موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار آناتومی رشد در اینستاگرام

وبینار آناتومی رشد در اینستاگرام

وبینار آناتومی رشد در اینستاگرام

ذخیره کردن
وبینار آناتومی رشد در اینستاگرام
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

در اینستاگرام مارکتینگ یا بازاریابی در اینستاگرام، ما نیاز داریم تا صفحه اینستاگرام‌مان یک رشد طبیعی و معقول داشته باشد تا محصولات و خدمات خودمان را به فالوئرها و مخاطب‌هایی که جذب کرده‌ایم‌، عرضه کنیم و بتوانیم محصولات و خدمات‌مان را بفروشیم. پس رشد یکی از پایه‌های بازاریابی در اینستاگرام یا اینستاگرام مارکتینگ است. 

رشد ارگانیک و طبیعی در اینستاگرام منوط به عوامل زیادی است ولی به صورت کلی آناتومی رشد در اینستاگرام 5 عامل مهم و کلیدی دارد که در این وبینار به این 5 عامل خواهم پرداخت.

 

این 5 عامل عبارت هستند از:

  1. کیفیت
  2. پروفایل بهینه
  3. تعامل
  4. آنالیز
  5. استمرار

 

سرفصل‌های وبینار

1. کیفیت:

با افزایش مخاطبان و طرفداران اینستاگرام، استراتژی این شبکه از کمیت به کیفیت تغییر کرده و شما برای رشد در این پلتفرم باید بیشتر از اعداد و کمیت به فکر کیفت کار خود باشید و روی کیفیت تمرکز کنید. در این وبینار نکات مهمی رو برای رشد در اینستاگرام به شما خواهم گفت. 

 

2. پروفایل بهینه:

پروفایل در اینستاگرام اولین برخورد مخاطب با شماست. باید در این ارتباط نظر آنها را جلب کنید و ترغیب کنید تا شما را فالو کنند. در این وبینار نکات مهمی رو درباره بهینه مردن پروفایل توضیح خواهم داد.

 

3. تعامل: 

تعامل با مخاطب و فالوئرها در اینستاگرام تاثیر بسیار قابل توجهی بر رشد صفحه اینستاگرام دارد چون اینستاگرام یک پلتفرم ارتباطی دوسویه و تعاملی است که یک سمت ما قرار داریم و در سمت دیگر مخاطب ما قرار دارد. پس برای رشد صفحه ما به تعامل مخاطبین هم نیاز داریم. در این وبینار به نکاتی در مورد تعامل گرفتن با مخاطبان و ایجاد ارتباط با آنها خواهم گفت.

 

4. آنالیز:

آنالیز یکی دیگر از عوامل مهم برای رشد در اینستاگرام است. باید فعالیت‌ها و محتواهای خودمان و همچنین بازخوردهای فالوئرها و مخاطبین را انالیز کنیم تا با استفاده از آنها روند فعالیت‌ها و محتواهای خودمان را بهبود بدهیم. 

 

5. استمرار:

ثابت قدم بودن و استمرار داشتن در اینستاگرام یکی دیگر از عوامل اصلی رشد در اینستاگرام است. در این وبینار نکاتی را خواهم گفت که به شما کمک می‌کند در اینستاگرام استمرار داشته باشید.

متین کاظمی
متین کاظمی

موسس و مدیر آکادمی دیجیتال مارکتینگ سیب سبز

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 3.4 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 3.5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 3.5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 3.4 از 5
3.4 از 5 ( 8 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار آناتومی رشد در اینستاگرام
یک‌شنبه 7 اردیبهشت 1399
ساعت 21:00
ساعت 22:30
Host Cover
برگزارکننده: آکادمی دیجیتال مارکتینگ سیب سبز
adds-cart
 انتخاب بلیت