موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار شگردهای پولسازی از کوچینگ

وبینار شگردهای پولسازی از کوچینگ

وبینار شگردهای پولسازی از کوچینگ

ذخیره کردن
وبینار شگردهای پولسازی از کوچینگ
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار
چرا مهارت مساوی درآمد نیست؟!

من افراد زیادی رو میشناسم که توی حوزه تخصصی خودشون مهارت زیادی دارن، اما درآمدشون متناسب با مهارتشون زیاد نشده! حتماً شما هم بین دوستان و اقوام خودتون کسانی رو سراغ دارید که کیفیت کار و خدماتشون خوبه اما درآمدشون تعریفی نداره، مگه نه؟

به نظر شما علتش چیه؟

برخلاف گفته خیلی از اساتید و مشاوران، صرف کسب مهارت منجر به کسب درآمد بالا نمیشه! شما باید تکنیک ها و قواعد کسب درآمد از حوزه تخصصی خودتون رو هم یاد بگیرید.

کسب یک مهارت همراه با کسب تکنیک های کسب درآمد از اون مهارت هست که به شما کمک می کنه درآمدتون رو از مسیر حلال به چندبرابر سطح معمول درآمد جامعه برسونید.

داستان شگردهای پولسازی از کوچینگ چیه؟

قبول داری قبل از اینکه به کسی نصیحتی بکنی باید خودت به اون نصیحت عمل کنی؟ من این اصل رو قبول دارم.

از هفت سال گذشته تا امروز که در فضای کوچینگ مشغول کار هستم، روش های زیادی رو برای کسب درآمد از کوچینگ تست کردم، آزمون و خطا کردم و روش های درست رو پیدا کردم.

امروز با پشتوانه این تجربه این وبینار رو برگزار می کنم تا حاصل این سال ها رو به شما تقدیم کنم.

تو این وبینار چی یاد می‌گیرم؟

توی این وبینار 21 نکته و روش تست شده رو بهتون آموزش میدم جهت کسب درآمد از مهارت کوچینگ. این روش ها شامل سه گروه کلی میشن:

تکنیک‌هایی جهت استخدام شدن در موقعیت شغلی کوچینگ

تکنیک‌های کسب درآمد از کوچینگ به صورت فریلنسری

و روش‌های راه اندازی کسب و کار شخصی در حوزه کوچینگ

مزیت این وبینار نسبت به سایر آموزش ها چیه؟

توی این وبینار یک ساعت و نیمه، شما هفت سال جلو می‌افتید؛ چرا که من تجربه زیسته هفت سال پرکار گذشته خودم رو بهتون منتقل می کنم.

نکته مهم اینجاست که این مطالب رو توی هیچ کتاب و سایت دیگه ای نمی‌تونید پیدا کنید. این تکنیک ها حاصل ترکیب روش های مختلف بازاریابی هست که تست شده و مواردی که نتیجه مثبت داشتن رو اینجا بهتون منتقل می کنم.

من نمیدونم کوچینگ چیه!

اگر هنوز نمیدونید کوچینگ چیه، بهتره اول در مورد کوچینگ مطالعه کنید. برای این کار می تونید به وب‌سایت مدیربان مراجعه کنید و مقالات ما رو در زمینه کوچینگ بخونید.

درآمد شغل کوچینگ چقدره؟

درآمد کوچینگ در هر یک از سه حالت بالا (استخدام، فریلنسری، کسب و کار شخصی) متفاوت هست و در وبینار به جزئیاتش خواهیم پرداخت.

مدرس وبینار چه کسی هست؟

من حمید فقیری، مدرس دوره جامع کوچ ماهر و هم بنیانگذار شرکت مدیربان هستم. طی هفت سال گذشته با کوچینگ زندگی کردم و تا امروز سابقه برگزاری بیش از 3000 ساعت جلسه کوچینگ رو در رزومه خودم دارم.

هزینه شرکت در این وبینار چقدره؟

چند وقت پیش به علت افزایش قیمت کاغذ، قیمت کتاب افزایش پیدا کرد و عده ای از این موضوع شاکی بودن. استاد جلیل معماریانی در آن زمان جمله جالبی گفتند که مورد توجه همگان قرار گرفت. ایشان گفتند: «هیچگاه نگویید کتاب گران است. این کتاب حاصل عمر و تجربه سی ساله یک انسان است. مگر میشود روی آن قیمت گذاشت؟!»

این وبینار هم حاصل تجربه هفت سال آزمون و خطا است و نمی توان قیمتی روی آن قرار داد. به پیشنهاد دوستان قیمت این وبینار رو 400 هزار تومان قرار دادیم اما شما می تونید بلیط ثبت نام زودهنگام در وبینار رو با تخفیف ویژه و با مبلغ 49 هزارتومان تهیه کنید.

ضمانت بازگشت وجه

اگر در این وبینار شرکت کردید و احساس کردید محتوای ارائه شده برای شما مفید نیست می تونید از ضمانت بازگشت وجه بدون سوال استفاده کنید.

 

مخاطبین

کسانی که مشغول فعالیت در حوزه کوچینگ هستند

افرادی که با کوچینگ آشنایی اولیه دارند

افرادی که علاقه مند به فعالیت در حوزه کوچینگ هستند

افرادی که تصمیم دارند دید شفاف تری در مورد کوچینگ پیدا بکنند

سوالات متداول

پیش نیاز شرکت توی وبینار چیه؟

داشتن آشنایی اولیه با کوچینگ

من در مورد کوچینگ چیزی نمیدونم. تو وبینار شرکت کنم؟

اگر شما هم به توسعه فردی علاقه دارید و دوست دارید از کمک کردن به دیگران کسب درآمد کنید، می تونید توی این وبینار شرکت کنید. ابتدای وبینار مقدمه ای هم در مورد کوچینگ خواهیم گفت تا آشنایی اولیه شما شکل بگیره.

ویدئوی وبینار ضبط میشه؟

بله ویدئوی وبینار ضبط میشه و در اختیارتون قرار می گیره.

پرسش دیگه ای دارم

اگر سوالی دارید که اینجا بهش پاسخ داده نشده می تونید از طریق ارسال پیام در ایتا و یا ارسال پیامک به شماره زیر با ما در ارتباط باشید: 09038592558

حمید فقیری
حمید فقیری

کوچ و مدرس مهارت های کوچینگ

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
شگردهای پولسازی از کوچینگ
شنبه 5 آذر 1401
ساعت 18:00
ساعت 19:30
Host Cover
برگزارکننده: مدیربان
adds-cart
 خرید بلیت