده که افراد زیادی در تلاش هستند تا از این قافله عقب نمانند.
اما برخی افراد در این راه به دلایل مختلفی از جمله: ترس از شکست، مشخص نبودن مسیر و نداشتن اطلاعات و دانش کافی وارد مسیرهایی به پر دردسری می‌شوند.

یکی از برنامه‌های جدیدی که در سال 1400برای علاقه‌مندان به حوزۀ دیجیتال مارکتینگ در نظر گرفته‌ایم، راه اندازی پروژۀ سایتوگرافی است.
سایتوگرافی مجموعه وبینارهایی است که در آن‌ها قرار است به بررسی تعدادی از سایت‌های اعضای دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال توسط آقای  عادل طالبی پرداخته شود.
این سایت‌ها از لحاظ فنی، محتوایی و ساختار بررسی شده و تجربۀ کاربری و بسیار مفیدی در اختیار شرکت کنندگان وبینار قرار می‌دهد.
نکاتی که باید به آن توجه داشت این است که در این وبینارها با توجه به محدودیت زمانی، قادر به بررسی همۀ وب‌سایت‌ها نبوده و تنها سایت‌هایی انتخاب خواهند شد که مشکلات بیشتری داشته باشند.

حضور در این وبینار خالی از لطف نبوده و ممکن است مشکلات و نکات مطرح شده در خصوص بررسی سایت‌های منتخب، مشکلات سایت شما هم باشد.

ویدئوی این مجموعه وبینار ضبط شده و پس از تدوین نهایی برای ثبت‌نام کنندگان در ایمیل ارسال خواهد شد.

این وبینار بخشی از مسیر آموزشی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال است. برای آشنایی بیشتر با این دوره روی دکمه زیر کلیک کرده یا برای مشاوره رایگان جهت ثبت‌نام و دریافت تخفیف با شماره 02188996316 داخلی 525 تماس بگیرید.

سرفصل‌های وبینار


یادگیری روش‌های تجزیه و تحلیل وب سایت
یادگیری روش‌ها و ترفندهای فنی
یادگیری نکات تجربه‌محور و آزموده شده
ساختار محتوایی سایت

مخاطبین

این وبینار برای عزیزانی که در زمینه کسب و کار آنلاین فعالیت دارند در نظر گرفته شده است:

 • کارشناسان بازاریابی محتوا
 • کارشناسان سئو
 • طراحان سایت
 • استراتژیست‌های کسب و کار آنلاین
 • مدیران کسب و کار آنلاین
 • کارآفرینان
 • مدیران بازاریابی
عادل طالبی
عادل طالبی

استراتژیست کسب و کارهای دیجیتال

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.1 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.1 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.1 از 5
تجربه محور بودن محتوا 3.9 از 5
4.1 از 5 ( 9 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
شنبه 7 فروردین 1400
ساعت 17:00
ساعت 19:00
جلسه دوم
یک‌شنبه 8 فروردین 1400
ساعت 17:00
ساعت 19:00
جلسه سوم
سه‌شنبه 10 فروردین 1400
ساعت 17:00
ساعت 19:00
نمایش همه جلسات
Host Cover
برگزارکننده: دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال