موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار ضرورت یادگیری دیزاین سیستم برای طراحان محصول

وبینار ضرورت یادگیری دیزاین سیستم برای طراحان محصول

وبینار ضرورت یادگیری دیزاین سیستم برای طراحان محصول

ذخیره کردن
وبینار ضرورت یادگیری دیزاین سیستم برای طراحان محصول
توضیحات وبینار

در این وبینار از مجموعه وبینارهای آموزشی آکادمی آمانج، پوریا تاجیک طراح محصول علی بابا از ضرورت یادگیری دیزاین سیستم برای طراحان محصول صحبت می‌کند.

Design system یا سیستم های دیزاین مجموعه ای از اجزا (Components) و ویژگی های مورد استفاده در یک محصول است، که قابلیت استفاده مجدد دارند و نشان می دهند هر کدام از المان های طراحی باید چگونه و به چه شکلی پیاده سازی شوند. استفاده از این کامپوننت ها و دستورالعمل ها در یک تیم طراحی، می تواند باعث ایجاد یک زبان مشترک میان اعضای تیم شود و  نتیجه استفاده از دیزاین سیستم در یک پروژه، طراحی یکپارچه، منظم و از همه مهم تر کاربرپسند خواهید بود.  

 

استفاده از دیزاین سیستم یک سبک تفکر و فرهنگ کاری برای طراحانی است که چشم انداز بلند مدت دارند و می خواهند با استفاده از سیستم های دیزاین، آینده شغلی روشنی را برای خود رقم بزنند. با استفاده از سیستم های دیزاین، دیگر ساخت المان ها و ویژگی های آن، دغدغه طراحان نخواهد بود. تنها کافی است تا یک بار المان ها و کامپوننت های مورد نیاز را برای پروژه تعریف کنید. پس از آن اگر به هر کدام از این اجزا نیاز داشته باشید کافی است آن ها را فراخوانی کنید. با استفاده از سیستم های طراحی شما فرصت بیشتری دارید تا با استفاده از سیستم های دیزاین، به موضوعات مهم تری که هدف نهایی شماست، یعنی بهبود UI/UX تمرکز کنید. به همین دلیل است که استفاده از سیستم های طراحی، انتخاب طراحان حرفه ای و متخصص است. آکادمی آمانج هم اکنون با برگزاری بیش از 5 دوره طراحی رابط کاربری موفق، دانشجویان خود را تنها نگذاشته و بار دیگر با  ارائه دوره آموزش دیزاین سیستم، تلاش کرده تا تسهیل گر مسیر رشد شما عزیزان باشد.  

استفاده از سیستم های دیزاین برای شرکت ها و کسب و کارها چه مزایایی دارد؟

کاهش احتمال خطا: زمانی که از دیزاین سیستم استفاده می کنید، دیگر نیازی نیست تا برای هر طراحی، تمام المان های مورد نیازتان را از صفر تعریف و طراحی کنید، بلکه می توانید آن ها را از دیزاین سیستمی که از قبل طراحی شده است، فراخوانی کنید که این باعث کاهش احتمال خطا می شود.  
افزایش سرعت کار طراحی: سیستم های دیزاین، اگر به درستی اجرا شوند، روند طراحی را تا حد زیادی سرعت می بخشند. استفاده از دیزاین سیستم ها به این معنی است که ما مجبور نیستیم هر عنصر را جداگانه از ابتدا طراحی کنیم. همچنین زمانی که بخواهیم یک المان جدید را به محصول اضافه کنیم، می توانیم آن را در سیستم دیزاین قرار دهیم تا هر زمانی به پیاده سازی آن نیاز داشتیم، آن را فراخوانی کنیم.  
هماهنگی بین افراد تیم طراحی: با استفاده از دیزاین سیستم، اعضای تیم دیزاین به یک زبان مشترک در طراحی المان های محصول خواهند رسید و این از بروز بی نظمی و ناهماهنگی اجزا با یکدیگر جلوگیری خواهد کرد.  
هماهنگی تیم طراحی و تیم فنی: استفاده از دیزاین سیستم باعث سهولت کار تیم فنی و برنامه نویسان سایت می شود. چرا که برنامه نویسان یک بار کدنویسی هر المان را انجام می دهند و هر بار که بخواهند از آن استفاده کنند، آن را فراخوانی می کنند. همچنین اگر بخواهند المانی را در سایت تغییر دهند، می توانند با تغییر المان مادر، آن تغییر را در تمام سیستم کدنویسی خود اعمال کنند. 

 

اگر به طراحی محصول و دیزاین سیستم علاقه دارید این وبینار رو از دست ندهید. 

 

سرفصل‌های وبینار

- تعریف دیزاین سیستم و ضرورت و زمان پیاده سازی آن
- تعامل با ذی‌نفعان در جهت پیاده سازی
- شروع طراحی یک دیزاین سیستم در فیگما

مخاطبین

طراحان محصول 

طراحان  رابط کاربری (UI Designer) 

طراحان تجربه کاربری (UX Designer)

مدیران محصول

صاحبین کسب وکار

سوالات متداول

آیا این وبینار ضبط می‌شود؟

بله و ویدیوی آن برای شما ارسال می‌شود.

پوریا تاجیک
پوریا تاجیک

طراح محصول علی بابا

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.3 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.3 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.3 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.3 از 5
4.3 از 5 ( 3 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
دیزاین سیستم برای طراحان محصول
چهارشنبه 29 تیر 1401
ساعت 20:30
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: آکادمی آمانج
adds-cart
adds-cart