موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار طراحی عکس نوشته بدون فتوشاپ

وبینار طراحی عکس نوشته بدون فتوشاپ

وبینار طراحی عکس نوشته بدون فتوشاپ

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار طراحی عکس نوشته بدون فتوشاپ
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

برتری تصویر

درهر شغل یا کسب‌وکاری که هستید باید محتواهایی در قالب عکس تهیه کنید تا به‌وسیله آن محتوا، پیام اصلی خودتان را به مخاطبان خود منتقل کنیداما معمولا کار با فتوشاپ سخت و دشوار است.

ذهن انسان با تصاویر کار می‌کند؛ بنابراین تصویری که در ذهن خواننده با کلمات شما و به‌واسطۀ قوه تخیل خودش شکل می‌گیرد، از هزار عکس و نقاشی تأثیرگذارتر است.

وقتی فرد هم‌ زمان هم در مقابل تصویر و هم‌متن قرار می ‌گیرد میزان به خاطر سپاری اطلاعات در هر دو یکسان است اما بعد از گذشت ۳۰ ثانیه تصویر بهتر به خاطر سپرده می‌شود.(کتاب اصول جهانی طراحی انتشارات راکپورت)

تصویر ابزار بسیار قدرتمندی است که امکان یادگیری و به خاطر سپاری بسیار بادوام‌تری را فراهم می‌کند.

بعد از 11 سال از فعالیت جدی در طراحی و گرافیک تجربیات زیادی از طراحی کسب کردم. قصد دارم تجربیات و مطالعاتی که در زمینه استراتژی و تولید عکس نوشته  داشتم را در این وبینار مطرح کنم. (لازم به ذکر هست که تمامی مطالب با مثال‌های عینی خواهد بود)

سرفصل‌های وبینار

 در این دوره به شما آموزش می ‌دهم چطور با استفاده از اصول روان‌شناختی، عکس نوشته‌های تأثیرگذاری آماده کنید. شاید تعجب کنید که در این وبینار از فتوشاپ استفاده نمی‌ کنم و با استفاده از پاورپوینت عکس نوشته‌های حرفه‌ای تهیه می ‌کنیم.

عکس نوشته ها انواع مختلفی دارند و در سبک های متفاوت طراحی می شوند ، در این وبینار پروژه های مختلفی را طراحی خواهیم کرد که هر کدام در سبک های متفاوتی هستند. به عنوان مثال در یک پروژه به طراح عکس نوشته خبری و عاشقانه خواهیم پرداخت ، در پروژه دیگر به طراحی عکس نوشته نقل قول مپردازیم. 

شما در وبینار طراحی عکس نوشته حرفه ای بدون فتوشاپ با تکنیک های مورد نیاز جهت ست کردن تصویر با پس زمینه و همچنین انتخاب رنگ های مناسب برای طراحی و ساخت عکس نوشته آشنا خواهید شد و میتوانید عکس نوشته های جذابی را خلق نمایید. 

در این وبینار به شما یک راز و ترفندی را آموزش میدهم که بدون فتوشاپ یک شخص را از پس زمینه بصورت حرفه ای جدا کنید و تصاویر را با هم ترکیب کنید.

در وبینار طراحی عکس نوشته حرفه ای بدون فتوشاپ به شما سایت های دانلود تصاویر با کیفیت را معرفی و آموزش می دهم.

طراحی عکس نوشته امروزه در فضای مجازی طرفداران زیادی دارد. با یادگیری طراحی عکس نوشته میتوانید به درآمد میلیونی برسید، شما میتوانید یک پیج در اینستاگرام درست کنید و عکس نوشته های خود را در آن قرار دهید و از این طریق سفارش طراحی عکس نوشته بگیرید.

این وبینار بصورت غیر حضوری ، آنلاین وپروژه محور برگزار و فیلم وبینار به شما تحویل داده می شود.

 

مخاطبین

تمامی فعالین مجازی و فعالین رسانه ای

علیرضا بارانی
علیرضا بارانی

طراح و گرافیست ـ مدرس و مشاور رسانه های اجتماعی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
طراحی عکس نوشته بدون فتوشاپ
یک‌شنبه 10 شهریور 1398
ساعت 19:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: مدیر رسانه
adds-cart
 انتخاب بلیت