موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار صفر تا صد صورت سود و زیان

وبینار صفر تا صد صورت سود و زیان

وبینار صفر تا صد صورت سود و زیان

مدت وبینار: ساعت
ذخیره کردن
وبینار صفر تا صد صورت سود و زیان
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

در ویدیوی بالا می توانید چند دقیقه ازشروع وبینار را به طور رایگان تماشا کنید، اما برای دانلود کامل فیلم باید بلیت ویدیو را خریداری نماییددر این وبینار فشرده، شما به طور کامل با تجزیه و تحلیل صورت سود و زیان برای تحلیل در بازار سهام آشنا خواهید شد. در اینجا می خواهم اصول مهمی که بزرگان بازار در صورت سود و زیان در نظر می گیرند را به شما معرفی کنم. در شروع  به روش تفکر درست برای درک عمیق صورت سود و زیان می پردازیم. سپس سبک تفکر سالم و پایدار برای پول سازی اصولی و علمی بر مبنای تحلیل درست را خواهید فهمید. نکات ریز حسابداری در بورس ایران را معرفی خواهم کرد. مهم ترین اشتباهاتی که سرمایه گذاران تازه وارد مرتکب می شوند را بررسی می کنیم. برای تحلیل به صورت "بررسی موردی"  صورت سود و زیان یکی از شرکت های بورس را از کدال استخراج می کنم و از ابتدا تا انتها، قدم به قدم آیتم های صورت سود و زیان را به طور فشرده برای شما توضیح خواهم داد. سپس به سراغ مباحث بهای تمام شده شرکت می رویم و نکات ریز و پولساز این بخش را باهم بررسی می کنیم. در این توضیحات سعی می کنم کاملا با زبان ساده، عمیق ترین مطالب مالی را توضیح بدم و از لغات تخصصی کمتر استفاده کنم.

هدف کلی این وبینار این است که شما در پایان این جلسه بتوانید تمام آیتم های صورت سود و زیان و داینامیک بین آن ها را کاملا درک کنید و  به درکی از کسب و کار یک شرکت و شیوه ایجاد سود در این شرکت پی ببرید و در مرحله بعد بتوانید آینده سودآوری این شرکت را  پیش بینی کنید. درک صورت سود و زیان قدم اول در درک عمیق کسب و کارها و سودآوری از بازار سهام است. بدون دانش مالی از صورت سود و زیان عملا سودآوری شما در بلند مدت به شانس وابسته است و فهم این موضوع یکی از مهم ترین اصولی هست که عموما بین سرمایه گذاران فراموش می شود. در واقع بدون توجه به سودآوری کسب و کار یک شرکت، در بلند مدت شما متحمل ضررهای هنگفتی در زندگی مالی خود خواهید شد که عملا جبران آن ممکن است برای شما بسیار گران تمام شود.

این وبینار به تمام فعالین اقتصادی و بورسی توصیه می کنم زیرا در اینجا به یادگیری مهم ترین صورت مالی، یعنی صورت سود و زیان  را باهم بررسی می کنیم. این وبینار برای تمام مدیران غیر مالی که میخواهند درکی از گزارشات و صورت های مالی بخش حسابداری خود داشته باشند نیز توصیه می شود.

در قسمت بلیت ها دو نوع بلیت تعریف شده است. از بلیت نوع اول می توانید به صورت رایگان استفاده کنید. به یاد داشته باشید این بلیت برای شرکت در وبینار رایگان است, اما فیلم وبینار در پنل شما قابل دانلود نخواهد شد. برای دسترسی دائمی و قابل دانلود وبینار می توانید بلیت نوع دوم را با هزینه اندک تهیه کنید. پس از اتمام وبینار, با هماهنگی eseminar فیلم وبینار با قیمت دکر شده در اختیار همه قرار خواهد گرفت. پس کم هزینه ترین راه برنامه ریزی برای حضور در زمان وبینار است. امیدوارم که از این وبینار استفاده لازم را ببرید. برای عزیزانی که بلیت قابل دانلود وبینار را خریداری می کنند، فیلم وبینار حداکثر دو روز بعد از اتمام وبینار در پنل قرار خواهد گرفت.

 

برای مطالب روزمره اقتصادی و بورسی می توانید من را در شبکه های اجتماعی  تلگرام, توییتر و اینستاگرام

 t.me/PeymanMedia1

Instagram.com/PeymanMedia

Twitter.com/PeymanMedia

 

 دنبال کنید.

ایام بکام – پیمان شوریابی

سرفصل‌های وبینار

مخاطبین
  • مدیران و سرمایه گذاران
  • علاقه‌مندان حضور در بازار بورس
  • افراد علاقه‌مند به سرمایه گذاری در مسکن
  • سرمایه گذاران بازار طلا
  • موسسان استارتاپ‌ها
  • صاحبان ایده
  • بازاریان
  • و...
سوالات متداول

پیش نیاز برای وبینار چیست؟

پیش نیازی برای مطالعه لازم نیست. در کانال تلگرام عضو شوید که منابع و اطلاعیه ها را آنجا بارگزاری می کنم

قبل وبینار چیکار کنم؟

قلم و کاغذ یادتون نره که نکته برداری واجب هست

پیمان شوریابی
پیمان شوریابی

کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه رم ایتالیا , وست ویرجینیا آمریکا - تحلیلگر بورس و اقتصاد

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 3.9 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 3.9 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.1 از 5
تجربه محور بودن محتوا 3.9 از 5
4 از 5 ( 14 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
تجزیه تحلیل صورت سود و زیان
11 شهریور 1399
ساعت 22:00
ساعت 23:00
Host Cover
برگزارکننده: PeymanMedia
گزارش دادن
 انتخاب بلیت