موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار فاش کردن راز بازی IOS (اپل) با مغز مشتری برای فروش

وبینار فاش کردن راز بازی IOS (اپل) با مغز مشتری برای فروش

وبینار فاش کردن راز بازی IOS (اپل) با مغز مشتری برای فروش

مدت وبینار: ساعت
ذخیره کردن
وبینار فاش کردن راز بازی IOS (اپل) با مغز مشتری برای فروش
توضیحات وبینار

در این وبینار قرار نیست با حرف‌هاي تكراري خيلي از صفحات فروش كه معمولا حقيقت نداره روبرو بشيد. قراره با ساختار علمي روبرو بشيد و كسب و كارتون رو به روش علمي سر و سامون بديد. اگر عاشق اين هستيد كه به كسب و كارتون جووون تازه‌اي بديد و از اشتباهات خودم و كسب و كارها براتون مي‌گم تا از تكرار اشتباهات و آزمون خطاهاي خودتون پرهيز كنيد توصيه مي‌كنم در اين وبينار كه محتواي بسيار بسيار نابي داره شركت كنيد. 

ضمن اينكه اگربه هر دليلي احساس كرديد مطالب براتون مفيد نبوده، ضمانت 100% بازگشت وجه داره و مي‌تونيد اعلام كنيد تا تمامي وجه شما بدون سوالي بعد 72 ساعت به حسابتون عودت داده بشه. اين جزء اصول هميشگي تمامي آموزش‌هاي موسسه ماست. انقدر به آموزش‌هاي خودمون ايمان داريم كه اين امكان براي شما فعاله و مي‌تونيد ازش به راحتي استفاده كنيد. پس نگران هيچ چيزي نباشيد، و البته اين شماييد كه انتخاب مي‌كنيد و تصميم مي‌گيريد چه اقدامي انجام بديد.

 

اما بايد بدونيد كه اينجا قرار نيست انگيزشي كار كنيم و بگيم تو مي‌توني، اگر بخواي فلان مي‌شه و بيسار مي‌شه، بخواه تا بشه و... يا تو فقط مثبت فكر كن و يا هرچيزي كه در قانون جذب مي‌گن!!!

اينجا نمي‌خواييم از قانون جذب ثروت و اين جور چيزها صحبت كنيم و كاري هم نداريم كه درسته يا غلط، اما اينجا مي‌خوايم بهتون ابزارهايي بديم كه خودتون بتونيد كارهايي رو انجام بديد كه قبلا انجام نداديد و باهاش آشنا نبوديد. 

در اين وبينار با مغز و ساختارش و سيستم 124 آشنا مي‌شيم. در مورد سازوكارهاي مغز، نحوه انتخاب، تاثيرگذاري واقدامات براي رسيدن به نتيجه مطلوب صحبت مي‌كنيم. به شما چگونگي فرايند خريد رو مي‌گيم. بيان مي‌كنيم كه شما چطور مي‌تونيد تاثيرگذار باشيد. چطور پاتونو از گليم خودتون فراتر بذاريد و با چيزهاي غلطي كه به ما رسيده مبارزه كنيد. از برندها معروف و اپل براتون مي‌گيم كه چطور وقتي همه اگر در ركود هستند باز هم از اپل و محصولات اون استقبال مي‌كنن. رازهاي اون‌ها رو براتون فاش مي‌كنم. به كارهايي كه اون‌ها مي‌پردازند براي فروش مي‌پردازيم، بهتون مدل مي‌ديدم كه چطور با تاثيرگذاري بر مغز مي‌تونيد به جايگاه واقعي خودتون برسيد.

اگر دوست داري كارهايي انجام بدي كه تا حالا كسي انجام نداده و شيوه درآمدزايي و درآمد و دخلت رو تغيير بدي، در اين وبينار همراه من باش ولي اولش قول بده كه براي خودت و كسب و كارت حاضري اقدام كني، اقدام كني كه بهتر بشه و حال خودت و كسب و كارت بهتر از ايني كه هست بشه.

هرچند كه مي‌دونم وقتي اينجايي و به اينجا رسيدي و داري متن‌ها رو مطالعه مي‌كني چنين قصدي هم داري.

ممنونم كه به خودت، پيشرفت و كسب و كارت اهميت مي‌دي و روي خودت سرمايه‌گذاري مي‌كني.

قيمت تهيه بليط رو از رايگان گذاشتم تا 199 تومن تا هر كسي كه خواست شركت كنه. 

استقبال شما بيش از پيش به تعهدات من اضافه مي‌كنه و اين قول رو بهتون مي‌دم، كه در اين وبينار با نكاتي آشنا خواهيد شد كه كسب و كارتون رو متحول كنه.

با من در اين وبينار همراه باشيد.

ضمنا در هنگام تهيه بليط‌ها به شرح بليط‌ها توجه كنيد براتون سورپرايز هم داريم.

اگر براي ثبت نام و يا در حين آن به مشكلي احيانا برخورد نموديد، مي‌توانيد به شماره 09353318060 در واتس اپ پيام ارسال نماييد (لطفا فقط پيام ارسال نماييد و تماس برقرار نكنيد، متشكرم كه به اين نكته توجه مي‌كنيد).

راستي، من کامیار میردار هستم:

مدرس و مشاور كسب و كار و ماركتينگ، با تمركز بر علوم اعصاب، يعني نوروماركتينگ.

نويسنده كتاب الكترونيك، كسب و كار كاكتوسي و كتاب در دست چاپ با موضوع بازاريابي عصبي 

بنيانگذار و مدير آكادمي آموزشي كاميارشو

برگزار كننده وبينار ارزش‌هاي زندگي، شاه‌راهي براي درك و هدفگذاري

دبير همايش‌هاي ملي و منطقه‌اي دانشگاه مازندران 

دبير اسبق انجمن علمي و كارآفريني دانشگاه مازندران

و...

 

کارآفرینی رو از زمانی که 5 سال داشتم به کمک برادرم همراه هم آغاز کردیم، البته براي خودمون و تني چند از دوستان اون دوران. همیشه عهده دار مسئولیت بودم و جوهره کار و فروش در من وجود داشت. بنیانگذار 7 کسب و کار هستم و در بسیاری از زمینه ها اقدامات زیادی انجام دادم و تجربیات ارزشمندی کسب کردم، هميشه به افراد كمك مي‌كردم اما مدتی هست که به خاطر شرايط كشوركار آموزش رو به صورت آموزش به عموم جامعه شروع كردم، نه اينكه مشاوره‌هاي خصوصي كسب و كار رو كنار گذاشته باشم، نه! ولي به خاطر تعهدم به آموزش و علاقمندي خودم براي اينكه فرد موثرتري در اين شرايط براي مردم كشورم باشم و همه بتونن ازش بهره‌مند بشن، اين كار رو خواستم به انجام برسونم. 

 

كاميار شدن شما آرزوي قلبي منه

موفق و كاميار باشيد.

 

مخاطبین

همه کسانی که مشغول انجام كاري هستند، يعني به نحوي چيزي براي فروش دارند، حال اين مي‌تواند محصول يا كالايي براي فروش باشد يا خدمتي براي ارائه به ديگران. كساني كه دوست دارند در كسب و كارشان رونق ايجاد كنند، كساني كه براي فروش مقاومت دارند و يا از اخذ پول بابت فروش دچار خجولي هستند. علاقمندان به بازاريابي، تولید محتوا و كسب و كارهاي آنلاين و فعال در حوزه سوشال مدیا مخاطب این وبینارند.

کامیار میردار
کامیار میردار

مدرس و مشاور کسب و کار و مارکتینگ

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 2 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
فاش کردن راز بازی IOS (اپل) با مغز مشتری برای فروش
19 شهریور 1399
ساعت 20:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: فردایی بهتر
گزارش دادن