موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار طراحی layout

وبینار طراحی layout

وبینار طراحی layout

شروع وبینار:   8 آبان 99 - ساعت 16:00
مدت وبینار:
دسته‌بندی‌ها: 
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار طراحی layout
بلیت‌های وبینار
فیلم قابل دانلود
تومان
وبینار طراحی layout
فعال از 23 مهر تا 8 آبان ― ( ویدئو ندارد )
ندارد
بلیط تخفیف زود هنگام
فعال از 23 مهر تا 4 آبان ― ( ویدئو ندارد )
ندارد
توضیحات وبینار

یادگیری و دریافت تجربه های مدرسان و مربیانی که تجربه ساخت انیمیشن داشته باشند، برای همه مقدور نیست. تولید انیمیشن جزو مهارت هایی است که نیاز به آموزش و مهارت های بالایی دارد. مدرسه انیمیشن هورخش، «وب سایت آموزش آنلاین و حرفه ای مهارت های تولید انیمیشن»ُ‌ این امکان را برای هنرجویان علاقه مند فراهم کرده است. در هر کجای ایران که باشید می توانید از آموزش های آنلاین ما بهره ببرید.

برای این آموزش ها از مدرسان و مربیان هورخش در زمینه های مختلف از جمله مهارت های تولید انیمیشنُ‌،‌ بازی،‌ کمیک و دیگر مهارت های مرتبط با زبان فارسی استفاده شده است. انیمیشن سینمایی «آخرین داستان»‌، و تولیدهای دیگر از استودیو هورخش‌،‌‌ با همکاری و مشارکت این مدرسان به سرانجام رسیده است.

ما در این سری از مجموعه وبینارهای مدرسه انیمیشن هورخش با موضوع طراحی layout میخواهیم مباحث تخصصی مربوط به این حوزه را به هنرجویان آموزش دهیم. 

اما در ابتدا لی‌اوت چیست؟ لی‌اوت یا به همان چیدمان صحنه ، شامل طراحی دقیق و نهایی فضا و چیدمان لوازم مربوط،محل قرارگیری شخصیت ها و مسافتی که در محل طی میکنند، همچنین تعیین اندازه قاب ، حرکت و زاویه دوربین است . 

وجود لی‌اوت در پروژه های انیمیشن از اهمیت خاصی برخوردار است چرا که نوع چیدمان صحنه و ترکیب بندی لوازم در محل و تعامل آن‌ها و همچنین نوع نورپردازی و نمای دوربین در لی‌اوت نهایی می‌شود و همین امر در رسیدن به تصویری تاثیر گذار و چشم نواز تعیین کننده است. به عبارتی وظیفه طراح لی‌اوت مشابه طراح صحنه در نمایش زنده و تئاتر است. 

سرفصل‌های وبینار

۱. لی‌اوت چیست و ضرورت وجود آن در پروژه های بزرگ 

۲. دانش مورد نیاز لی‌اوت آرتیست 

۳. شروع کار طراح لی‌اوت از چه زمانیست؟

۴. اجزا تشکیل دهنده لی‌اوت(طراحی فضا، پرسپکتیو، کمپوزیسیون،نور پردازی، محل قرارگیری شخصیت ها و دوربین گذاری)

۵. راکورد فضا و شخصیت 

۶. منطقه امن (safe area)

۷. نکات نهایی در خصوص بهبود کار(استفاده از زیرساخت سه بعدی ، استفاده از سایت پلان و نمای دوربین ایزومتریک در دوربین گذاری، عکاسی از محل)

مخاطبین

طراحی لی‌اوت برای آن دسته از افراد خلاق که علاقه‌مند به چیدمان صحنه یا داستان‌گویی از طریق طراحی فضا یا محل رخداد یک اتفاق هستند،زمینه مناسبی در صنعت انیمیشن است

الهه خواجه آزاد
الهه خواجه آزاد

طراح layout استودیو هورخش

جلسات وبینار زمان برگزاری
طراحی layout
8 آبان 1399
ساعت 16:00
ساعت 17:00
Host Cover
برگزارکننده: مدرسه انیمیشن هورخش
گزارش دادن
 انتخاب بلیت